Автовокзал Шпола

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Червоноармійська, 64 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04741-52513

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Шпола — Журавка
05:40Шпола — Мар'янівка
05:40Шпола — Веселий Кут
05:45Шпола — Терешки
05:50Монастирище — Черкаси
06:00Шпола — Соболівка
06:00Шпола — Єгорівка
06:00Шпола — Топильна
06:00Шпола — Маслове
06:05Шпола — Київ
06:15Катеринопіль — Черкаси
06:35Звенигородка — Черкаси
06:45Ватутіне — Черкаси
06:50Катеринопіль — Київ
07:00Черкаси — Умань
07:00Звенигородка — Черкаси
07:02Черкаси — Лебедин
07:10Мала Виска — Київ
07:15Шпола — Бурти
07:15Шпола — Мар'янівка
07:25Потоки — Черкаси
07:30Сміла — Умань
07:45Ватутіне — Черкаси
07:45Шпола — Терешки
07:50Черкаси — Умань
07:55Лебедин — Черкаси
07:55Ватутіне — Черкаси
08:00Звенигородка — Черкаси
08:10Черкаси — Умань
08:15Катеринопіль — Черкаси
08:20Шпола — Станіславчик
08:25Маньківка — Черкаси
08:25Шпола — Київ
08:35Черкаси — Жашків
08:50Черкаси — Умань
08:55Умань — Черкаси
09:15Черкаси — Умань
09:15Монастирище — Черкаси
09:30Шпола — Терешки
09:45Чигирин — Умань
10:05Шпола — Київ
10:10Колодисте — Черкаси
10:25Черкаси — Умань
10:30Шпола — Мар'янівка
10:55Новоархангельськ — Черкаси
11:00Шпола — Лебедин
11:00Шпола — Топильна
11:10Золотоноша — Умань
11:20Шпола — Журавка
11:30Умань — Черкаси
11:30Шпола — Єгорівка
11:35Київ — Новомиргород
11:40Шпола — Маслове
11:45Черкаси — Звенигородка
11:55Кам'янка — Умань
12:05Монастирище — Черкаси
12:10Шпола — Соболівка
12:15Шпола — Бурти
12:25Черкаси — Ватутіне
12:25Монастирище — Черкаси
12:30Монастирище — Черкаси
12:30Шпола — Станіславчик
12:30Шпола — Веселий Кут
12:30Шпола — Веселий Кут
12:40Черкаси — Вінниця
12:40Черкаси — Вінниця
13:00Шпола — Журавка
13:10Черкаси — Монастирище
13:20Черкаси — Потоки
13:30Шпола — Станіславчик
13:30Умань — Черкаси
13:45Звенигородка — Черкаси
13:45Ярошівка — Черкаси
13:46Черкаси — Умань
14:00Черкаси — Ватутіне
14:00Шпола — Катеринопіль
14:10Умань — Черкаси
14:15Ватутіне — Черкаси
14:20Шпола — Київ
14:20Черкаси — Умань
14:35Звенигородка — Черкаси
14:40Черкаси — Звенигородка
14:43Ямпіль — Черкаси
14:50Умань — Черкаси
15:00Черкаси — Ватутіне
15:10Шпола — Катеринопіль
15:15Звенигородка — Черкаси
15:30Умань — Черкаси
15:45Шпола — Київ
15:45Черкаси — Катеринопіль
15:45Умань — Черкаси
15:55Ватутіне — Черкаси
15:55Черкаси — Ватутіне
16:05Шпола — Київ
16:10Черкаси — Монастирище
16:25Черкаси — Звенигородка
16:25Умань — Черкаси
16:35Звенигородка — Черкаси
16:40Черкаси — Умань
16:42Черкаси — Лебедин
16:55Черкаси — Маньківка
17:00Умань — Чигирин
17:00Черкаси — Катеринопіль
17:10Шпола — Маслове
17:10Шпола — Мар'янівка
17:10Черкаси — Монастирище
17:15Новомиргород — Київ
17:27Черкаси — Монастирище
17:30Вінниця — Черкаси
17:30Шпола — Веселий Кут
17:30Вінниця — Черкаси
17:35Черкаси — Монастирище
17:40Шпола — Журавка
17:43Черкаси — Пальчик
17:45Умань — Кам'янка
17:50Жашків — Черкаси
17:50Лебедин — Черкаси

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Черкаси
06:45 07:45 07:55 14:15 15:55

Вінниця — Черкаси
17:30 17:30

Жашків — Черкаси
17:50

Звенигородка — Черкаси
06:35 07:00 08:00 13:45 14:35 15:15 16:35

Золотоноша — Умань
11:10

Кам'янка — Умань
11:55

Катеринопіль — Київ
06:50

Катеринопіль — Черкаси
06:15 08:15

Київ — Новомиргород
11:35

Колодисте — Черкаси
10:10

Лебедин — Черкаси
07:55 17:50

Мала Виска — Київ
07:10

Маньківка — Черкаси
08:25

Монастирище — Черкаси
05:50 09:15 12:05 12:25 12:30

Новоархангельськ — Черкаси
10:55

Новомиргород — Київ
17:15

Потоки — Черкаси
07:25

Сміла — Умань
07:30

Умань — Кам'янка
17:45

Умань — Черкаси
08:55 11:30 13:30 14:10 14:50 15:30 15:45 16:25

Умань — Чигирин
17:00

Черкаси — Ватутіне
12:25 14:00 15:00 15:55

Черкаси — Вінниця
12:40 12:40

Черкаси — Жашків
08:35

Черкаси — Звенигородка
11:45 14:40 16:25

Черкаси — Катеринопіль
15:45 17:00

Черкаси — Лебедин
07:02 16:42

Черкаси — Маньківка
16:55

Черкаси — Монастирище
13:10 16:10 17:10 17:27 17:35

Черкаси — Пальчик
17:43

Черкаси — Потоки
13:20

Черкаси — Умань
07:00 07:50 08:10 08:50 09:15 10:25 13:46 14:20 16:40

Чигирин — Умань
09:45

Шпола — Єгорівка
06:00 11:30

Шпола — Бурти
07:15 12:15

Шпола — Веселий Кут
05:40 12:30 12:30 17:30

Шпола — Журавка
05:40 11:20 13:00 17:40

Шпола — Катеринопіль
14:00 15:10

Шпола — Київ
06:05 08:25 10:05 14:20 15:45 16:05

Шпола — Лебедин
11:00

Шпола — Мар'янівка
05:40 07:15 10:30 17:10

Шпола — Маслове
06:00 11:40 17:10

Шпола — Соболівка
06:00 12:10

Шпола — Станіславчик
08:20 12:30 13:30

Шпола — Терешки
05:45 07:45 09:30

Шпола — Топильна
06:00 11:00

Ямпіль — Черкаси
14:43

Ярошівка — Черкаси
13:45

Інформація оновлена: 07.02.2017