Автовокзал Южноукраїнськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Дружби Народів, 27 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05136-22978

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:50Южноукраїнськ — Київ
01:50Миколаїв — аеропорт Бориспіль
02:05Херсон — Тернопіль
03:50Херсон — Слупськ (Пол)
03:50Херсон — Щецин (Пол)
03:50Херсон — Щецин (Пол)
04:00Бориспіль — Миколаїв
04:26Київ — Миколаїв
05:10Чернівці — Миколаїв
05:45Воєводське — Миколаїв
05:45Южноукраїнськ — Київ
05:50Южноукраїнськ — Агрономія
06:00Южноукраїнськ — Арбузинка
06:10Южноукраїнськ — Костянтинівка
06:30Братське — Одеса
06:45Вознесенськ — Дніпропетровськ
07:00Южноукраїнськ — Арбузинка
07:00Антонівка — Миколаїв
07:25Лиса Гора — Миколаїв
07:35Южноукраїнськ — Костянтинівка
07:40Южноукраїнськ — Доманівка
08:00Миколаїв — Котовськ
08:15Южноукраїнськ — Арбузинка
08:20Красненьке — Миколаїв
08:25Первомайськ — Запоріжжя
08:30Миколаїв — Київ
09:00Миколаїв — Сирове
09:05Южноукраїнськ — Костянтинівка
09:15Балта — Миколаїв
09:20Миколаїв — Курячі Лози
09:20Южноукраїнськ — Арбузинка
09:30Вознесенськ — Хмельницький
09:30Вознесенськ — Хмельницький
10:10Саврань — Миколаїв
10:25Миколаїв — Вінниця
10:45Новоархангельськ — Одеса
10:50Миколаїв — Київ
10:50Миколаїв — Київ
10:50Южноукраїнськ — Арбузинка
11:05Миколаїв — Котовськ
11:10Южноукраїнськ — Костянтинівка
11:15Курячі Лози — Миколаїв
11:20Южноукраїнськ — Новокрасне
11:25Одеса — Новоархангельськ
11:50Южноукраїнськ — Новогригорівка
12:00Южноукраїнськ — Агрономія
12:15Київ — Миколаїв
12:20Южноукраїнськ — Арбузинка
12:25Миколаїв — Умань
12:50Миколаїв — Київ
12:50Миколаїв — Саврань
12:55Южноукраїнськ — Одеса
13:15Котовськ — Миколаїв
13:15Первомайськ — Кривий Ріг
13:15Южноукраїнськ — Доманівка
13:50Умань — Миколаїв
14:10Южноукраїнськ — Костянтинівка
14:20Южноукраїнськ — Одеса
14:30Херсон — Варшава (Пол)
14:40Київ — Миколаїв
14:40Южноукраїнськ — Арбузинка
14:40Київ — Миколаїв
14:50Вінниця — Генічеськ
14:50Миколаїв — Красненьке
15:10Миколаїв — Антонівка
15:25Сирове — Миколаїв
15:30Кривий Ріг — Первомайськ
15:35Генічеськ — Вінниця
15:40Южноукраїнськ — Костянтинівка
15:50Миколаїв — Лиса Гора
16:10Курячі Лози — Миколаїв
16:15Миколаїв — Балта
16:15Южноукраїнськ — Арбузинка
17:00Южноукраїнськ — Арбузинка
17:05Вінниця — Миколаїв
17:10Южноукраїнськ — Костянтинівка
17:35Миколаїв — Воєводське
18:25Южноукраїнськ — Арбузинка
18:35Тернопіль — Херсон
18:40Миколаїв — Чернівці
18:40Южноукраїнськ — Костянтинівка
18:50Котовськ — Миколаїв
19:05аеропорт Бориспіль — Миколаїв
19:30Хмельницький — Вознесенськ
19:30Миколаїв — Курячі Лози
19:30Хмельницький — Вознесенськ
19:50Запоріжжя — Первомайськ
20:45Одеса — Братське
22:50Миколаїв — Мінськ (Біл)
22:50Миколаїв — Чернігів

за маршрутами автобусів

Антонівка — Миколаїв
07:00

Балта — Миколаїв
09:15

Бориспіль — Миколаїв
04:00

Братське — Одеса
06:30

Вознесенськ — Дніпропетровськ
06:45

Вознесенськ — Хмельницький
09:30 09:30

Воєводське — Миколаїв
05:45

Вінниця — Генічеськ
14:50

Вінниця — Миколаїв
17:05

Генічеськ — Вінниця
15:35

Запоріжжя — Первомайськ
19:50

Київ — Миколаїв
04:26 12:15 14:40 14:40

Котовськ — Миколаїв
13:15 18:50

Красненьке — Миколаїв
08:20

Кривий Ріг — Первомайськ
15:30

Курячі Лози — Миколаїв
11:15 16:10

Лиса Гора — Миколаїв
07:25

Миколаїв — Антонівка
15:10

Миколаїв — Балта
16:15

Миколаїв — Воєводське
17:35

Миколаїв — Вінниця
10:25

Миколаїв — Київ
08:30 10:50 10:50 12:50

Миколаїв — Котовськ
08:00 11:05

Миколаїв — Красненьке
14:50

Миколаїв — Курячі Лози
09:20 19:30

Миколаїв — Лиса Гора
15:50

Миколаїв — Мінськ (Біл)
22:50

Миколаїв — Саврань
12:50

Миколаїв — Сирове
09:00

Миколаїв — Умань
12:25

Миколаїв — Чернівці
18:40

Миколаїв — Чернігів
22:50

Миколаїв — аеропорт Бориспіль
01:50

Новоархангельськ — Одеса
10:45

Одеса — Братське
20:45

Одеса — Новоархангельськ
11:25

Первомайськ — Запоріжжя
08:25

Первомайськ — Кривий Ріг
13:15

Саврань — Миколаїв
10:10

Сирове — Миколаїв
15:25

Тернопіль — Херсон
18:35

Умань — Миколаїв
13:50

Херсон — Варшава (Пол)
14:30

Херсон — Слупськ (Пол)
03:50

Херсон — Тернопіль
02:05

Херсон — Щецин (Пол)
03:50 03:50

Хмельницький — Вознесенськ
19:30 19:30

Чернівці — Миколаїв
05:10

Южноукраїнськ — Агрономія
05:50 12:00

Южноукраїнськ — Арбузинка
06:00 07:00 08:15 09:20 10:50 12:20 14:40 16:15 17:00 18:25

Южноукраїнськ — Доманівка
07:40 13:15

Южноукраїнськ — Київ
00:50 05:45

Южноукраїнськ — Костянтинівка
06:10 07:35 09:05 11:10 14:10 15:40 17:10 18:40

Южноукраїнськ — Новогригорівка
11:50

Южноукраїнськ — Новокрасне
11:20

Южноукраїнськ — Одеса
12:55 14:20

аеропорт Бориспіль — Миколаїв
19:05

Інформація оновлена: 02.02.2017