Автовокзал Ясіня

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 25 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03132-42232

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:00Ясіня — Ужгород
05:50Ясіня — Ужгород
06:15Рахів — Івано-Франківськ
07:00Рахів — Івано-Франківськ
07:05Ясіня — Рахів
07:05Ясіня — Рахів
07:20Солотвино — Івано-Франківськ
07:55Чорна Тиса — Рахів
08:00Ясіня — Ужгород
08:20Коломия — Хуст
08:25Солотвине — Кам'янець-Подільський
08:25Чорна Тиса — Рахів
09:15Тячів — Івано-Франківськ
09:15Чорна Тиса — Рахів
09:55Коломия — Мукачеве
09:55Коломия — Мукачеве
10:05Солотвино — Івано-Франківськ
10:15Івано-Франківськ — Рахів
10:35Хуст — Івано-Франківськ
11:15Рахів — Підволочиськ
11:15Ясіня — Рахів
11:15Ясіня — Рахів
11:15Рахів — Підволочиськ
11:55Івано-Франківськ — Мукачеве
11:55Івано-Франківськ — Мукачеве
12:05Рахів — Чорна Тиса
12:10Хуст — Чернівці
12:30Ясіня — Івано-Франківськ
12:45Чернівці — Хуст
12:55Мукачеве — Івано-Франківськ
12:55Мукачеве — Івано-Франківськ
13:25Рахів — Лазещина
13:35Чорна Тиса — Рахів
13:40Чернівці — Ужгород
13:40Чернівці — Ужгород
13:45Рахів — Чорна Тиса
13:45Лазещина — Рахів
14:15Рахів — Івано-Франківськ
14:20Івано-Франківськ — Мукачеве
14:50Мукачеве — Коломия
14:50Мукачеве — Коломия
14:55Чорна Тиса — Рахів
15:10Хуст — Одеса
15:45Підволочиськ — Рахів
15:45Підволочиськ — Рахів
16:05Івано-Франківськ — Хуст
16:45Ясіня — Рахів
16:45Ясіня — Рахів
17:20Рахів — Чорна Тиса
17:25Івано-Франківськ — Рахів
17:25Ужгород — Чернівці
17:25Ужгород — Чернівці
17:28Хуст — Коломия
17:40Вишково — Київ
17:40Вишково — Київ
17:45Івано-Франківськ — Солотвино
18:00Рахів — Чорна Тиса
18:05Кам'янець-Подільський — Солотвине
18:45Івано-Франківськ — Тячів
19:05Мукачеве — Івано-Франківськ
19:25Івано-Франківськ — Рахів
20:45Івано-Франківськ — Солотвино
21:45Чернівці — Ужгород

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
11:55 11:55 14:20

Івано-Франківськ — Рахів
10:15 17:25 19:25

Івано-Франківськ — Солотвино
17:45 20:45

Івано-Франківськ — Тячів
18:45

Івано-Франківськ — Хуст
16:05

Вишково — Київ
17:40 17:40

Кам'янець-Подільський — Солотвине
18:05

Коломия — Мукачеве
09:55 09:55

Коломия — Хуст
08:20

Лазещина — Рахів
13:45

Мукачеве — Івано-Франківськ
12:55 12:55 19:05

Мукачеве — Коломия
14:50 14:50

Підволочиськ — Рахів
15:45 15:45

Рахів — Івано-Франківськ
06:15 07:00 14:15

Рахів — Лазещина
13:25

Рахів — Підволочиськ
11:15 11:15

Рахів — Чорна Тиса
12:05 13:45 17:20 18:00

Солотвине — Кам'янець-Подільський
08:25

Солотвино — Івано-Франківськ
07:20 10:05

Тячів — Івано-Франківськ
09:15

Ужгород — Чернівці
17:25 17:25

Хуст — Івано-Франківськ
10:35

Хуст — Коломия
17:28

Хуст — Одеса
15:10

Хуст — Чернівці
12:10

Чернівці — Ужгород
13:40 13:40 21:45

Чернівці — Хуст
12:45

Чорна Тиса — Рахів
07:55 08:25 09:15 13:35 14:55

Ясіня — Івано-Франківськ
12:30

Ясіня — Рахів
07:05 07:05 11:15 11:15 16:45 16:45

Ясіня — Ужгород
03:00 05:50 08:00

Інформація оновлена: 26.09.2013