Автовокзал Ясіня

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Миру, 25 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03132-42232

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:05Ужгород — Чернівці
02:10Ужгород — Чернівці
03:00Ясіня — Ужгород
05:50Ясіня — Ужгород
06:15Рахів — Івано-Франківськ
07:00Рахів — Івано-Франківськ
07:00Ясіня — Рахів
07:00Ясіня — Рахів
07:20Солотвино — Івано-Франківськ
07:50Чорна Тиса — Рахів
07:50Чорна Тиса — Рахів
08:00Ясіня — Ужгород
08:20Коломия — Хуст
08:25Солотвине — Кам'янець-Подільський
08:25Солотвине — Кам'янець-Подільський
09:15Тячів — Івано-Франківськ
09:25Івано-Франківськ — Рахів
09:55Коломия — Мукачеве
09:55Коломия — Мукачеве
10:05Солотвино — Івано-Франківськ
10:35Хуст — Івано-Франківськ
11:00Ясіня — Рахів
11:00Ясіня — Рахів
11:10Чернівці — Ужгород
11:15Рахів — Підволочиськ
11:15Рахів — Підволочиськ
11:55Івано-Франківськ — Мукачеве
11:55Івано-Франківськ — Мукачеве
12:00Ужгород — Чернівці
12:30Рахів — Чорна Тиса
12:30Рахів — Чорна Тиса
12:30Ясіня — Івано-Франківськ
12:55Мукачеве — Івано-Франківськ
12:55Мукачеве — Івано-Франківськ
13:30Чорна Тиса — Рахів
13:30Чорна Тиса — Рахів
13:40Чернівці — Ужгород
13:40Чернівці — Ужгород
14:05Рахів — Івано-Франківськ
14:20Івано-Франківськ — Мукачеве
14:30Львів — Ліберець (Чех)
14:50Мукачеве — Коломия
14:50Мукачеве — Коломия
15:45Підволочиськ — Рахів
15:45Підволочиськ — Рахів
16:05Івано-Франківськ — Хуст
16:50Ужгород — Чернівці
16:50Ужгород — Чернівці
17:00Ясіня — Рахів
17:00Ясіня — Рахів
17:25Івано-Франківськ — Рахів
17:28Хуст — Коломия
17:45Івано-Франківськ — Солотвине
18:00Рахів — Чорна Тиса
18:00Рахів — Чорна Тиса
18:05Кам'янець-Подільський — Солотвине
18:05Кам'янець-Подільський — Солотвине
18:05Кам'янець-Подільський — Солотвине
18:45Івано-Франківськ — Тячів
19:05Мукачеве — Івано-Франківськ
19:25Івано-Франківськ — Рахів
20:45Івано-Франківськ — Солотвине
21:45Чернівці — Ужгород
21:45Чернівці — Ужгород

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
11:55 11:55 14:20

Івано-Франківськ — Рахів
09:25 17:25 19:25

Івано-Франківськ — Солотвине
17:45 20:45

Івано-Франківськ — Тячів
18:45

Івано-Франківськ — Хуст
16:05

Кам'янець-Подільський — Солотвине
18:05 18:05 18:05

Коломия — Мукачеве
09:55 09:55

Коломия — Хуст
08:20

Львів — Ліберець (Чех)
14:30

Мукачеве — Івано-Франківськ
12:55 12:55 19:05

Мукачеве — Коломия
14:50 14:50

Підволочиськ — Рахів
15:45 15:45

Рахів — Івано-Франківськ
06:15 07:00 14:05

Рахів — Підволочиськ
11:15 11:15

Рахів — Чорна Тиса
12:30 12:30 18:00 18:00

Солотвине — Кам'янець-Подільський
08:25 08:25

Солотвино — Івано-Франківськ
07:20 10:05

Тячів — Івано-Франківськ
09:15

Ужгород — Чернівці
02:05 02:10 12:00 16:50 16:50

Хуст — Івано-Франківськ
10:35

Хуст — Коломия
17:28

Чернівці — Ужгород
11:10 13:40 13:40 21:45 21:45

Чорна Тиса — Рахів
07:50 07:50 13:30 13:30

Ясіня — Івано-Франківськ
12:30

Ясіня — Рахів
07:00 07:00 11:00 11:00 17:00 17:00

Ясіня — Ужгород
03:00 05:50 08:00

Інформація оновлена: 22.11.2019