Автовокзал Гадяч

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Лохвицька, 31 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05354-23460

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Гадяч — Полтава
05:30Гадяч — Кременчук
05:30Гадяч — Харків
05:31Гадяч — Полтава
05:41Гадяч — Лютенька
05:42Гадяч — Лютенька
05:55Гадяч — Броварки
05:55Гадяч — Воронівщина
06:00Гадяч — Ветхалівка
06:00Гадяч — Київ
06:00Лохвиця — Полтава
06:05Гадяч — Миргород
06:05Гадяч — Мала Обухівка
06:05Гадяч — Соснівка
06:05Гадяч — Кияшківське
06:06Гадяч — Бірки
06:06Гадяч — Соснівка
06:30Гадяч — Петрівка-Роменська
06:30Гадяч — Миргород
06:35Гадяч — Гречанівка
07:10Гадяч — Полтава
07:30Гадяч — Полтава
07:45Гадяч — Бобрик
08:00Гадяч — Веприк
08:25Лебедин — Полтава
08:25Гадяч — Римарівка
08:25Чорнухи — Харків
08:50Гадяч — Полтава
09:01Гадяч — Миргород
09:10Гадяч — Суми
09:35Гадяч — Полтава
09:55Гадяч — Полтава
10:17Лохвиця — Харків
10:30Гадяч — Соснівка
10:30Гадяч — Веприк
10:45Гадяч — Бірки
10:45Гадяч — Петрівка-Роменська
11:00Гадяч — Воронівщина
11:10Полтава — Ромни
11:10Полтава — Ромни
11:20Гадяч — Полтава
11:40Гадяч — Полтава
11:45Гадяч — Лебедин
11:50Гадяч — Лютенька
11:52Гадяч — Лютенька
12:00Гадяч — Бірки
12:19Гадяч — Соснівка
12:20Гадяч — Соснівка
12:25Гадяч — Миргород
12:25Гадяч — Мала Обухівка
12:40Дніпро — Ромни
12:44Гадяч — Полтава
12:45Гадяч — Гречанівка
13:20Гадяч — Плішивець
13:20Гадяч — Броварки
13:30Гадяч — Миргород
13:30Гадяч — Полтава
14:00Гадяч — Ветхалівка
14:00Гадяч — Воронівщина
14:30Гадяч — Кременчук
14:35Гадяч — Бірки
14:40Гадяч — Полтава
15:31Гадяч — Миргород
15:50Гадяч — Полтава
15:55Гадяч — Полтава
16:20Гадяч — Полтава
16:25Ромни — Харків
16:30Полтава — Лебедин
16:30Гадяч — Воронівщина
16:50Гадяч — Лебедин
17:00Гадяч — Суми
17:15Гадяч — Броварки
17:15Гадяч — Кияшківське
17:15Гадяч — Лютенька
17:15Гадяч — Бірки
17:15Гадяч — Лютенька
17:17Гадяч — Бірки
17:19Гадяч — Соснівка
17:20Гадяч — Полтава
17:20Гадяч — Соснівка
17:50Ромни — Полтава
18:30Гадяч — Полтава

за маршрутами автобусів

Гадяч — Бобрик
07:45

Гадяч — Броварки
05:55 13:20 17:15

Гадяч — Бірки
06:06 10:45 12:00 14:35 17:15 17:17

Гадяч — Веприк
08:00 10:30

Гадяч — Ветхалівка
06:00 14:00

Гадяч — Воронівщина
05:55 11:00 14:00 16:30

Гадяч — Гречанівка
06:35 12:45

Гадяч — Кияшківське
06:05 17:15

Гадяч — Київ
06:00

Гадяч — Кременчук
05:30 14:30

Гадяч — Лебедин
11:45 16:50

Гадяч — Лютенька
05:41 05:42 11:50 11:52 17:15 17:15

Гадяч — Мала Обухівка
06:05 12:25

Гадяч — Миргород
06:05 06:30 09:01 12:25 13:30 15:31

Гадяч — Петрівка-Роменська
06:30 10:45

Гадяч — Плішивець
13:20

Гадяч — Полтава
05:10 05:31 07:10 07:30 08:50 09:35 09:55 11:20 11:40 12:44 13:30 14:40 15:50 15:55 16:20 17:20 18:30

Гадяч — Римарівка
08:25

Гадяч — Соснівка
06:05 06:06 10:30 12:19 12:20 17:19 17:20

Гадяч — Суми
09:10 17:00

Гадяч — Харків
05:30

Дніпро — Ромни
12:40

Лебедин — Полтава
08:25

Лохвиця — Полтава
06:00

Лохвиця — Харків
10:17

Полтава — Лебедин
16:30

Полтава — Ромни
11:10 11:10

Ромни — Полтава
17:50

Ромни — Харків
16:25

Чорнухи — Харків
08:25

Інформація оновлена: 24.11.2019