Автовокзал Гадяч

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Лохвицька, 31 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05354-23460

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Гадяч — Харків
05:30Гадяч — Суми
05:30Гадяч — Кременчук
05:35Гадяч — Розбишівка
05:35Гадяч — Розбишівка
05:35Гадяч — Бакути
05:40Гадяч — Лютенька
05:55Гадяч — Великі Будища
05:55Гадяч — Воронівщина
06:00Гадяч — Київ
06:00Лохвиця — Полтава
06:00Гадяч — Ветхалівка
06:00Гадяч — Плішивець
06:05Гадяч — Бірки
06:05Гадяч — Миргород
06:05Гадяч — Соснівка
06:10Гадяч — Пирятинщина
06:10Гадяч — Римарівка
06:10Гадяч — Петрівка-Роменська
06:10Гадяч — Кияшківське
06:20Лохвиця — Полтава
06:20Гадяч — Круглик
06:30Гадяч — Миргород
06:45Зіньків — Київ
06:50Ромни — Харків
07:20Гадяч — Петрівка-Роменська
07:30Гадяч — Лубни
07:30Гадяч — Кременчук
08:00Гадяч — Веприк
08:10Лохвиця — Полтава
08:25Чорнухи — Харків
08:25Лебедин — Полтава
08:25Гадяч — Римарівка
08:50Гадяч — Полтава
09:00Гадяч — Миргород
09:10Гадяч — Суми
09:20Полтава — Лохвиця
09:35Гадяч — Полтава
09:55Гадяч — Полтава
10:00Гадяч — Веприк
10:17Лохвиця — Харків
10:20Лохвиця — Полтава
10:30Гадяч — Соснівка
10:40Конотоп — Полтава
10:45Гадяч — Бірки
11:00Гадяч — Пирятинщина
11:00Гадяч — Воронівщина
11:20Гадяч — Плішивець
11:20Гадяч — Полтава
11:20Гадяч — Бакути
11:40Гадяч — Полтава
11:45Гадяч — Лебедин
11:45Харків — Ромни
11:50Гадяч — Розбишівка
11:50Гадяч — Розбишівка
11:50Гадяч — Лютенька
12:00Гадяч — Бірки
12:25Гадяч — Миргород
12:30Гадяч — Лубни
12:30Гадяч — Великі Будища
12:40Дніпропетровськ — Ромни
13:00Гадяч — Кияшківське
13:00Гадяч — Ветхалівка
13:05Харків — Талалаївка
13:05Лебедин — Дніпропетровськ
13:20Гадяч — Бакути
13:30Гадяч — Миргород
13:50Київ — Бєлгород (РФ)
13:50Київ — Бєлгород (РФ)
13:50Київ — Бєлгород (РФ)
14:00Гадяч — Воронівщина
14:00Лохвиця — Полтава
14:30Бєлгород (РФ) — Київ
14:30Гадяч — Кременчук
14:30Бєлгород (РФ) — Київ
14:35Гадяч — Бірки
15:15Гадяч — Полтава
15:20Лохвиця — Полтава
15:30Гадяч — Миргород
15:50Гадяч — Полтава
15:55Гадяч — Полтава
15:55Гадяч — Полтава
16:20Гадяч — Полтава
16:25Ромни — Харків
16:30Гадяч — Воронівщина
16:30Полтава — Лебедин
16:40Гадяч — Полтава
16:50Гадяч — Лебедин
17:00Гадяч — Полтава
17:00Гадяч — Суми
17:15Гадяч — Бірки
17:15Гадяч — Лютенька
17:15Гадяч — Кияшківське
17:20Гадяч — Плішивець
17:20Гадяч — Полтава
18:10Дніпропетровськ — Лебедин
18:25Полтава — Лохвиця
18:30Полтава — Конотоп

за маршрутами автобусів

Бєлгород (РФ) — Київ
14:30 14:30

Гадяч — Бакути
05:35 11:20 13:20

Гадяч — Бірки
06:05 10:45 12:00 14:35 17:15

Гадяч — Великі Будища
05:55 12:30

Гадяч — Веприк
08:00 10:00

Гадяч — Ветхалівка
06:00 13:00

Гадяч — Воронівщина
05:55 11:00 14:00 16:30

Гадяч — Кияшківське
06:10 13:00 17:15

Гадяч — Київ
06:00

Гадяч — Кременчук
05:30 07:30 14:30

Гадяч — Круглик
06:20

Гадяч — Лебедин
11:45 16:50

Гадяч — Лубни
07:30 12:30

Гадяч — Лютенька
05:40 11:50 17:15

Гадяч — Миргород
06:05 06:30 09:00 12:25 13:30 15:30

Гадяч — Петрівка-Роменська
06:10 07:20

Гадяч — Пирятинщина
06:10 11:00

Гадяч — Плішивець
06:00 11:20 17:20

Гадяч — Полтава
08:50 09:35 09:55 11:20 11:40 15:15 15:50 15:55 15:55 16:20 16:40 17:00 17:20

Гадяч — Римарівка
06:10 08:25

Гадяч — Розбишівка
05:35 05:35 11:50 11:50

Гадяч — Соснівка
06:05 10:30

Гадяч — Суми
05:30 09:10 17:00

Гадяч — Харків
05:30

Дніпропетровськ — Лебедин
18:10

Дніпропетровськ — Ромни
12:40

Зіньків — Київ
06:45

Київ — Бєлгород (РФ)
13:50 13:50 13:50

Конотоп — Полтава
10:40

Лебедин — Дніпропетровськ
13:05

Лебедин — Полтава
08:25

Лохвиця — Полтава
06:00 06:20 08:10 10:20 14:00 15:20

Лохвиця — Харків
10:17

Полтава — Конотоп
18:30

Полтава — Лебедин
16:30

Полтава — Лохвиця
09:20 18:25

Ромни — Харків
06:50 16:25

Харків — Ромни
11:45

Харків — Талалаївка
13:05

Чорнухи — Харків
08:25

Інформація оновлена: 26.09.2013