Автовокзал Диканька

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кащука, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05351-91205

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Диканька — Кременчук
05:50Диканька — Жоржівка
05:56Полтава — Миргород
06:05Шишаки — Полтава
06:50Диканька — Полтава
06:50Полтава — Шишаки
07:00Писарівщина — Полтава
07:20Жоржівка — Полтава
07:30Шишаки — Полтава
08:02Диканька — Полтава
08:17Полтава — Водяна Балка
08:20Надежда — Полтава
08:40Писарівщина — Полтава
09:00Петренки — Полтава
09:25Чернещина — Полтава
09:40Шишаки — Полтава
10:00Диканька — Стасі
10:00Диканька — Михайлівка
10:10Полтава — Шишаки
10:25Диканька — Полтава
11:01Диканька — Полтава
11:40Полтава — Надежда
11:40Полтава — Водяна Балка
11:50Диканька — Стасі
11:50Диканька — Михайлівка
12:00Полтава — Чернещина
12:10Диканька — Полтава
12:10Писарівщина — Полтава
12:20Полтава — Писарівщина
12:26Миргород — Полтава
12:26Полтава — Шишаки
12:50Диканька — Полтава
13:25Полтава — Горянщина
13:40Диканька — Стасі
13:40Диканька — Михайлівка
13:50Шишаки — Полтава
14:20Полтава — Шишаки
14:40Диканька — Полтава
14:51Полтава — Миргород
14:55Горянщина — Полтава
15:05Полтава — Писарівщина
15:25Полтава — Надежда
15:30Жоржівка — Полтава
15:40Диканька — Чернещина
15:41Полтава — Шишаки
15:50Диканька — Полтава
16:30Диканька — Полтава
17:00Чернещина — Полтава
17:10Петренки — Полтава
17:15Шишаки — Полтава
17:20Полтава — Горянщина
17:55Горянщина — Полтава
18:10Полтава — Писарівщина
18:30Шишаки — Полтава
19:05Полтава — Шишаки
19:05Писарівщина — Полтава
19:27Миргород — Полтава
19:50Диканька — Полтава

за маршрутами автобусів

Горянщина — Полтава
14:55 17:55

Диканька — Жоржівка
05:50

Диканька — Кременчук
05:45

Диканька — Михайлівка
10:00 11:50 13:40

Диканька — Полтава
06:50 08:02 10:25 11:01 12:10 12:50 14:40 15:50 16:30 19:50

Диканька — Стасі
10:00 11:50 13:40

Диканька — Чернещина
15:40

Жоржівка — Полтава
07:20 15:30

Миргород — Полтава
12:26 19:27

Надежда — Полтава
08:20

Петренки — Полтава
09:00 17:10

Писарівщина — Полтава
07:00 08:40 12:10 19:05

Полтава — Водяна Балка
08:17 11:40

Полтава — Горянщина
13:25 17:20

Полтава — Миргород
05:56 14:51

Полтава — Надежда
11:40 15:25

Полтава — Писарівщина
12:20 15:05 18:10

Полтава — Чернещина
12:00

Полтава — Шишаки
06:50 10:10 12:26 14:20 15:41 19:05

Чернещина — Полтава
09:25 17:00

Шишаки — Полтава
06:05 07:30 09:40 13:50 17:15 18:30

Інформація оновлена: 26.09.2013