Автовокзал Диканька

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кащука, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05351-91205

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Диканька — Жоржівка
05:45Диканька — Кременчук
05:55Полтава — Миргород
06:10Полтава — Горянщина
06:26Писарівщина — Полтава
06:45Горянщина — Полтава
06:50Полтава — Шишаки
06:50Диканька — Полтава
07:20Жоржівка — Полтава
07:30Шишаки — Полтава
08:00Диканька — Чернещина
08:00Диканька — Полтава
08:17Полтава — Водяна Балка
08:21Диканька — Полтава
08:40Водяна Балка — Полтава
09:10Полтава — Писарівщина
09:25Чернещина — Полтава
09:42Шишаки — Полтава
10:10Полтава — Шишаки
10:25Диканька — Полтава
11:00Диканька — Полтава
11:41Полтава — Полтава
12:00Полтава — Чернещина
12:00Писарівщина — Полтава
12:10Диканька — Полтава
12:20Полтава — Писарівщина
12:25Миргород — Полтава
12:26Полтава — Шишаки
12:50Диканька — Полтава
13:25Полтава — Горянщина
13:45Полтава — Жоржівка
13:50Шишаки — Полтава
14:20Полтава — Шишаки
14:40Диканька — Полтава
14:50Полтава — Миргород
14:55Горянщина — Полтава
15:05Полтава — Писарівщина
15:25Полтава — Полтава
15:30Жоржівка — Полтава
15:30Жоржівка — Полтава
15:40Диканька — Чернещина
15:40Полтава — Шишаки
15:50Диканька — Полтава
16:30Диканька — Полтава
17:00Чернещина — Полтава
17:10Петренки — Полтава
17:15Шишаки — Полтава
17:20Полтава — Горянщина
17:35Диканька — Полтава
17:55Горянщина — Полтава
18:10Писарівщина — Полтава
18:30Полтава — Жоржівка
18:30Шишаки — Полтава
19:10Полтава — Шишаки
19:26Миргород — Полтава
19:50Диканька — Полтава

за маршрутами автобусів

Водяна Балка — Полтава
08:40

Горянщина — Полтава
06:45 14:55 17:55

Диканька — Жоржівка
05:30

Диканька — Кременчук
05:45

Диканька — Полтава
06:50 08:00 08:21 10:25 11:00 12:10 12:50 14:40 15:50 16:30 17:35 19:50

Диканька — Чернещина
08:00 15:40

Жоржівка — Полтава
07:20 15:30 15:30

Миргород — Полтава
12:25 19:26

Петренки — Полтава
17:10

Писарівщина — Полтава
06:26 12:00 18:10

Полтава — Водяна Балка
08:17

Полтава — Горянщина
06:10 13:25 17:20

Полтава — Жоржівка
13:45 18:30

Полтава — Миргород
05:55 14:50

Полтава — Писарівщина
09:10 12:20 15:05

Полтава — Полтава
11:41 15:25

Полтава — Чернещина
12:00

Полтава — Шишаки
06:50 10:10 12:26 14:20 15:40 19:10

Чернещина — Полтава
09:25 17:00

Шишаки — Полтава
07:30 09:42 13:50 17:15 18:30

Інформація оновлена: 25.11.2019