Автовокзал Карлівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05346-21571

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Карлівка — Розумівка
05:45Карлівка — Тарасівка
06:00Карлівка — Климівка
06:00Карлівка — Ланна
06:05Климівка — Полтава
06:10Карлівка — Харків
06:15Карлівка — Халтурине
06:30Білухівка — Полтава
06:33Зачепилівка — Полтава
06:35Карлівка — Попівка
06:45Карлівка — Ланна
07:10Ланна — Полтава
07:10Карлівка — Полтава
07:25Карлівка — Попівка
07:35Карлівка — Михайлівка
07:40Ланна — Полтава
07:45Полтава — Харків
08:25Полтава — Дніпропетровськ
08:30Карлівка — Полтава
09:28Кегичівка — Полтава
10:00Карлівка — Попівка
10:25Полтава — Дніпропетровськ
10:30Карлівка — Полтава
10:35Карлівка — Попівка
10:40Карлівка — Білухівка
11:00Карлівка — Халтурине
11:00Карлівка — Михайлівка
11:05Миргород — Мелітополь
11:30Карлівка — Володимирівка
11:30Карлівка — Халтурине
11:30Карлівка — Климівка
11:30Карлівка — Климівка
11:50Запоріжжя — Полтава
12:00Карлівка — Розумівка
12:00Карлівка — Харків
12:05Карлівка — Тарасівка
12:15Карлівка — Полтава
12:35Полтава — Білухівка
12:50Мелітополь — Миргород
12:50Карлівка — Климівка
13:05Полтава — Верхня Ланна
13:15Карлівка — Харків
13:35Полтава — Чалівка
13:35Полтава — Ланна
14:00Карлівка — Полтава
14:00Климівка — Полтава
14:15Карлівка — Полтава
14:30Білухівка — Полтава
14:35Полтава — Зачепилівка
15:05Харків — Полтава
16:00Карлівка — Попівка
16:20Полтава — Запоріжжя
16:35Карлівка — Полтава
17:30Карлівка — Попівка

за маршрутами автобусів

Білухівка — Полтава
06:30 14:30

Запоріжжя — Полтава
11:50

Зачепилівка — Полтава
06:33

Карлівка — Білухівка
10:40

Карлівка — Володимирівка
11:30

Карлівка — Климівка
06:00 11:30 11:30 12:50

Карлівка — Ланна
06:00 06:45

Карлівка — Михайлівка
07:35 11:00

Карлівка — Полтава
07:10 08:30 10:30 12:15 14:00 14:15 16:35

Карлівка — Попівка
06:35 07:25 10:00 10:35 16:00 17:30

Карлівка — Розумівка
05:00 12:00

Карлівка — Тарасівка
05:45 12:05

Карлівка — Халтурине
06:15 11:00 11:30

Карлівка — Харків
06:10 12:00 13:15

Кегичівка — Полтава
09:28

Климівка — Полтава
06:05 14:00

Ланна — Полтава
07:10 07:40

Мелітополь — Миргород
12:50

Миргород — Мелітополь
11:05

Полтава — Білухівка
12:35

Полтава — Верхня Ланна
13:05

Полтава — Дніпропетровськ
08:25 10:25

Полтава — Запоріжжя
16:20

Полтава — Зачепилівка
14:35

Полтава — Ланна
13:35

Полтава — Харків
07:45

Полтава — Чалівка
13:35

Харків — Полтава
15:05

Інформація оновлена: 26.09.2013