Автовокзал Горішні Плавні

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Строна, 7 (приховати карту)

Телефон довідки: 05348-22409

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Горішні Плавні — Кременчук
05:10Горішні Плавні — Нова Галещина
05:20Горішні Плавні — Солошине
05:20Горішні Плавні — Солошине
05:20Горішні Плавні — Потоки
05:25Горішні Плавні — Кобелячок
05:40Горішні Плавні — Кременчук
05:40Горішні Плавні — Світлогірське
05:50Горішні Плавні — Кременчук
05:50Горішні Плавні — Салівка
05:50Горішні Плавні — Салівка
06:00Горішні Плавні — Миргород
06:10Горішні Плавні — Дмитрівка
06:15Горішні Плавні — Кременчук
06:20Горішні Плавні — Дмитрівка
06:21Горішні Плавні — Кременчук
06:25Горішні Плавні — Харків
06:25Горішні Плавні — Кременчук
06:35Горішні Плавні — Кременчук
06:50Горішні Плавні — Кременчук
06:55Горішні Плавні — Кременчук
07:00Горішні Плавні — Кременчук
07:05Горішні Плавні — Кременчук
07:10Кобеляки — Кременчук
07:10Горішні Плавні — Кропивницький
07:15Горішні Плавні — Кременчук
07:20Горішні Плавні — Кременчук
07:35Горішні Плавні — Кременчук
07:40Горішні Плавні — Кременчук
07:45Горішні Плавні — Кременчук
07:45Горішні Плавні — Кобеляки
07:45Горішні Плавні — Кобеляки
07:45Горішні Плавні — Дніпро
07:50Горішні Плавні — Кременчук
08:00Горішні Плавні — Кременчук
08:00Горішні Плавні — Кривий Ріг
08:00Горішні Плавні — Кременчук
08:05Горішні Плавні — Кременчук
08:20Горішні Плавні — Кременчук
08:25Горішні Плавні — Кременчук
08:30Горішні Плавні — Потоки
08:35Горішні Плавні — Салівка
08:35Горішні Плавні — Салівка
08:40Горішні Плавні — Кременчук
08:45Кременчук — Кобеляки
08:50Горішні Плавні — Кременчук
08:55Горішні Плавні — Кременчук
09:05Горішні Плавні — Кременчук
09:10Горішні Плавні — Кременчук
09:15Горішні Плавні — Кременчук
09:20Горішні Плавні — Кременчук
09:25Горішні Плавні — Кременчук
09:30Горішні Плавні — Кременчук
09:40Полтава — Кременчук
09:40Горішні Плавні — Кременчук
09:45Горішні Плавні — Кременчук
09:50Горішні Плавні — Кременчук
10:00Горішні Плавні — Кременчук
10:15Горішні Плавні — Кременчук
10:30Горішні Плавні — Кременчук
10:31Горішні Плавні — Кременчук
10:45Горішні Плавні — Кременчук
11:00Горішні Плавні — Салівка
11:00Горішні Плавні — Кобелячок
11:00Горішні Плавні — Кременчук
11:01Горішні Плавні — Салівка
11:02Горішні Плавні — Кременчук
11:05Горішні Плавні — Кременчук
11:10Горішні Плавні — Кременчук
11:20Горішні Плавні — Кременчук
11:26Горішні Плавні — Кременчук
11:35Горішні Плавні — Кременчук
11:40Горішні Плавні — Кременчук
11:45Горішні Плавні — Козельщина
11:50Кременчук — Полтава
11:50Горішні Плавні — Кременчук
12:00Горішні Плавні — Кременчук
12:00Горішні Плавні — Полтава
12:05Горішні Плавні — Кременчук
12:15Горішні Плавні — Кременчук
12:25Горішні Плавні — Кременчук
12:30Горішні Плавні — Кременчук
12:31Горішні Плавні — Кременчук
12:40Горішні Плавні — Кременчук
12:45Горішні Плавні — Кременчук
12:50Горішні Плавні — Кременчук
12:55Горішні Плавні — Кременчук
13:00Горішні Плавні — Кам`янське
13:00Горішні Плавні — Кременчук
13:10Горішні Плавні — Кременчук
13:15Горішні Плавні — Кременчук
13:20Горішні Плавні — Потоки
13:25Горішні Плавні — Кременчук
13:40Горішні Плавні — Кременчук
13:45Горішні Плавні — Кременчук
13:50Горішні Плавні — Черкаси
13:55Горішні Плавні — Кременчук
14:00Горішні Плавні — Кременчук
14:07Кобеляки — Кременчук
14:10Горішні Плавні — Кременчук
14:20Горішні Плавні — Кременчук
14:25Горішні Плавні — Кременчук
14:35Горішні Плавні — Кременчук
14:40Горішні Плавні — Кременчук
14:44Горішні Плавні — Кременчук
14:45Горішні Плавні — Солошине
14:45Горішні Плавні — Солошине
14:50Горішні Плавні — Кременчук
14:50Горішні Плавні — Дніпро
14:55Горішні Плавні — Кременчук
15:05Горішні Плавні — Кременчук
15:20Горішні Плавні — Кременчук
15:35Горішні Плавні — Кременчук
15:40Горішні Плавні — Кременчук
15:41Горішні Плавні — Кременчук
15:50Горішні Плавні — Кременчук
15:50Горішні Плавні — Кременчук
16:00Горішні Плавні — Кременчук
16:02Кременчук — Кобеляки
16:15Горішні Плавні — Кременчук
16:25Горішні Плавні — Кременчук
16:30Горішні Плавні — Кременчук
16:35Горішні Плавні — Кривий Ріг
16:45Горішні Плавні — Кременчук
16:55Горішні Плавні — Кременчук
16:56Горішні Плавні — Світлогірське
17:00Горішні Плавні — Кременчук
17:01Горішні Плавні — Потоки
17:10Горішні Плавні — Кременчук
17:15Горішні Плавні — Кременчук
17:20Горішні Плавні — Козельщина
17:30Горішні Плавні — Салівка
17:30Горішні Плавні — Салівка
17:35Горішні Плавні — Кобелячок
17:35Горішні Плавні — Кобелячок
17:40Горішні Плавні — Кременчук

за маршрутами автобусів

Горішні Плавні — Дмитрівка
06:10 06:20

Горішні Плавні — Дніпро
07:45 14:50

Горішні Плавні — Кам`янське
13:00

Горішні Плавні — Кобеляки
07:45 07:45

Горішні Плавні — Кобелячок
05:25 11:00 17:35 17:35

Горішні Плавні — Козельщина
11:45 17:20

Горішні Плавні — Кременчук
05:10 05:40 05:50 06:15 06:21 06:25 06:35 06:50 06:55 07:00 07:05 07:15 07:20 07:35 07:40 07:45 07:50 08:00 08:00 08:05 08:20 08:25 08:40 08:50 08:55 09:05 09:10 09:15 09:20 09:25 09:30 09:40 09:45 09:50 10:00 10:15 10:30 10:31 10:45 11:00 11:02 11:05 11:10 11:20 11:26 11:35 11:40 11:50 12:00 12:05 12:15 12:25 12:30 12:31 12:40 12:45 12:50 12:55 13:00 13:10 13:15 13:25 13:40 13:45 13:55 14:00 14:10 14:20 14:25 14:35 14:40 14:44 14:50 14:55 15:05 15:20 15:35 15:40 15:41 15:50 15:50 16:00 16:15 16:25 16:30 16:45 16:55 17:00 17:10 17:15 17:40

Горішні Плавні — Кривий Ріг
08:00 16:35

Горішні Плавні — Кропивницький
07:10

Горішні Плавні — Миргород
06:00

Горішні Плавні — Нова Галещина
05:10

Горішні Плавні — Полтава
12:00

Горішні Плавні — Потоки
05:20 08:30 13:20 17:01

Горішні Плавні — Салівка
05:50 05:50 08:35 08:35 11:00 11:01 17:30 17:30

Горішні Плавні — Світлогірське
05:40 16:56

Горішні Плавні — Солошине
05:20 05:20 14:45 14:45

Горішні Плавні — Харків
06:25

Горішні Плавні — Черкаси
13:50

Кобеляки — Кременчук
07:10 14:07

Кременчук — Кобеляки
08:45 16:02

Кременчук — Полтава
11:50

Полтава — Кременчук
09:40

Інформація оновлена: 26.09.2013