Автовокзал Полтава АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 65 (приховати карту)

Телефон довідки: (0532)-608-568, (095)-2280000, (093)-7922570

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:25Полтава — Усть-Лип'янка
05:05Полтава — Кобеляки
05:10Полтава — Чутове
05:22Полтава — Скибівка
05:35Полтава — Руденківка
05:45Полтава — Старі Санжари
06:40Полтава — Зачепилівка
06:50Полтава — Нові Санжари
07:00Полтава — Машівка
07:00Полтава — Плоске
07:10Полтава — Головач
07:30Полтава — Лисівка
07:30Полтава — Чутове
07:40Полтава — Кунцеве
07:55Полтава — Плоске
08:20Полтава — Кобеляки
08:30Полтава — Головач
08:40Полтава — Кустолово-Суходілка
09:05Полтава — Старі Санжари
09:20Полтава — Руденківка
09:20Полтава — Павлівка
09:25Полтава — Плоске
09:40Полтава — Головач
09:55Полтава — Машівка
10:10Полтава — Нехвороща
10:35Полтава — Чутове
10:45Полтава — Мала Перещепина
10:50Полтава — Володимирівка
10:50Полтава — Максимівка
10:50Полтава — Пасічне
11:00Полтава — Усть-Лип'янка
11:00Полтава — Карлівка
11:05Полтава — Плоске
11:25Полтава — Новопавлівка
11:55Полтава — Старі Санжари
12:10Полтава — Машівка
12:15Полтава — Лівенське
12:20Полтава — Лиман Перший
12:30Полтава — Скибівка
12:30Полтава — Стовбина Долина
12:50Полтава — Чутове
13:00Полтава — Лисівка
13:10Полтава — Головач
13:15Полтава — Зачепилівка
13:26Полтава — Нові Санжари
13:30Полтава — Плоске
13:55Полтава — Старі Санжари
14:10Полтава — Мала Перещепина
14:20Полтава — Руденківка
14:25Полтава — Плоске
14:30Полтава — Кустолово-Суходілка
14:35Полтава — Карлівка
15:05Полтава — Кобеляки
15:22Полтава — Машівка
15:30Полтава — Пасічне
15:50Полтава — Стовбина Долина
16:00Полтава — Павлівка
16:00Полтава — Нехвороща
16:00Полтава — Головач
16:15Полтава — Новопавлівка
16:20Полтава — Старі Санжари
16:20Полтава — Лиман Перший
16:30Полтава — Плоске
17:00Полтава — Мала Перещепина
17:05Полтава — Максимівка
17:05Полтава — Володимирівка
17:05Полтава — Кунцеве
17:15Полтава — Машівка
17:15Полтава — Плоске
17:25Полтава — Руденківка
17:30Полтава — Лисівка
17:30Полтава — Лисівка
17:55Полтава — Лукищина
18:20Полтава — Нові Санжари
18:25Полтава — Старі Санжари
18:45Полтава — Стовбина Долина
18:45Полтава — Плоске

за маршрутами автобусів

Полтава — Володимирівка
10:50 17:05

Полтава — Головач
07:10 08:30 09:40 13:10 16:00

Полтава — Зачепилівка
06:40 13:15

Полтава — Карлівка
11:00 14:35

Полтава — Кобеляки
05:05 08:20 15:05

Полтава — Кунцеве
07:40 17:05

Полтава — Кустолово-Суходілка
08:40 14:30

Полтава — Лиман Перший
12:20 16:20

Полтава — Лисівка
07:30 13:00 17:30 17:30

Полтава — Лукищина
17:55

Полтава — Лівенське
12:15

Полтава — Максимівка
10:50 17:05

Полтава — Мала Перещепина
10:45 14:10 17:00

Полтава — Машівка
07:00 09:55 12:10 15:22 17:15

Полтава — Нехвороща
10:10 16:00

Полтава — Новопавлівка
11:25 16:15

Полтава — Нові Санжари
06:50 13:26 18:20

Полтава — Павлівка
09:20 16:00

Полтава — Пасічне
10:50 15:30

Полтава — Плоске
07:00 07:55 09:25 11:05 13:30 14:25 16:30 17:15 18:45

Полтава — Руденківка
05:35 09:20 14:20 17:25

Полтава — Скибівка
05:22 12:30

Полтава — Старі Санжари
05:45 09:05 11:55 13:55 16:20 18:25

Полтава — Стовбина Долина
12:30 15:50 18:45

Полтава — Усть-Лип'янка
04:25 11:00

Полтава — Чутове
05:10 07:30 10:35 12:50

Інформація оновлена: 25.11.2019