Автовокзал Полтава АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Зіньківська, 6а (показати на мапі)

Телефон довідки: 0532-511300

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Полтава — Лагоди
05:10Полтава — Василе-Устимівка
05:10Полтава — Василе-Устимівка
05:15Полтава — Михайлики
05:15Полтава — Миргород
05:16Полтава — Миргород
05:20Полтава — Бричківка
05:35Полтава — Горянщина
05:50Полтава — Магаз. Копера
05:50Полтава — Писарівщина
06:10Полтава — Диканька
06:15Полтава — Магаз. Копера
06:15Полтава — Глинське
06:25Полтава — Диканька
06:30Полтава — Магаз. Копера
06:45Полтава — Магаз. Копера
06:50Полтава — Магаз. Копера
06:50Полтава — Сади Мiчурин
06:56Полтава — Диканька
07:00Полтава — Стасі
07:00Полтава — Михайлове
07:00Полтава — Гавронці
07:05Полтава — Бричківка
07:25Полтава — Магаз. Копера
07:40Полтава — Водяна Балка
07:45Полтава — Зіньків
07:45Полтава — Магаз. Копера
07:50Полтава — Диканька
08:05Полтава — Михайлівка
08:10Полтава — Магаз. Копера
08:15Полтава — Писарівщина
08:25Полтава — Магаз. Копера
08:30Полтава — Магаз. Копера
08:30Полтава — Сади Мiчурин
08:35Полтава — Стасі
08:40Полтава — Очканівка
08:41Полтава — Очканівка
08:50Полтава — Диканька
09:05Полтава — Магаз. Копера
09:25Полтава — Магаз. Копера
09:26Полтава — Диканька
09:40Полтава — Шишаки
09:40Полтава — Михайлівка
09:45Полтава — Магаз. Копера
09:55Полтава — Зіньків
10:20Полтава — Диканька
10:25Полтава — Магаз. Копера
10:35Полтава — Бричківка
10:40Полтава — Стасі
10:45Полтава — Надежда
10:50Полтава — Водяна Балка
10:55Полтава — Зіньків
11:10Полтава — Магаз. Копера
11:20Полтава — Чернещина
11:25Полтава — Гавронці
11:30Полтава — Михайлівка
11:40Полтава — Шишаки
11:40Полтава — Романівка
11:45Полтава — Магаз. Копера
12:00Полтава — Диканька
12:15Полтава — Магаз. Копера
12:20Полтава — Глинське
12:50Полтава — Василе-Устимівка
12:50Полтава — Магаз. Копера
12:50Полтава — Василе-Устимівка
13:00Полтава — Очканівка
13:00Полтава — Михайлівка
13:01Полтава — Очканівка
13:15Полтава — Магаз. Копера
13:25Полтава — Бричківка
13:40Полтава — Диканька
13:47Полтава — Шишаки
13:50Полтава — Михайлики
13:50Полтава — Гадяч
13:50Полтава — Лагоди
13:55Полтава — Магаз. Копера
14:00Полтава — Перевіз
14:05Полтава — Писарівщина
14:10Полтава — Стасі
14:20Полтава — Миргород
14:21Полтава — Миргород
14:25Полтава — Глинське
14:25Полтава — Магаз. Копера
14:35Полтава — Надежда
14:40Полтава — Зіньків
14:45Полтава — Магаз. Копера
14:50Полтава — Котельва
14:50Полтава — Камінне
14:55Полтава — Диканька
14:55Полтава — Михайлівка
15:05Полтава — Магаз. Копера
15:20Полтава — Магаз. Копера
15:20Полтава — Сади Мiчурин
15:25Полтава — Диканька
15:35Полтава — Зіньків
15:40Полтава — Михайлівка
15:45Полтава — Бричківка
15:45Полтава — Магаз. Копера
15:55Полтава — Гавронці
16:05Полтава — Магаз. Копера
16:10Полтава — Глинське
16:15Полтава — Горянщина
16:25Полтава — Магаз. Копера
16:35Полтава — Чорноглазівка
16:40Полтава — Василе-Устимівка
16:45Полтава — Магаз. Копера
16:50Полтава — Зіньків
16:51Полтава — Зіньків
17:00Полтава — Магаз. Копера
17:05Полтава — Очканівка
17:06Полтава — Очканівка
17:25Полтава — Сади Мiчурин
17:25Полтава — Михайлівка
17:25Полтава — Магаз. Копера
17:45Полтава — Бричківка
17:45Полтава — Магаз. Копера
17:50Полтава — Диканька
17:50Полтава — Гадяч
17:55Полтава — Гавронці
18:05Полтава — Романівка
18:05Полтава — Магаз. Копера
18:10Полтава — Диканька
18:30Полтава — Михайлівка
18:35Полтава — Магаз. Копера
18:40Полтава — Шишаки
19:10Полтава — Магаз. Копера
19:10Полтава — Диканька
19:40Полтава — Магаз. Копера
20:15Полтава — Магаз. Копера
20:55Полтава — Магаз. Копера

за маршрутами автобусів

Полтава — Бричківка
05:20 07:05 10:35 13:25 15:45 17:45

Полтава — Василе-Устимівка
05:10 05:10 12:50 12:50 16:40

Полтава — Водяна Балка
07:40 10:50

Полтава — Гавронці
07:00 11:25 15:55 17:55

Полтава — Гадяч
13:50 17:50

Полтава — Глинське
06:15 12:20 14:25 16:10

Полтава — Горянщина
05:35 16:15

Полтава — Диканька
06:10 06:25 06:56 07:50 08:50 09:26 10:20 12:00 13:40 14:55 15:25 17:50 18:10 19:10

Полтава — Зіньків
07:45 09:55 10:55 14:40 15:35 16:50 16:51

Полтава — Камінне
14:50

Полтава — Котельва
14:50

Полтава — Лагоди
05:00 13:50

Полтава — Магаз. Копера
05:50 06:15 06:30 06:45 06:50 07:25 07:45 08:10 08:25 08:30 09:05 09:25 09:45 10:25 11:10 11:45 12:15 12:50 13:15 13:55 14:25 14:45 15:05 15:20 15:45 16:05 16:25 16:45 17:00 17:25 17:45 18:05 18:35 19:10 19:40 20:15 20:55

Полтава — Миргород
05:15 05:16 14:20 14:21

Полтава — Михайлики
05:15 13:50

Полтава — Михайлове
07:00

Полтава — Михайлівка
08:05 09:40 11:30 13:00 14:55 15:40 17:25 18:30

Полтава — Надежда
10:45 14:35

Полтава — Очканівка
08:40 08:41 13:00 13:01 17:05 17:06

Полтава — Перевіз
14:00

Полтава — Писарівщина
05:50 08:15 14:05

Полтава — Романівка
11:40 18:05

Полтава — Сади Мiчурин
06:50 08:30 15:20 17:25

Полтава — Стасі
07:00 08:35 10:40 14:10

Полтава — Чернещина
11:20

Полтава — Чорноглазівка
16:35

Полтава — Шишаки
09:40 11:40 13:47 18:40

Інформація оновлена: 26.09.2013