Автовокзал Хорол АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 11 (приховати карту)

Телефон довідки: 05362-33157

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Хорол — Бовбасівка
05:20Хорол — Княжа Лука
05:30Хорол — Полтава
06:15Хорол — Кривці
06:25Хорол — Полтава
07:20Хорол — Миргород
07:20Семенівка — Полтава
10:00Хорол — Бовбасівка
10:05Оболонь — Полтава
11:00Хорол — Кривці
11:00Хорол — Велика Багачка
11:10Хорол — Княжа Лука
11:20Пирятин — Кременчук
11:30Хорол — Бовбасівка
12:00Хорол — Миргород
12:20Хорол — Полтава
12:30Полтава — Кременчук
14:15Хорол — Полтава
15:45Полтава — Семенівка
18:10Хорол — Миргород

за маршрутами автобусів

Оболонь — Полтава
10:05

Пирятин — Кременчук
11:20

Полтава — Кременчук
12:30

Полтава — Семенівка
15:45

Семенівка — Полтава
07:20

Хорол — Бовбасівка
05:10 10:00 11:30

Хорол — Велика Багачка
11:00

Хорол — Княжа Лука
05:20 11:10

Хорол — Кривці
06:15 11:00

Хорол — Миргород
07:20 12:00 18:10

Хорол — Полтава
05:30 06:25 12:20 14:15

Інформація оновлена: 25.11.2019