Автовокзал Шишаки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 57 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05352-91131

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Шишаки — Яреськи
05:10Шишаки — Полтава
06:00Шишаки — оз. Сагайдак
06:00Шишаки — Воскобійники
06:20Яреськи — Полтава
06:40Полтава — Миргород
06:40Шишаки — Полтава
07:10Полтава — Кременчук
07:20Шишаки — Михайлики
07:30Шишаки — Полтава
07:30Шишаки — Воронянщина
07:50Шишаки — Ковалівка
07:50Шишаки — Христівка
08:20Шишаки — Полтава
08:50Шишаки — Полтава
09:10Шишаки — Яреськи
09:20Полтава — Баранівка
10:05Баранівка — Полтава
10:12Полтава — Яреськи
11:00Яреськи — Полтава
11:20Миргород — Полтава
11:25Шишаки — Яреськи
11:35Шишаки — Михайлики
12:00Шишаки — Полтава
12:10Шишаки — Яреськи
13:00Шишаки — Полтава
13:00Шишаки — оз. Сагайдак
14:00Шишаки — Полтава
14:30Шишаки — Христівка
14:40Шишаки — Ковалівка
15:00Шишаки — Воронянщина
15:55Шишаки — Воскобійники
16:00Шишаки — Полтава
16:31Шишаки — Полтава
16:35Шишаки — Яреськи
17:10Шишаки — Полтава
17:25Шишаки — Яреськи
18:10Шишаки — Полтава
18:41Миргород — Полтава
18:45Шишаки — Яреськи

за маршрутами автобусів

Баранівка — Полтава
10:05

Миргород — Полтава
11:20 18:41

Полтава — Баранівка
09:20

Полтава — Кременчук
07:10

Полтава — Миргород
06:40

Полтава — Яреськи
10:12

Шишаки — Воронянщина
07:30 15:00

Шишаки — Воскобійники
06:00 15:55

Шишаки — Ковалівка
07:50 14:40

Шишаки — Михайлики
07:20 11:35

Шишаки — Полтава
05:10 06:40 07:30 08:20 08:50 12:00 13:00 14:00 16:00 16:31 17:10 18:10

Шишаки — Христівка
07:50 14:30

Шишаки — Яреськи
05:00 09:10 11:25 12:10 16:35 17:25 18:45

Шишаки — оз. Сагайдак
06:00 13:00

Яреськи — Полтава
06:20 11:00

Інформація оновлена: 25.11.2019