Автовокзал Броди

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Залізнична, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03266-43146

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:10Львів — Київ
05:10Броди — Рівне
05:20Броди — Львів ч/з Лопатин
05:30Броди — Львів
05:35Броди — Луцьк
05:40Броди — Івано-Франківськ ч/з Золочів
05:45Броди — Клекотів (кр Нд)
05:50Броди — Львів
06:00Броди — Золочів ч/з Підгірці
06:00Броди — Чепелі (кр Нд)
06:10Броди — Львів ч/з Заболотці
06:25Броди — Львів
06:40Броди — Львів ч/з Лопатин
06:50Броди — Салашка (кр Сб)
06:50Броди — Бучина (кр Нд)
06:55Броди — Кременець
07:00Броди — Луцьк
07:00Золочів — Рівне
07:00Броди — Львів
07:10Броди — Клекотів (кр Нд)
07:10Броди — Переліски (кр Нд)
07:15Броди — Тернопіль
07:15Підкамінь — Львів
07:30Броди — Голосковичі (кр Нд)
07:35Броди — Львів
07:40Броди — Боратин (кр Нд)
07:50Броди — Гаї-Дітковецькі (кр Нд)
07:50Броди — Бовдури (Нд)
07:55Броди — Львів ч/з Заболотці
08:00Броди — Золочів ч/з Підгірці
08:05Рівне — Львів
08:10Тернопіль — Нововолинськ
08:15Броди — Львів
08:20Броди — Кременець
08:25Броди — Тернопіль
08:40Броди — Львів
08:45Червоноград — Київ
09:05Броди — Львів
09:10Кременець — Львів
09:20Червоноград — Тернопіль
09:40Броди — Львів
09:45Нововолинськ — Тернопіль
09:50Сокаль — Рівне
09:55Львів — Кременець
10:10Сокаль — Кременець
10:15Броди — Львів
10:15Броди — Тернопіль
10:30Броди — Золочів ч/з Підгірці
10:35Броди — Львів
10:45Броди — Нем'яч
10:50Броди — Жарків (Нд)
10:55Броди — Львів
11:20Шепетівка — Львів (кр Сб)
11:30Броди — Бовдури (кр Нд)
11:30Броди — Батьків
11:35Броди — Львів
11:50Броди — Висоцько (кр Нд)
11:55Броди — Львів ч/з Заболотці
12:00Броди — Клекотів (Нд)
12:00Броди — Кутище
12:05Броди — Львів ч/з Лопатин
12:15Броди — Львів
12:25Броди — Переліски
12:30Броди — Луцьк
12:30Броди — Золочів ч/з Підгірці
12:40Броди — Гаї-Дітковецькі
12:40Броди — Чепелі (кр Нд)
12:45Броди — Кременець
12:50Броди — Боратин (Нд)
12:55Броди — Львів
13:10Броди — Бучина (кр Нд)
13:10Броди — Рівне
13:15Броди — Львів ч/з Заболотці
13:20Львів — Підкамінь
13:25Броди — Клекотів (кр Нд)
13:35Броди — Львів
13:50Броди — Боратин (кр Нд)
14:00Броди — Луцьк
14:05Броди — Жарків
14:20Броди — Голосковичі (кр Нд)
14:25Броди — Тернопіль
14:35Підкамінь — Львів
14:55Броди — Львів
14:55Броди — Нем'яч
15:00Броди — Львів ч/з Лопатин
15:00Броди — Кременець
15:15Кременець — Львів
15:30Броди — Золочів ч/з Підгірці
15:35Броди — Львів
15:40Львів — Шепетівка (кр Сб)
15:55Броди — Львів
15:55Броди — Лукавець
16:10Львів — Рівне
16:15Рівне — Золочів ч/з Підгірці
16:20Броди — Львів
16:20Червоноград — Тернопіль
16:25Львів — Кременець
16:45Тернопіль — Шацьк (Пт-Пн)
16:55Броди — Львів
17:10Броди — Львів ч/з Заболотці
17:15Броди — Тернопіль
17:20Броди — Клекотів
17:30Броди — Гаї-Дітковецькі (кр Нд)
17:35Броди — Львів
17:45Броди — Бордуляки
17:50Броди — Боратин (кр Нд)
17:55Броди — Луцьк
18:10Броди — Кутище (кр Нд)
18:15Броди — Львів
18:20Броди — Голосковичі (кр Нд)
18:25Броди — Тернопіль
18:25Броди — Переліски
18:25Сокаль — Кременець
18:30Броди — Висоцько (кр Сб)
18:40Тернопіль — Нововолинськ
18:45Броди — Золочів ч/з Підгірці
18:55Броди — Львів
19:25Львів — Підкамінь
19:35Броди — Кременець
19:35Броди — Львів
19:45Нововолинськ — Тернопіль
20:35Броди — Львів
20:45Броди — Нем'яч
21:00Броди — Лукавець
21:10Трускавець — Бориспіль ч/з Київ
21:10Шацьк — Тернопіль (Пт-Пн)
21:15Броди — Жарків

за маршрутами автобусів

Броди — Івано-Франківськ ч/з Золочів
05:40

Броди — Батьків
11:30

Броди — Бовдури
07:50(Нд) 11:30(кр Нд)

Броди — Боратин
07:40(кр Нд) 12:50(Нд) 13:50(кр Нд) 17:50(кр Нд)

Броди — Бордуляки
17:45

Броди — Бучина
06:50(кр Нд) 13:10(кр Нд)

Броди — Висоцько
11:50(кр Нд) 18:30(кр Сб)

Броди — Гаї-Дітковецькі
07:50(кр Нд) 12:40 17:30(кр Нд)

Броди — Голосковичі
07:30(кр Нд) 14:20(кр Нд) 18:20(кр Нд)

Броди — Жарків
10:50(Нд) 14:05 21:15

Броди — Золочів ч/з Підгірці
06:00 08:00 10:30 12:30 15:30 18:45

Броди — Клекотів
05:45(кр Нд) 07:10(кр Нд) 12:00(Нд) 13:25(кр Нд) 17:20

Броди — Кременець
06:55 08:20 12:45 15:00 19:35

Броди — Кутище
12:00 18:10(кр Нд)

Броди — Лукавець
15:55 21:00

Броди — Луцьк
05:35 07:00 12:30 14:00 17:55

Броди — Львів
05:30 05:50 06:25 07:00 07:35 08:15 08:40 09:05 09:40 10:15 10:35 10:55 11:35 12:15 12:55 13:35 14:55 15:35 15:55 16:20 16:55 17:35 18:15 18:55 19:35 20:35

Броди — Львів ч/з Заболотці
06:10 07:55 11:55 13:15 17:10

Броди — Львів ч/з Лопатин
05:20 06:40 12:05 15:00

Броди — Нем'яч
10:45 14:55 20:45

Броди — Переліски
07:10(кр Нд) 12:25 18:25

Броди — Рівне
05:10 13:10

Броди — Салашка
06:50(кр Сб)

Броди — Тернопіль
07:15 08:25 10:15 14:25 17:15 18:25

Броди — Чепелі
06:00(кр Нд) 12:40(кр Нд)

Золочів — Рівне
07:00

Кременець — Львів
09:10 15:15

Львів — Київ
01:10

Львів — Кременець
09:55 16:25

Львів — Підкамінь
13:20 19:25

Львів — Рівне
16:10

Львів — Шепетівка
15:40(кр Сб)

Нововолинськ — Тернопіль
09:45 19:45

Підкамінь — Львів
07:15 14:35

Рівне — Золочів ч/з Підгірці
16:15

Рівне — Львів
08:05

Сокаль — Кременець
10:10 18:25

Сокаль — Рівне
09:50

Тернопіль — Нововолинськ
08:10 18:40

Тернопіль — Шацьк
16:45(Пт-Пн)

Трускавець — Бориспіль ч/з Київ
21:10

Червоноград — Київ
08:45

Червоноград — Тернопіль
09:20 16:20

Шацьк — Тернопіль
21:10(Пт-Пн)

Шепетівка — Львів
11:20(кр Сб)

Інформація оновлена: 01.10.2013