Автовокзал Велика Багачка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 130 (показати на мапі)

Телефон довідки: 093-7922843

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Велика Багачка — Гоголеве
06:00Велика Багачка — Остап'є
06:15Велика Багачка — Хорол
06:20Велика Багачка — Гоголеве
10:10Велика Багачка — Красногорівка
11:05Полтава — Кременчук
11:40Велика Багачка — Скибівщина
12:00Велика Багачка — Бірки
12:00Велика Багачка — Балаклія
12:00Велика Багачка — Остап'є
12:20Велика Багачка — Радивонівка
12:20Велика Багачка — Радивонівка
12:55Миргород — Полтава
13:00Велика Багачка — Гоголеве
13:00Велика Багачка — Гоголеве
13:00Велика Багачка — Скибівщина
15:50Велика Багачка — Полтава

за маршрутами автобусів

Велика Багачка — Балаклія
12:00

Велика Багачка — Бірки
12:00

Велика Багачка — Гоголеве
05:30 06:20 13:00 13:00

Велика Багачка — Красногорівка
10:10

Велика Багачка — Остап'є
06:00 12:00

Велика Багачка — Полтава
15:50

Велика Багачка — Радивонівка
12:20 12:20

Велика Багачка — Скибівщина
11:40 13:00

Велика Багачка — Хорол
06:15

Миргород — Полтава
12:55

Полтава — Кременчук
11:05

Інформація оновлена: 24.11.2019