Автовокзал Лиман

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Свободи, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770386

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Святогірськ — Маріуполь
05:45Лиман — Святогірськ
06:20Лиман — Новоселівка
07:00Краматорськ — Борова
07:20Слов'янськ — Сєвєродонецьк
07:22Сєвєродонецьк — Слов'янськ
07:30Лиман — Слов’янськ
07:37Краматорськ — Яцьківка
08:22Сєвєродонецьк — Харків
08:28Сєвєродонецьк — Слов'янськ
08:45Сєвєродонецьк — Краматорськ
09:15Слов'янськ — Куп'янськ
09:40Слов'янськ — Сєвєродонецьк
09:50Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
10:05Лиман — Слов’янськ
10:30Яцьківка — Краматорськ
11:02Слов'янськ — Сєвєродонецьк
11:05Сєвєродонецьк — Бердянськ
11:15Краснодар (РФ) — Маріуполь
11:30Харків — Сєвєродонецьк
11:35Борова — Краматорськ
11:50Сєвєродонецьк — Харків
12:10Сєвєродонецьк — Слов'янськ
12:35Лиман — Слов’янськ
13:36Краматорськ — Сєвєродонецьк
13:52Краматорськ — Яцьківка
14:15Маріуполь — Краснодар (РФ)
14:15Маріуполь — Краснодар (РФ)
14:15Сєвєродонецьк — Слов'янськ
14:15Бердянськ — Краснодар (РФ)
14:48Лиман — Слов’янськ
15:30Слов'янськ — Сєвєродонецьк
15:45Харків — Сєвєродонецьк
16:01Краматорськ — Піски-Радьківські
16:25Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
16:35Слов'янськ — Сєвєродонецьк
16:45Бердянськ — Сєвєродонецьк
17:35Сєвєродонецьк — Харків
18:55Маріуполь — Воронеж (РФ)
18:55Маріуполь — Воронеж (РФ)
19:20Харків — Сєвєродонецьк

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Краснодар (РФ)
14:15

Бердянськ — Сєвєродонецьк
16:45

Борова — Краматорськ
11:35

Краматорськ — Борова
07:00

Краматорськ — Піски-Радьківські
16:01

Краматорськ — Сєвєродонецьк
13:36

Краматорськ — Яцьківка
07:37 13:52

Краснодар (РФ) — Маріуполь
11:15

Лиман — Новоселівка
06:20

Лиман — Святогірськ
05:45

Лиман — Слов’янськ
07:30 10:05 12:35 14:48

Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
09:50 16:25

Маріуполь — Воронеж (РФ)
18:55 18:55

Маріуполь — Краснодар (РФ)
14:15 14:15

Святогірськ — Маріуполь
05:00

Слов'янськ — Куп'янськ
09:15

Слов'янськ — Сєвєродонецьк
07:20 09:40 11:02 15:30 16:35

Сєвєродонецьк — Бердянськ
11:05

Сєвєродонецьк — Краматорськ
08:45

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
07:22 08:28 12:10 14:15

Сєвєродонецьк — Харків
08:22 11:50 17:35

Харків — Сєвєродонецьк
11:30 15:45 19:20

Яцьківка — Краматорськ
10:30

Інформація оновлена: 29.07.2016