Автовокзал Золочів-2 (Зал. Вокзал)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Січових Стрільців (показати на мапі)

Телефон довідки: 03265-42255

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:10Львів — Київ
04:53Золочів — Чернівці
06:00Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
06:20Золочів — Стальова Воля (Вт,Чт,Сб)
07:00Броди — Івано-Франківськ
07:10Тернопіль — Львів
07:30Львів — Тернопіль
07:50Тернопіль — Львів
08:40Тернопіль — Львів
08:50Львів — Хмільник
09:55Волочиськ — Львів
10:35Гусятин — Львів
10:50Львів — Тернопіль
11:10Тернопіль — Львів
11:35Львів — Кам'янець-Подільський
11:35Хоростків — Львів
11:45Кам'янець-Подільський — Львів
11:45Червоноград — Новоселище
12:01Львів — Тульчин
12:10Заліщики — Львів
12:15Львів — Тернопіль
12:50Городок — Львів
13:00Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
13:10Чортків — Львів
13:10Львів — Тернопіль
14:25Львів — Чернівці
14:30Новоселище — Червоноград
14:33Хмільник — Львів
14:55Козова — Львів (Пт,Нд)
15:15Львів — Гусятин
15:15Тернопіль — Львів
16:00Кам'янець-Подільський — Львів
16:25Тернопіль — Львів
16:30Львів — Заліщики
17:00Івано-Франківськ — Броди
17:00Львів — Хоростків
17:10Тернопіль — Львів
17:18Тульчин — Львів
17:20Львів — Кам'янець-Подільський
17:30Львів — Волочиськ
18:00Львів — Городок
18:10Тернопіль — Варшава (Пол)
18:40Львів — Чортків
19:00Львів — Козова (Пт,Нд)
19:00Тернопіль — Львів
19:10Тернопіль — Вроцлав (Пол)
19:10Львів — Тернопіль
19:40Львів — Тернопіль
19:50Чернівці — Львів
20:20Львів — Тернопіль

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Броди
17:00

Броди — Івано-Франківськ
07:00

Волочиськ — Львів
09:55

Городок — Львів
12:50

Гусятин — Львів
10:35

Заліщики — Львів
12:10

Золочів — Стальова Воля
06:20(Вт,Чт,Сб)

Золочів — Чернівці
04:53

Кам'янець-Подільський — Львів
11:45 16:00

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
13:00

Козова — Львів
14:55(Пт,Нд)

Львів — Волочиськ
17:30

Львів — Городок
18:00

Львів — Гусятин
15:15

Львів — Заліщики
16:30

Львів — Кам'янець-Подільський
11:35 17:20

Львів — Київ
00:10

Львів — Козова
19:00(Пт,Нд)

Львів — Тернопіль
07:30 10:50 12:15 13:10 19:10 19:40 20:20

Львів — Тульчин
12:01

Львів — Хмільник
08:50

Львів — Хоростків
17:00

Львів — Чернівці
14:25

Львів — Чортків
18:40

Новоселище — Червоноград
14:30

Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
06:00

Тернопіль — Варшава (Пол)
18:10

Тернопіль — Вроцлав (Пол)
19:10

Тернопіль — Львів
07:10 07:50 08:40 11:10 15:15 16:25 17:10 19:00

Тульчин — Львів
17:18

Хмільник — Львів
14:33

Хоростків — Львів
11:35

Червоноград — Новоселище
11:45

Чернівці — Львів
19:50

Чортків — Львів
13:10

Інформація оновлена: 01.10.2013