Автовокзал Кегичівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка
05:50Кегичівка — Артемівка ч/з Чапаєве (Вт,Чт)
05:50Кегичівка — Первомайський (Ср,Пт,Нд)
06:50Кегичівка — Красне (Пн-Пт)
06:50Сахновщина — Харків ч/з Старовірівка (кр Сб-Нд)
07:31Андріївка — Парасковія (Пн-Пт)
07:50Кегичівка — Полтава (кр Сб-Нд)
08:20Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка (кр Нд)
09:30Кегичівка — Чапаєве (Пн,Ср)
11:00Кегичівка — Парасковія (Пн-Пт)
11:40Кегичівка — Серго (Ср)
11:40Кегичівка — Артемівка ч/з Чапаєве (Вт,Чт)
12:00Кегичівка — Лозова ч/з Власівка (Пн,Ср)
12:05Кегичівка — Первомайський (Ср,Пт,Нд)
12:40Кегичівка — Андріївка (Пн-Пт)
13:10Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка
13:36Кегичівка — Харків ч/з Дальнє (Пт,Нд)
15:05Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка (Пт,Нд)

за маршрутами автобусів

Андріївка — Парасковія
07:31(Пн-Пт)

Кегичівка — Андріївка
12:40(Пн-Пт)

Кегичівка — Артемівка ч/з Чапаєве
05:50(Вт,Чт) 11:40(Вт,Чт)

Кегичівка — Красне
06:50(Пн-Пт)

Кегичівка — Лозова ч/з Власівка
12:00(Пн,Ср)

Кегичівка — Парасковія
11:00(Пн-Пт)

Кегичівка — Первомайський
05:50(Ср,Пт,Нд) 12:05(Ср,Пт,Нд)

Кегичівка — Полтава
07:50(кр Сб-Нд)

Кегичівка — Серго
11:40(Ср)

Кегичівка — Харків ч/з Дальнє
13:36(Пт,Нд)

Кегичівка — Харків ч/з Старовірівка
04:30 08:20(кр Нд) 13:10 15:05(Пт,Нд)

Кегичівка — Чапаєве
09:30(Пн,Ср)

Сахновщина — Харків ч/з Старовірівка
06:50(кр Сб-Нд)

Інформація оновлена: 18.02.2016