Автовокзал Харків АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Суздальські Ряди, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 057-7124942

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Харків — Богодухів
06:30Харків — Огульці
06:30Харків — Слатине
06:35Харків — Нова Водолага
06:35Харків — Дергачі
06:35Харків — ХДЗВА
06:38Харків — Валки
06:40Харків — Лебедин
06:45Харків — Грайворон (РФ)
06:50Харків — Ромни
06:55Харків — Богодухів
07:00Харків — Краснопілля
07:00Харків — Козача Лопань
07:05Харків — Дергачі
07:05Харків — Караван
07:10Харків — Богодухів
07:15Харків — Суми
07:22Харків — ХДЗВА
07:25Харків — Дергачі
07:28Харків — Валки
07:30Харків — Миргород (Пт-Нд)
07:35Харків — Козача Лопань
07:37Харків — ХДЗВА
07:38Харків — Богодухів
07:40Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик (кр Нд)
07:40Харків — Олександрівка (Пт-Нд)
07:45Харків — Дублянка ч/з Валки
07:50Харків — Прилуки
07:50Харків — Талалаївка
07:58Харків — Богодухів
08:00Харків — Нова Водолага
08:02Харків — Валки
08:05Харків — Охтирка (кр Пн)
08:05Харків — Дергачі
08:12Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик (кр Чт)
08:18Харків — Богодухів
08:25Харків — Дергачі
08:25Харків — Караван
08:37Харків — Краснокутськ ч/з Козіївка (кр Ср)
08:40Харків — Миколо-Комишувата
08:40Харків — Богодухів
08:45Харків — Краснопілля (кр Вт,Чт)
08:45Харків — Дергачі
08:50Харків — Грайворон (РФ) (Пт-Нд)
08:55Харків — Валки
09:00Харків — Шостка
09:00Харків — Козача Лопань
09:05Харків — ХДЗВА
09:10Харків — Богодухів
09:10Харків — Слатине
09:12Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик (кр Чт)
09:15Харків — Дергачі
09:17Харків — Майдан
09:20Харків — Парасковія
09:20Харків — Караван
09:22Харків — Гути (Сб)
09:30Харків — Санкт-Петербург (РФ) (Ср,Нд)
09:30Харків — Валки
09:37Харків — Богодухів
09:40Харків — Дергачі
09:40Харків — ХДЗВА
09:45Харків — Новоселівка
09:47Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
09:55Харків — Богодухів
09:58Харків — Сахновщина (Нд)
09:58Харків — Коломак ч/з Різуненкове
10:00Харків — Охоче
10:05Харків — Краснокутськ ч/з Козіївка
10:05Харків — Дергачі
10:18Харків — Валки
10:20Харків — Богодухів
10:25Харків — Котельва
10:25Харків — Козача Лопань
10:35Харків — Огульці
10:35Харків — Дергачі
10:38Харків — Валки
10:40Харків — Охтирка
10:40Харків — ХДЗВА
10:45Харків — Первомайський
10:47Харків — Нова Водолага
10:50Харків — Богодухів
10:55Харків — Коломак ч/з Латишівка
11:00Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
11:00Харків — Сотницький Козачок (Пт-Нд)
11:00Харків — ХДЗВА
11:10Харків — Кролевець
11:15Харків — Богодухів
11:20Харків — Миколо-Комишувата
11:20Харків — Козача Лопань
11:20Харків — Караван
11:25Харків — Шарівка (кр Вт,Чт,Нд)
11:30Харків — Слатине
11:32Харків — Первомайський
11:32Харків — Валки
11:35Харків — Богодухів
11:40Харків — Верхня Писарівка
11:40Харків — Дергачі
11:40Харків — ХДЗВА
11:42Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
11:45Харків — Старовірівка
11:50Харків — Лебедин
11:50Харків — Валки
11:55Харків — Богодухів
12:00Харків — Глухів
12:10Харків — Краснокутськ ч/з Козіївка (кр Вт)
12:10Харків — Дергачі
12:15Харків — Краснопілля
12:15Харків — Валки
12:20Харків — Нова Водолага
12:20Харків — Богодухів
12:35Харків — Коломак ч/з Різуненкове
12:40Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
12:40Харків — Козача Лопань
12:42Харків — Первомайський
12:45Харків — Дергачі
12:45Харків — Богодухів
12:50Харків — Суми
12:50Харків — Караван
12:55Харків — Котельва
13:00Харків — Грайворон (РФ)
13:05Харків — ХДЗВА
13:10Харків — Зіньків
13:10Харків — Валки
13:12Харків — Богодухів
13:20Харків — Дергачі
13:20Харків — Валки ч/з Перекіп
13:25Харків — Сахновщина (кр Нд)
13:27Харків — Охтирка (кр Пн)
13:30Харків — Краснокутськ ч/з Козіївка
13:30Харків — Валки
13:35Харків — Караван
13:43Харків — Дублянка ч/з Валки
13:47Харків — Богодухів
13:50Харків — Гадяч
13:50Харків — Дергачі
13:50Харків — ХДЗВА
13:58Харків — Гути (Пн-Чт)
14:00Харків — Первомайський
14:05Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик (кр Ср)
14:10Харків — Охтирка
14:10Харків — Дергачі
14:12Харків — Миколо-Комишувата
14:15Харків — Козача Лопань
14:20Харків — Караван
14:22Харків — Богодухів
14:25Харків — Нова Водолага
14:25Харків — Суми
14:28Харків — Близнюки ч/з Лозова (кр Сб-Нд)
14:35Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
14:37Харків — Валки
14:40Харків — Лебедин
14:45Харків — Огульці
14:45Харків — Богодухів
14:50Харків — Дергачі
14:50Харків — ХДЗВА
15:00Харків — Ромни ч/з Липова Долина
15:00Харків — Олександрівка (Пт-Нд)
15:00Харків — Козача Лопань
15:05Харків — Коломак ч/з Ков'яги
15:10Харків — Краснокутськ ч/з Козіївка (кр Ср)
15:15Харків — Богодухів
15:20Харків — Лозова (кр Нд)
15:20Харків — ХДЗВА
15:22Харків — Валки
15:25Харків — Ромни ч/з Суми
15:25Харків — Дергачі
15:30Харків — Охоче
15:32Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
15:35Харків — Чорнухи
15:40Харків — Краснопілля
15:45Харків — Майдан
15:45Харків — ХДЗВА
15:47Харків — Богодухів
15:50Харків — Первомайський
15:55Харків — Дергачі
16:00Харків — Грайворон (РФ)
16:05Харків — Лебедин (Пт,Нд)
16:05Харків — Валки
16:08Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
16:10Харків — Парасковія (Пт,Нд)
16:10Харків — Гути (Пт)
16:10Харків — Козача Лопань
16:12Харків — Богодухів
16:20Харків — Миргород (кр Вт-Ср)
16:25Харків — Новоселівка
16:30Краматорськ — Суми
16:35Харків — Богодухів
16:35Харків — Караван
16:40Харків — Валки
16:40Харків — Дергачі
16:50Харків — ХДЗВА
17:00Харків — Коломак ч/з Латишівка
17:05Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
17:05Харків — Дергачі
17:05Харків — ХДЗВА
17:08Харків — Богодухів
17:10Харків — Сахновщина (Нд)
17:10Харків — Охтирка
17:10Харків — Сотницький Козачок (Пт-Нд)
17:15Харків — Нова Водолага
17:15Харків — Слатине
17:20Харків — Валки (Пт-Нд)
17:20Харків — Караван
17:25Харків — Дергачі
17:28Харків — Богодухів
17:30Харків — Первомайський
17:30Харків — Лохвиця (Пт,Нд)
17:35Харків — ХДЗВА
17:40Харків — Краснокутськ ч/з Козіївка (кр Вт)
17:50Харків — Охтирка (Пт,Нд)
17:52Харків — Сахновщина (Нд)
17:55Харків — Миколо-Комишувата
18:00Харків — Дергачі
18:02Харків — Богодухів
18:05Харків — Караван
18:10Харків — Верхня Писарівка (Пт,Нд)
18:12Харків — Огульці
18:15Харків — Валки (Пт-Нд)
18:20Харків — Нова Водолага
18:25Харків — Козача Лопань
18:35Харків — Коломак ч/з Різуненкове
18:35Харків — Богодухів
18:35Харків — Дергачі
18:35Харків — ХДЗВА
18:40Харків — Первомайський
18:45Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик (кр Нд)
18:50Харків — Дублянка ч/з Валки
18:55Харків — Богодухів
18:55Харків — Козача Лопань
19:02Харків — Гути (Нд)
19:10Харків — Дергачі
19:15Харків — Богодухів (Пт,Нд)
19:25Харків — Валки
19:30Харків — Дергачі
19:35Харків — Богодухів
19:45Харків — Первомайський
19:50Харків — ХДЗВА
19:52Харків — Валки
20:15Харків — Богодухів (Нд)
20:50Харків — Дергачі
21:00Харків — Богодухів
21:05Харків — ХДЗВА

за маршрутами автобусів

Краматорськ — Суми
16:30

Харків — Близнюки ч/з Лозова
14:28(кр Сб-Нд)

Харків — Богодухів
06:20 06:55 07:10 07:38 07:58 08:18 08:40 09:10 09:37 09:55 10:20 10:50 11:15 11:35 11:55 12:20 12:45 13:12 13:47 14:22 14:45 15:15 15:47 16:12 16:35 17:08 17:28 18:02 18:35 18:55 19:15(Пт,Нд) 19:35 20:15(Нд) 21:00

Харків — Валки
06:38 07:28 08:02 08:55 09:30 10:18 10:38 11:32 11:50 12:15 13:10 13:30 14:37 15:22 16:05 16:40 17:20(Пт-Нд) 18:15(Пт-Нд) 19:25 19:52

Харків — Валки ч/з Перекіп
13:20

Харків — Верхня Писарівка
11:40 18:10(Пт,Нд)

Харків — Гадяч
13:50

Харків — Глухів
12:00

Харків — Грайворон (РФ)
06:45 08:50(Пт-Нд) 13:00 16:00

Харків — Гути
09:22(Сб) 13:58(Пн-Чт) 16:10(Пт) 19:02(Нд)

Харків — Дергачі
06:35 07:05 07:25 08:05 08:25 08:45 09:15 09:40 10:05 10:35 11:40 12:10 12:45 13:20 13:50 14:10 14:50 15:25 15:55 16:40 17:05 17:25 18:00 18:35 19:10 19:30 20:50

Харків — Дублянка ч/з Валки
07:45 13:43 18:50

Харків — Зіньків
13:10

Харків — Караван
07:05 08:25 09:20 11:20 12:50 13:35 14:20 16:35 17:20 18:05

Харків — Козача Лопань
07:00 07:35 09:00 10:25 11:20 12:40 14:15 15:00 16:10 18:25 18:55

Харків — Коломак ч/з Ков'яги
15:05

Харків — Коломак ч/з Латишівка
10:55 17:00

Харків — Коломак ч/з Різуненкове
09:58 12:35 18:35

Харків — Котельва
10:25 12:55

Харків — Краснокутськ ч/з Козіївка
08:37(кр Ср) 10:05 12:10(кр Вт) 13:30 15:10(кр Ср) 17:40(кр Вт)

Харків — Краснокутськ ч/з Старий Мерчик
07:40(кр Нд) 08:12(кр Чт) 09:12(кр Чт) 09:47 11:00 11:42 12:40 14:05(кр Ср) 14:35 15:32 16:08 17:05 18:45(кр Нд)

Харків — Краснопілля
07:00 08:45(кр Вт,Чт) 12:15 15:40

Харків — Кролевець
11:10

Харків — Лебедин
06:40 11:50 14:40 16:05(Пт,Нд)

Харків — Лозова
15:20(кр Нд)

Харків — Лохвиця
17:30(Пт,Нд)

Харків — Майдан
09:17 15:45

Харків — Миколо-Комишувата
08:40 11:20 14:12 17:55

Харків — Миргород
07:30(Пт-Нд) 16:20(кр Вт-Ср)

Харків — Нова Водолага
06:35 08:00 10:47 12:20 14:25 17:15 18:20

Харків — Новоселівка
09:45 16:25

Харків — Огульці
06:30 10:35 14:45 18:12

Харків — Олександрівка
07:40(Пт-Нд) 15:00(Пт-Нд)

Харків — Охоче
10:00 15:30

Харків — Охтирка
08:05(кр Пн) 10:40 13:27(кр Пн) 14:10 17:10 17:50(Пт,Нд)

Харків — Парасковія
09:20 16:10(Пт,Нд)

Харків — Первомайський
10:45 11:32 12:42 14:00 15:50 17:30 18:40 19:45

Харків — Прилуки
07:50

Харків — Ромни
06:50

Харків — Ромни ч/з Липова Долина
15:00

Харків — Ромни ч/з Суми
15:25

Харків — Санкт-Петербург (РФ)
09:30(Ср,Нд)

Харків — Сахновщина
09:58(Нд) 13:25(кр Нд) 17:10(Нд) 17:52(Нд)

Харків — Слатине
06:30 09:10 11:30 17:15

Харків — Сотницький Козачок
11:00(Пт-Нд) 17:10(Пт-Нд)

Харків — Старовірівка
11:45

Харків — Суми
07:15 12:50 14:25

Харків — Талалаївка
07:50

Харків — ХДЗВА
06:35 07:22 07:37 09:05 09:40 10:40 11:00 11:40 13:05 13:50 14:50 15:20 15:45 16:50 17:05 17:35 18:35 19:50 21:05

Харків — Чорнухи
15:35

Харків — Шарівка
11:25(кр Вт,Чт,Нд)

Харків — Шостка
09:00

Інформація оновлена: 19.02.2016