Автовокзал Харків АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: площа Повстання, 6 (показати на мапі)

Телефон довідки: 057-7325765

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Харків — Хорошеве
06:00Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
06:00Харків — Тернова
06:15Харків — Хорошеве
06:20Харків — Зміїв
06:20Харків — Бабаї
06:20Харків — Комунар
06:20Харків — Безлюдівка
06:25Харків — Вовчанськ ч/з Вільча
06:30Харків — Хорошеве
06:30Харків — Шебекино (РФ)
06:35Харків — Тернова
06:45Харків — Бабаї
06:45Харків — Хорошеве
06:52Харків — П'ятницьке ч/з Шебекино (РФ)
07:00Харків — Верхній Салтів (Ср,Пт-Нд)
07:00Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
07:00Харків — Хорошеве
07:00Харків — Старий Салтів
07:10Харків — Бабаї
07:10Харків — Тернова
07:15Харків — Зміїв
07:15Харків — Хорошеве
07:25Харків — Безлюдівка
07:30Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
07:30Харків — Хорошеве
07:30Харків — Комунар
07:35Харків — Бабаї
07:40Харків — П'ятницьке ч/з Землянки
07:45Харків — Вовчанськ ч/з Рубіжне
07:45Харків — Хорошеве
07:46Харків — Зміїв
08:00Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
08:00Харків — Бабаї
08:05Харків — Комсомольськ
08:15Харків — Хорошеве
08:24Харків — Зміїв
08:25Харків — Бабаї
08:26Харків — Тернова
08:30Харків — Вовчанськ ч/з Вільча
08:30Харків — Безлюдівка
08:35Харків — Хорошеве
08:45Харків — Комунар
08:50Харків — Вовчанськ ч/з Вільча
08:50Харків — Бабаї
08:57Харків — Зміїв
09:00Харків — Білий Колодязь
09:01Харків — Тернова
09:05Харків — Хорошеве
09:15Харків — Бабаї
09:20Харків — Хорошеве
09:30Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
09:30Харків — Комсомольськ
09:30Харків — Безлюдівка
09:35Харків — Хорошеве
09:36Харків — Тернова
09:40Харків — Бабаї
09:50Харків — Хорошеве
09:55Харків — Огірцеве
10:00Харків — Шебекино (РФ)
10:05Харків — Хорошеве
10:10Харків — Бабаї
10:15Харків — Зміїв
10:20Харків — Хотімля
10:20Харків — Хорошеве
10:30Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
10:30Харків — Комунар
10:30Харків — Безлюдівка
10:35Харків — Хорошеве
10:35Харків — Бабаї
10:50Харків — Хорошеве
10:53Харків — Зміїв
11:00Харків — Верхній Салтів (Пт-Нд)
11:00Харків — Вовчанськ ч/з Вільча
11:00Харків — Старий Салтів
11:00Харків — Бабаї
11:05Харків — Хорошеве
11:10Харків — Тернова
11:15Харків — Безлюдівка
11:20Харків — Хорошеве
11:30Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
11:31Харків — Зміїв
11:35Харків — Хорошеве
11:40Харків — Тернова
11:45Харків — Бабаї
11:50Харків — Хорошеве
11:50Харків — Комунар
11:55Харків — Зміїв
12:00Харків — Стариця ч/з Вовчанськ (Пт-Пн)
12:03Харків — Скрипаї
12:05Харків — Хорошеве
12:10Харків — Бабаї
12:15Харків — Тернова
12:18Харків — Комсомольськ
12:20Харків — Безлюдівка
12:20Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів (Вт-Чт)
12:20Харків — Хорошеве
12:35Харків — Бабаї
12:35Харків — Хорошеве
12:42Харків — Землянки (Пт-Пн)
12:47Харків — Зміїв
12:50Харків — Хорошеве
12:55Харків — Тернова
13:00Харків — Бабаї
13:00Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
13:05Харків — Хорошеве
13:15Харків — Перемога
13:20Харків — Безлюдівка
13:20Харків — Хорошеве
13:25Харків — Бабаї
13:30Харків — Вовчанськ ч/з Вільча
13:30Харків — Зміїв
13:30Харків — Комунар
13:35Харків — Хорошеве
13:50Харків — Хорошеве
13:50Харків — Тернова
13:50Харків — Бабаї
13:55Харків — Вовчанськ ч/з Москалівка (Пт,Нд)
14:00Харків — Безлюдівка
14:05Харків — Хорошеве
14:10Харків — Вовчанськ ч/з Вільча
14:15Харків — Бабаї
14:20Харків — Зміїв
14:20Харків — Хорошеве
14:20Харків — Тернова
14:35Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
14:35Харків — Хорошеве
14:40Харків — Бабаї
14:42Харків — Зміїв
14:50Харків — Хорошеве
14:55Харків — Тернова
14:58Харків — Скрипаї (кр Пн)
15:00Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
15:00Харків — Безлюдівка
15:00Харків — Старий Салтів
15:05Харків — Хотімля
15:05Харків — Хорошеве
15:10Харків — Верхній Салтів (Ср,Пт-Нд)
15:10Харків — Бабаї
15:10Харків — Комунар
15:20Харків — Зміїв
15:20Харків — Хорошеве
15:25Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
15:35Харків — Бабаї
15:35Харків — Хорошеве
15:40Харків — Шебекино (РФ)
15:50Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
15:50Харків — Хорошеве
16:00Харків — Білий Колодязь
16:00Харків — Бабаї
16:05Харків — Хорошеве
16:15Харків — Зміїв
16:16Харків — Тернова
16:20Харків — Безлюдівка
16:20Харків — Хорошеве
16:25Харків — Комсомольськ
16:25Харків — Бабаї
16:30Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
16:35Харків — Хорошеве
16:35Харків — Комунар
16:45Харків — Бабаї
16:46Харків — Тернова
16:50Харків — Хорошеве
17:00Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
17:10Харків — Бабаї
17:10Харків — Хорошеве
17:15Харків — Шебекино (РФ)
17:15Харків — Тернова
17:15Харків — Безлюдівка
17:20Харків — Зміїв
17:30Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
17:35Харків — Бабаї
17:40Харків — Вовчанськ ч/з Рубіжне
17:40Харків — Хорошеве
17:45Харків — Зміїв
17:50Харків — Комунар
17:51Харків — Тернова
17:55Харків — Хорошеве
18:00Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
18:10Харків — Комсомольськ
18:10Харків — Хорошеве
18:17Харків — Безлюдівка
18:25Харків — Бабаї
18:25Харків — Хорошеве
18:32Харків — Зміїв
18:40Харків — Тернова
18:40Харків — Хорошеве
18:45Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
18:50Харків — Бабаї
18:55Харків — Хорошеве
19:05Харків — Тернова
19:09Харків — Зміїв
19:10Харків — Комунар
19:10Харків — Безлюдівка
19:15Харків — Бабаї
19:20Харків — Хорошеве
19:39Харків — Тернова
19:40Харків — Хорошеве
19:40Харків — Бабаї
19:45Харків — Зміїв
19:55Харків — Хорошеве
20:03Харків — Безлюдівка
20:05Харків — Бабаї
20:10Харків — Тернова
20:20Харків — Зміїв
20:20Харків — Хорошеве
20:35Харків — Бабаї
20:40Харків — Хорошеве
20:55Харків — Зміїв
21:00Харків — Бабаї
21:10Харків — Хорошеве
21:30Харків — Хорошеве
21:32Харків — Зміїв

за маршрутами автобусів

Харків — Бабаї
06:20 06:45 07:10 07:35 08:00 08:25 08:50 09:15 09:40 10:10 10:35 11:00 11:45 12:10 12:35 13:00 13:25 13:50 14:15 14:40 15:10 15:35 16:00 16:25 16:45 17:10 17:35 18:25 18:50 19:15 19:40 20:05 20:35 21:00

Харків — Безлюдівка
06:20 07:25 08:30 09:30 10:30 11:15 12:20 13:20 14:00 15:00 16:20 17:15 18:17 19:10 20:03

Харків — Білий Колодязь
09:00 16:00

Харків — Верхній Салтів
07:00(Ср,Пт-Нд) 11:00(Пт-Нд) 15:10(Ср,Пт-Нд)

Харків — Вовчанськ ч/з Вільча
06:25 08:30 08:50 11:00 13:30 14:10

Харків — Вовчанськ ч/з Москалівка
13:55(Пт,Нд)

Харків — Вовчанськ ч/з Рубіжне
07:45 17:40

Харків — Вовчанськ ч/з Старий Салтів
06:00 07:00 07:30 08:00 09:30 10:30 11:30 12:20(Вт-Чт) 13:00 14:35 15:00 15:25 15:50 16:30 17:00 17:30 18:00 18:45

Харків — Землянки
12:42(Пт-Пн)

Харків — Зміїв
06:20 07:15 07:46 08:24 08:57 10:15 10:53 11:31 11:55 12:47 13:30 14:20 14:42 15:20 16:15 17:20 17:45 18:32 19:09 19:45 20:20 20:55 21:32

Харків — Комсомольськ
08:05 09:30 12:18 16:25 18:10

Харків — Комунар
06:20 07:30 08:45 10:30 11:50 13:30 15:10 16:35 17:50 19:10

Харків — Огірцеве
09:55

Харків — П'ятницьке ч/з Землянки
07:40

Харків — П'ятницьке ч/з Шебекино (РФ)
06:52

Харків — Перемога
13:15

Харків — Скрипаї
12:03 14:58(кр Пн)

Харків — Старий Салтів
07:00 11:00 15:00

Харків — Стариця ч/з Вовчанськ
12:00(Пт-Пн)

Харків — Тернова
06:00 06:35 07:10 08:26 09:01 09:36 11:10 11:40 12:15 12:55 13:50 14:20 14:55 16:16 16:46 17:15 17:51 18:40 19:05 19:39 20:10

Харків — Хорошеве
06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:15 08:35 09:05 09:20 09:35 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:10 17:40 17:55 18:10 18:25 18:40 18:55 19:20 19:40 19:55 20:20 20:40 21:10 21:30

Харків — Хотімля
10:20 15:05

Харків — Шебекино (РФ)
06:30 10:00 15:40 17:15

Інформація оновлена: 19.02.2016