Автовокзал Вознесенськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтневої Революції, 148 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05134-42470

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:25Київ — Лазурне
01:15Миколаїв — аеропорт Бориспіль
01:25Херсон — Тернопіль
01:50Хмільник — Скадовськ
04:45Бориспіль — Миколаїв
05:05Київ — Миколаїв
05:55Чернівці — Миколаїв
06:00Вознесенськ — Кривий Ріг
06:15Костувате — Миколаїв
06:30Воєводське — Миколаїв
06:50Вознесенськ — Доманівка
07:15Миколаїв — Котовськ
07:20Братське — Одеса
07:40Миколаїв — Київ
08:10Лиса Гора — Миколаїв
08:15Миколаїв — Сирове
08:30Миколаїв — Курячі Лози
08:40Кримка — Миколаїв
08:45Вознесенськ — Хмельницький
08:45Вознесенськ — Хмельницький
09:00Вознесенськ — Одеса
09:05Красненьке — Миколаїв
09:15Первомайськ — Запоріжжя
09:40Миколаїв — Вінниця
10:05Миколаїв — Київ
10:05Миколаїв — Київ
10:20Миколаїв — Котовськ
10:30Вознесенськ — Одеса
10:30Одеса — Новоархангельськ
10:45Одеса — Южноукраїнськ
10:50Одеса — Кривий Ріг
11:00Саврань — Миколаїв
11:20Вознесенськ — Доманівка
11:30Новоархангельськ — Одеса
11:40Миколаїв — Умань
12:00Курячі Лози — Миколаїв
12:05Миколаїв — Саврань
12:10Миколаїв — Київ
12:15Кривий Ріг — Одеса
12:35Одеса — Южноукраїнськ
13:05Київ — Миколаїв
13:25Миколаїв — Соколівка
13:35Южноукраїнськ — Одеса
13:50Херсон — Варшава (Пол)
14:00Котовськ — Миколаїв
14:05Миколаїв — Красненьке
14:25Миколаїв — Антонівка
14:35Умань — Миколаїв
15:05Миколаїв — Лиса Гора
15:20Вознесенськ — Доманівка
15:25Київ — Миколаїв
15:25Київ — Миколаїв
15:30Миколаїв — Братське
15:30Южноукраїнськ — Одеса
16:10Сирове — Миколаїв
16:55Миколаїв — Воєводське
17:00Курячі Лози — Миколаїв
17:40Миколаїв — Кримка
17:55Вінниця — Миколаїв
18:00Миколаїв — Чернівці
18:00Миколаїв — Костувате
18:45Миколаїв — Курячі Лози
19:05Запоріжжя — Первомайськ
19:10Тернопіль — Херсон
19:35Котовськ — Миколаїв
19:45аеропорт Бориспіль — Миколаїв
20:00Одеса — Братське
22:05Миколаїв — Мінськ (Біл)
22:05Миколаїв — Чернігів
22:20Скадовськ — Хмільник
23:35Лазурне — Київ

за маршрутами автобусів

Бориспіль — Миколаїв
04:45

Братське — Одеса
07:20

Вознесенськ — Доманівка
06:50 11:20 15:20

Вознесенськ — Кривий Ріг
06:00

Вознесенськ — Одеса
09:00 10:30

Вознесенськ — Хмельницький
08:45 08:45

Воєводське — Миколаїв
06:30

Вінниця — Миколаїв
17:55

Запоріжжя — Первомайськ
19:05

Київ — Лазурне
00:25

Київ — Миколаїв
05:05 13:05 15:25 15:25

Костувате — Миколаїв
06:15

Котовськ — Миколаїв
14:00 19:35

Красненьке — Миколаїв
09:05

Кривий Ріг — Одеса
12:15

Кримка — Миколаїв
08:40

Курячі Лози — Миколаїв
12:00 17:00

Лазурне — Київ
23:35

Лиса Гора — Миколаїв
08:10

Миколаїв — Антонівка
14:25

Миколаїв — Братське
15:30

Миколаїв — Воєводське
16:55

Миколаїв — Вінниця
09:40

Миколаїв — Київ
07:40 10:05 10:05 12:10

Миколаїв — Костувате
18:00

Миколаїв — Котовськ
07:15 10:20

Миколаїв — Красненьке
14:05

Миколаїв — Кримка
17:40

Миколаїв — Курячі Лози
08:30 18:45

Миколаїв — Лиса Гора
15:05

Миколаїв — Мінськ (Біл)
22:05

Миколаїв — Саврань
12:05

Миколаїв — Сирове
08:15

Миколаїв — Соколівка
13:25

Миколаїв — Умань
11:40

Миколаїв — Чернівці
18:00

Миколаїв — Чернігів
22:05

Миколаїв — аеропорт Бориспіль
01:15

Новоархангельськ — Одеса
11:30

Одеса — Братське
20:00

Одеса — Кривий Ріг
10:50

Одеса — Новоархангельськ
10:30

Одеса — Южноукраїнськ
10:45 12:35

Первомайськ — Запоріжжя
09:15

Саврань — Миколаїв
11:00

Сирове — Миколаїв
16:10

Скадовськ — Хмільник
22:20

Тернопіль — Херсон
19:10

Умань — Миколаїв
14:35

Херсон — Варшава (Пол)
13:50

Херсон — Тернопіль
01:25

Хмільник — Скадовськ
01:50

Чернівці — Миколаїв
05:55

Южноукраїнськ — Одеса
13:35 15:30

аеропорт Бориспіль — Миколаїв
19:45

Інформація оновлена: 02.02.2017