Автовокзал Добромиль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 03238-33342

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Нижанковичі — Львів
05:30Добромиль — Львів ч/з Скелівка
06:00Добромиль — Львів ч/з Скелівка
06:15Добромиль — Львів ч/з Скелівка
06:35Добромиль — Львів ч/з Скелівка
07:00Нижанковичі — Дрогобич
07:10Добромиль — Львів ч/з Мостиська
07:20Добромиль — Львів ч/з Скелівка
07:20Самбір — Мігово
07:40Кропивник — Львів
07:40Самбір — Нижанковичі
07:40Мігово — Самбір
07:50Добромиль — Самбір
07:55Передільниця — Самбір
08:10Нижанковичі — Самбір
08:20Нижанковичі — Львів
08:30Нижанковичі — Дрогобич
08:30Львів — Нижанковичі
08:35Добромиль — Львів ч/з Скелівка
08:55Дроздовичі — Самбір
09:05Львів — Нижанковичі
09:20Нижанковичі — Львів
09:25Шегини — Самбір
09:35Добромиль — Львів ч/з Скелівка
10:10Нижанковичі — Львів
10:20Добромиль — Львів ч/з Скелівка
10:20Добромиль — Нижанковичі
10:40Добромиль — Львів ч/з Скелівка
10:40Добромиль — Нижанковичі
11:10Львів — Нижанковичі
11:20Добромиль — Львів ч/з Скелівка
11:25Добромиль — Львів ч/з Мостиська
11:45Нижанковичі — Самбір
11:50Добромиль — Нижанковичі
12:00Добромиль — Львів ч/з Скелівка
12:00Добромиль — Самбір
12:20Нижанковичі — Львів
12:20Добромиль — Нижанковичі
12:30Львів — Нижанковичі
12:35Передільниця — Самбір
12:45Нижанковичі — Самбір
13:00Самбір — Мігово
13:05Нижанковичі — Дрогобич
13:10Добромиль — Нижанковичі
13:20Добромиль — Львів ч/з Скелівка
13:40Львів — Кропивник
13:40Мігово — Самбір
13:50Добромиль — Львів ч/з Скелівка
13:50Нижанковичі — Самбір
14:20Нижанковичі — Львів
14:30Нижанковичі — Дрогобич
14:35Кропивник — Львів
15:00Самбір — Мігово
15:00Добромиль — Нижанковичі
15:15Добромиль — Львів ч/з Мостиська
15:25Добромиль — Львів ч/з Скелівка
15:30Львів — Нижанковичі
15:45Самбір — Нижанковичі
15:50Нижанковичі — Самбір
16:00Мігово — Самбір
16:20Добромиль — Львів ч/з Скелівка
16:30Самбір — Дроздовичі
16:30Львів — Нижанковичі
16:40Нижанковичі — Львів
17:10Добромиль — Львів ч/з Скелівка
17:10Добромиль — Самбір
17:45Добромиль — Нижанковичі
17:50Добромиль — Львів ч/з Скелівка
17:50Шегини — Самбір
18:00Самбір — Мігово
18:00Добромиль — Нижанковичі
18:15Добромиль — Нижанковичі
18:20Нижанковичі — Львів
18:30Львів — Нижанковичі
19:00Добромиль — Львів ч/з Скелівка
19:00Мігово — Самбір
19:30Добромиль — Львів ч/з Скелівка
19:30Львів — Нижанковичі

за маршрутами автобусів

Добромиль — Львів ч/з Мостиська
07:10 11:25 15:15

Добромиль — Львів ч/з Скелівка
05:30 06:00 06:15 06:35 07:20 08:35 09:35 10:20 10:40 11:20 12:00 13:20 13:50 15:25 16:20 17:10 17:50 19:00 19:30

Добромиль — Нижанковичі
10:20 10:40 11:50 12:20 13:10 15:00 17:45 18:00 18:15

Добромиль — Самбір
07:50 12:00 17:10

Дроздовичі — Самбір
08:55

Кропивник — Львів
07:40 14:35

Львів — Кропивник
13:40

Львів — Нижанковичі
08:30 09:05 11:10 12:30 15:30 16:30 18:30 19:30

Мігово — Самбір
07:40 13:40 16:00 19:00

Нижанковичі — Дрогобич
07:00 08:30 13:05 14:30

Нижанковичі — Львів
05:00 08:20 09:20 10:10 12:20 14:20 16:40 18:20

Нижанковичі — Самбір
08:10 11:45 12:45 13:50 15:50

Передільниця — Самбір
07:55 12:35

Самбір — Дроздовичі
16:30

Самбір — Мігово
07:20 13:00 15:00 18:00

Самбір — Нижанковичі
07:40 15:45

Шегини — Самбір
09:25 17:50

Інформація оновлена: 10.10.2013