Автовокзал Воловець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03136-22202

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:35Воловець — Гукливий
08:37Воловець — Нижні Ворота
08:40Воловець — Хуст
09:00Воловець — Вербяж
09:25Воловець — Нижні Ворота
09:30Воловець — Лази
10:22Воловець — Нижні Ворота
10:30Воловець — Розтока
10:30Воловець — Скотарське
10:32Воловець — Щербовець
11:10Воловець — Розтока
11:30Воловець — Латірка
11:47Воловець — Буковець
11:50Воловець — Вербяж
12:25Воловець — Лази
12:30Воловець — Вербяж
12:40Воловець — Розтока
14:10Воловець — Скотарське
17:00Воловець — Скотарське
17:02Воловець — Буковець
17:10Воловець — Лази
18:00Воловець — Буковець
18:05Воловець — Вербяж

за маршрутами автобусів

Воловець — Буковець
11:47 17:02 18:00

Воловець — Вербяж
09:00 11:50 12:30 18:05

Воловець — Гукливий
07:35

Воловець — Лази
09:30 12:25 17:10

Воловець — Латірка
11:30

Воловець — Нижні Ворота
08:37 09:25 10:22

Воловець — Розтока
10:30 11:10 12:40

Воловець — Скотарське
10:30 14:10 17:00

Воловець — Хуст
08:40

Воловець — Щербовець
10:32

Інформація оновлена: 31.08.2016