Автовокзал Бережани

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03548-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:30Київ — Івано-Франківськ
05:10Бережани — Тернопіль ч/з Литвинів
05:10Бережани — Тернопіль
05:30Бережани — Тернопіль ч/з Ценів
05:35Бережани — Чернівці
05:40Бережани — Поточани
05:40Бережани — Слов'ятин
05:40Бережани — Тростянець
06:00Бережани — Івано-Франківськ
06:00Бережани — Тернопіль
06:00Бережани — Поморяни
06:10Бережани — Мечищів
06:20Бережани — Нараїв ч/з Рогачин
06:25Бережани — Тернопіль ч/з Зборів
06:25Бережани — Львів
06:30Бережани — Чверті ч/з В.Гора
06:35Бережани — Вербів ч/з Лапшин
06:35Бережани — Жуків
06:40Бережани — Вільховець
06:45Бережани — Підлісне
06:45Бережани — Стриганці
06:50Бережани — Рибники
06:55Бережани — Тернопіль
07:00Бережани — Трускавець
07:10Тернопіль — Підгайці
07:20Бережани — Тернопіль
07:30Івано-Франківськ — Рівне
07:30Бережани — Потік
07:40Бережани — Вільховець
07:50Бережани — Тернопіль
07:50Тернопіль — Долина
08:05Підгайці — Львів ч/з Завалів
08:05Поручин — Тернопіль
08:20Бережани — Тернопіль
08:25Бережани — Тернопіль
08:25Черче — Тернопіль
08:30Підгайці — Львів
08:45Бучач — Львів
09:00Бережани — Тернопіль
09:00Тернопіль — Трускавець
09:15Трускавець — Тернопіль
09:20Львів — Чортків
09:25Івано-Франківськ — Тернопіль
09:35Підгайці — Тернопіль
09:50Калуш — Тернопіль
10:10Монастириська — Львів
10:20Бережани — Тернопіль
10:25Тернопіль — Стрий
10:30Стрий — Тернопіль
11:05Бережани — Тернопіль
11:15Бережани — Божиків
11:20Бережани — Тернопіль
11:30Бережани — Вербів ч/з Лапшин
11:30Бережани — Нараїв ч/з Рогачин
11:30Бережани — Поточани
11:50Бережани — Тернопіль ч/з Зборів
11:50Бережани — Львів
11:55Тернопіль — Черче
12:00Бережани — Тернопіль
12:00Бережани — Козова ч/з Ценів
12:10Самбір — Тернопіль
12:20Рівне — Івано-Франківськ
12:30Бережани — Тернопіль
12:50Бережани — Тернопіль
12:55Тернопіль — Самбір
13:05Долина — Тернопіль
13:10Бережани — Поточани
13:40Бережани — Тернопіль
13:40Бережани — Вільховець
13:45Тернопіль — Підгайці
13:55Тернопіль — Івано-Франківськ
14:00Бережани — Мечищів
14:00Бережани — Тростянець
14:20Бережани — Тернопіль ч/з Ценів
14:40Бережани — Тернопіль
14:50Бучач — Львів
15:05Тернопіль — Стрий
15:10Бережани — Поточани
15:10Бережани — Слов'ятин
15:15Бережани — Тернопіль
15:20Тернопіль — Калуш
15:30Черче — Тернопіль
15:35Львів — Підгайці
15:35Підгайці — Тернопіль
16:15Бережани — Тернопіль
16:25Львів — Бучач
16:25Тернопіль — Трускавець
16:30Бережани — Вільховець
16:45Бережани — Тернопіль
17:05Бережани — Підлісне
17:20Бережани — Біще
17:20Бережани — Нараїв ч/з Рогачин
17:30Бережани — Вільховець
17:30Тернопіль — Долина
17:40Бережани — Чверті ч/з В.Гора
17:50Бережани — Тернопіль
18:00Бережани — Мечищів
18:00Стрий — Тернопіль
18:00Бережани — Тростянець
18:00Чортків — Львів
18:12Тернопіль — Поручин
18:15Бережани — Потік
18:15Бережани — Поточани
18:30Бережани — Вербів ч/з Лапшин
18:30Бережани — Слов'ятин
18:40Долина — Тернопіль
18:50Бережани — Поморяни
18:55Тернопіль — Черче
19:00Трускавець — Тернопіль
19:15Львів — Монастириська
19:20Львів — Підгайці ч/з Завалів
19:22Поручин — Тернопіль
19:25Івано-Франківськ — Київ
21:15Львів — Бучач

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Київ
19:25

Івано-Франківськ — Рівне
07:30

Івано-Франківськ — Тернопіль
09:25

Бережани — Івано-Франківськ
06:00

Бережани — Божиків
11:15

Бережани — Біще
17:20

Бережани — Вербів ч/з Лапшин
06:35 11:30 18:30

Бережани — Вільховець
06:40 07:40 13:40 16:30 17:30

Бережани — Жуків
06:35

Бережани — Козова ч/з Ценів
12:00

Бережани — Львів
06:25 11:50

Бережани — Мечищів
06:10 14:00 18:00

Бережани — Нараїв ч/з Рогачин
06:20 11:30 17:20

Бережани — Поморяни
06:00 18:50

Бережани — Поточани
05:40 11:30 13:10 15:10 18:15

Бережани — Потік
07:30 18:15

Бережани — Підлісне
06:45 17:05

Бережани — Рибники
06:50

Бережани — Слов'ятин
05:40 15:10 18:30

Бережани — Стриганці
06:45

Бережани — Тернопіль
05:10 06:00 06:55 07:20 07:50 08:20 08:25 09:00 10:20 11:05 11:20 12:00 12:30 12:50 13:40 14:40 15:15 16:15 16:45 17:50

Бережани — Тернопіль ч/з Зборів
06:25 11:50

Бережани — Тернопіль ч/з Литвинів
05:10

Бережани — Тернопіль ч/з Ценів
05:30 14:20

Бережани — Тростянець
05:40 14:00 18:00

Бережани — Трускавець
07:00

Бережани — Чверті ч/з В.Гора
06:30 17:40

Бережани — Чернівці
05:35

Бучач — Львів
08:45 14:50

Долина — Тернопіль
13:05 18:40

Калуш — Тернопіль
09:50

Київ — Івано-Франківськ
03:30

Львів — Бучач
16:25 21:15

Львів — Монастириська
19:15

Львів — Підгайці
15:35

Львів — Підгайці ч/з Завалів
19:20

Львів — Чортків
09:20

Монастириська — Львів
10:10

Поручин — Тернопіль
08:05 19:22

Підгайці — Львів
08:30

Підгайці — Львів ч/з Завалів
08:05

Підгайці — Тернопіль
09:35 15:35

Рівне — Івано-Франківськ
12:20

Самбір — Тернопіль
12:10

Стрий — Тернопіль
10:30 18:00

Тернопіль — Івано-Франківськ
13:55

Тернопіль — Долина
07:50 17:30

Тернопіль — Калуш
15:20

Тернопіль — Поручин
18:12

Тернопіль — Підгайці
07:10 13:45

Тернопіль — Самбір
12:55

Тернопіль — Стрий
10:25 15:05

Тернопіль — Трускавець
09:00 16:25

Тернопіль — Черче
11:55 18:55

Трускавець — Тернопіль
09:15 19:00

Черче — Тернопіль
08:25 15:30

Чортків — Львів
18:00

Інформація оновлена: 15.10.2013