Автовокзал Бучач

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Галицька (показати на мапі)

Телефон довідки: 03544-23040

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Бучач — Чернівці
05:50Бучач — Тернопіль
06:30Монастириська — Хмельницький
06:43Монастириська — Тернопіль
06:45Бучач — Киданів
06:45Бучач — Львів
06:45Тернопіль — Івано-Франківськ
07:00Бариш — Тернопіль
07:00Тернопіль — Івано-Франківськ
07:15Бучач — Кам'янець-Подільський
07:15Чортків — Івано-Франківськ
07:20Язловець — Тернопіль
07:25Тернопіль — Золотий Потік
07:35Борщів — Івано-Франківськ
07:40Золотий Потік — Тернопіль
07:45Бережани — Чернівці
07:55Івано-Франківськ — Хмельницький
08:00Монастириська — Тернопіль
08:00Тернопіль — Монастириська
08:05Космирин — Тернопіль
08:05Тернопіль — Івано-Франківськ
08:05Тернопіль — Яремче
08:10Поділля — Тернопіль
08:30Коропець — Тернопіль
08:40Івано-Франківськ — Сатанів
08:45Чортків — Трускавець
09:00Губин — Тернопіль
09:05Монастириська — Дунаївці (кр Ср)
09:05Тернопіль — Івано-Франківськ
09:20Івано-Франківськ — Луцьк
09:25Золотий Потік — Тернопіль
09:37Одеса — Калуш (Вт,Чт,Сб)
09:40Збараж — Івано-Франківськ
09:40Івано-Франківськ — Тернопіль
09:50Бучач — Тернопіль ч/з Зарваниця
10:05Чортків — Івано-Франківськ
10:15Монастириська — Тернопіль
10:15Підгайці — Чортків
10:25Тернопіль — Золотий Потік
10:30Підволочиськ — Рахів
10:35Івано-Франківськ — Рівне
10:35Коропець — Тернопіль
10:50Івано-Франківськ — Тернопіль
11:00Бучач — Стінка (кр Нд)
11:05Підволочиськ — Кути
11:10Бучач — Тернопіль ч/з Ласківці
11:10Львів — Чортків
11:15Чемерівці — Івано-Франківськ
11:30Дубно — Івано-Франківськ
11:40Кам'янець-Подільський — Трускавець
11:45Яремче — Тернопіль
11:50Бучач — Сновидів (кр Нд)
12:00Бучач — Космирин
12:00Тернопіль — Івано-Франківськ
12:10Чортків — Підгайці
12:20Івано-Франківськ — Чортків
12:20Підволочиськ — Івано-Франківськ
12:30Золотий Потік — Тернопіль
12:35Хмельницький — Яремче
12:40Рівне — Івано-Франківськ
12:50Яремче — Хмельницький
13:00Бучач — Жнибороди
13:00Бучач — Киданів
13:00Львів — Заліщики
13:00Тернопіль — Космирин
13:10Івано-Франківськ — Тернопіль
13:10Тернопіль — Бариш
13:10Яремче — Вінниця
13:20Івано-Франківськ — Тернопіль
13:30Бучач — Костільники
13:45Івано-Франківськ — Тернопіль
13:50Івано-Франківськ — Хмельницький
13:50Тернопіль — Івано-Франківськ
14:20Тернопіль — Золотий Потік
14:20Тернопіль — Івано-Франківськ
14:40Бариш — Тернопіль
14:55Тернопіль — Язловець
15:00Чортків — Івано-Франківськ
15:05Івано-Франківськ — Тернопіль
15:20Космирин — Тернопіль
15:40Тернопіль — Губин
15:40Тернопіль — Івано-Франківськ
15:40Хмельницький — Варшава (Пол)
15:45Кути — Підволочиськ
16:00Золотий Потік — Тернопіль
16:10Вінниця — Яремче
16:10Чортків — Львів
16:20Івано-Франківськ — Збараж
16:25Тернопіль — Коропець
16:30Бучач — Тернопіль ч/з Зарваниця
16:35Трускавець — Кам'янець-Подільський
16:45Тернопіль — Яремче
16:50Рахів — Підволочиськ
17:05Івано-Франківськ — Чемерівці
17:05Тернопіль — Золотий Потік
17:15Івано-Франківськ — Дубно
17:30Тернопіль — Поділля
17:35Луцьк — Івано-Франківськ
17:35Тернопіль — Ліщанці
17:50Тернопіль — Коропець
17:50Чернівці — Бережани
17:55Івано-Франківськ — Рівне
18:20Івано-Франківськ — Підволочиськ
18:45Калуш — Одеса
19:50Івано-Франківськ — Борщів
19:50Тернопіль — Золотий Потік
19:55Хмельницький — Івано-Франківськ
20:15Івано-Франківськ — Чортків
20:20Рівне — Івано-Франківськ
20:40Золотий Потік — Тернопіль
21:20Тернопіль — Івано-Франківськ
23:05Трускавець — Чортків

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Борщів
19:50

Івано-Франківськ — Дубно
17:15

Івано-Франківськ — Збараж
16:20

Івано-Франківськ — Луцьк
09:20

Івано-Франківськ — Підволочиськ
18:20

Івано-Франківськ — Рівне
10:35 17:55

Івано-Франківськ — Сатанів
08:40

Івано-Франківськ — Тернопіль
09:40 10:50 13:10 13:20 13:45 15:05

Івано-Франківськ — Хмельницький
07:55 13:50

Івано-Франківськ — Чемерівці
17:05

Івано-Франківськ — Чортків
12:20 20:15

Бариш — Тернопіль
07:00 14:40

Бережани — Чернівці
07:45

Борщів — Івано-Франківськ
07:35

Бучач — Жнибороди
13:00

Бучач — Кам'янець-Подільський
07:15

Бучач — Киданів
06:45 13:00

Бучач — Космирин
12:00

Бучач — Костільники
13:30

Бучач — Львів
06:45

Бучач — Сновидів
11:50(кр Нд)

Бучач — Стінка
11:00(кр Нд)

Бучач — Тернопіль
05:50

Бучач — Тернопіль ч/з Зарваниця
09:50 16:30

Бучач — Тернопіль ч/з Ласківці
11:10

Бучач — Чернівці
05:00

Вінниця — Яремче
16:10

Губин — Тернопіль
09:00

Дубно — Івано-Франківськ
11:30

Збараж — Івано-Франківськ
09:40

Золотий Потік — Тернопіль
07:40 09:25 12:30 16:00 20:40

Калуш — Одеса
18:45

Кам'янець-Подільський — Трускавець
11:40

Коропець — Тернопіль
08:30 10:35

Космирин — Тернопіль
08:05 15:20

Кути — Підволочиськ
15:45

Луцьк — Івано-Франківськ
17:35

Львів — Заліщики
13:00

Львів — Чортків
11:10

Монастириська — Дунаївці
09:05(кр Ср)

Монастириська — Тернопіль
06:43 08:00 10:15

Монастириська — Хмельницький
06:30

Одеса — Калуш
09:37(Вт,Чт,Сб)

Поділля — Тернопіль
08:10

Підволочиськ — Івано-Франківськ
12:20

Підволочиськ — Кути
11:05

Підволочиськ — Рахів
10:30

Підгайці — Чортків
10:15

Рахів — Підволочиськ
16:50

Рівне — Івано-Франківськ
12:40 20:20

Тернопіль — Івано-Франківськ
06:45 07:00 08:05 09:05 12:00 13:50 14:20 15:40 21:20

Тернопіль — Бариш
13:10

Тернопіль — Губин
15:40

Тернопіль — Золотий Потік
07:25 10:25 14:20 17:05 19:50

Тернопіль — Коропець
16:25 17:50

Тернопіль — Космирин
13:00

Тернопіль — Ліщанці
17:35

Тернопіль — Монастириська
08:00

Тернопіль — Поділля
17:30

Тернопіль — Язловець
14:55

Тернопіль — Яремче
08:05 16:45

Трускавець — Кам'янець-Подільський
16:35

Трускавець — Чортків
23:05

Хмельницький — Івано-Франківськ
19:55

Хмельницький — Варшава (Пол)
15:40

Хмельницький — Яремче
12:35

Чемерівці — Івано-Франківськ
11:15

Чернівці — Бережани
17:50

Чортків — Івано-Франківськ
07:15 10:05 15:00

Чортків — Львів
16:10

Чортків — Підгайці
12:10

Чортків — Трускавець
08:45

Язловець — Тернопіль
07:20

Яремче — Вінниця
13:10

Яремче — Тернопіль
11:45

Яремче — Хмельницький
12:50

Інформація оновлена: 15.10.2013