Автовокзал Козова

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Грушевського, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03547-21244

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Козова — Тернопіль (кр Нд)
06:05Козова — Ценів
06:30Козова — Тернопіль ч/з Ішків
06:40Козова — Тернопіль
06:40Козова — Щепанів
06:45Козова — Потік
07:00Козова — Тернопіль
07:05Козова — Бережани
07:20Козова — Долина (Пт-Нд)
07:25Козова — Тернопіль
07:50Козова — Вівся (кр Сб-Нд)
08:00Козова — Рівне
08:15Козова — Тернопіль
08:15Козова — Трускавець
08:20Козова — Тернопіль
08:40Козова — Тернопіль
08:50Козова — Бережани
08:50Козова — Чортків
08:55Козова — Тернопіль
09:05Козова — Тернопіль
09:30Козова — Тернопіль
09:40Козова — Тернопіль
09:50Козова — Бережани
09:55Козова — Тернопіль
10:22Козова — Тернопіль
10:45Козова — Бережани
10:50Козова — Тернопіль
11:00Козова — Тернопіль
11:25Козова — Рогатин
11:35Козова — Тернопіль
11:45Козова — Конюхи
11:50Козова — Бережани
11:50Козова — Щепанів
12:00Козова — Івано-Франківськ
12:00Козова — Покропивна
12:30Козова — Вівся (Вт,Пт)
12:30Козова — Підгайці
12:30Козова — Тернопіль
13:00Козова — Бережани
13:10Козова — Тернопіль
13:20Козова — Тернопіль
13:25Козова — Івано-Франківськ
13:30Козова — Бережани ч/з Ценів
13:30Козова — Львів (Пт,Нд)
13:35Козова — Тернопіль
14:10Козова — Тернопіль
14:15Козова — Бережани
14:15Козова — Тернопіль
14:25Козова — Стрий
14:50Козова — Калуш
14:50Козова — Тернопіль
15:25Козова — Тернопіль
15:35Козова — Бережани
15:50Козова — Потік
15:50Козова — Трускавець
16:00Козова — Тернопіль
16:10Козова — Бережани
16:30Козова — Вівся (Нд)
16:50Козова — Бережани
16:50Козова — Тернопіль
17:00Козова — Щепанів
17:20Козова — Бережани
17:25Козова — Тернопіль
17:40Козова — Велика Плавуча ч/з Будилів
17:40Козова — Підгайці
18:00Козова — Бережани
18:25Козова — Рогатин
18:25Козова — Тернопіль
18:30Козова — Конюхи
19:00Козова — Тернопіль (Пт-Нд)
19:30Козова — Бережани
19:30Козова — Тернопіль
21:00Козова — Бережани

за маршрутами автобусів

Козова — Івано-Франківськ
12:00 13:25

Козова — Бережани
07:05 08:50 09:50 10:45 11:50 13:00 14:15 15:35 16:10 16:50 17:20 18:00 19:30 21:00

Козова — Бережани ч/з Ценів
13:30

Козова — Велика Плавуча ч/з Будилів
17:40

Козова — Вівся
07:50(кр Сб-Нд) 12:30(Вт,Пт) 16:30(Нд)

Козова — Долина
07:20(Пт-Нд)

Козова — Калуш
14:50

Козова — Конюхи
11:45 18:30

Козова — Львів
13:30(Пт,Нд)

Козова — Покропивна
12:00

Козова — Потік
06:45 15:50

Козова — Підгайці
12:30 17:40

Козова — Рогатин
11:25 18:25

Козова — Рівне
08:00

Козова — Стрий
14:25

Козова — Тернопіль
05:40(кр Нд) 06:40 07:00 07:25 08:15 08:20 08:40 08:55 09:05 09:30 09:40 09:55 10:22 10:50 11:00 11:35 12:30 13:10 13:20 13:35 14:10 14:15 14:50 15:25 16:00 16:50 17:25 18:25 19:00(Пт-Нд) 19:30

Козова — Тернопіль ч/з Ішків
06:30

Козова — Трускавець
08:15 15:50

Козова — Ценів
06:05

Козова — Чортків
08:50

Козова — Щепанів
06:40 11:50 17:00

Інформація оновлена: 16.10.2013