Автовокзал Теребовля

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Князя Василька, 75 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03551-21771

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Тернопіль — Багатківці
06:10Тернопіль — Романівка
06:20Тернопіль — Борщів
06:20Тернопіль — Великий Говилів
06:45Тернопіль — Гумниська
06:45Тернопіль — Хоростків
06:50Тернопіль — Романівка
06:55Тернопіль — Біла
06:55на — Тернопіль
07:00на — Тернопіль
07:05Тернопіль — Іванівка
07:08Тернопіль — Кишинів (Мол)
07:10Тернопіль — Ласківці
07:10на — Тернопіль
07:15на — Тернопіль
07:20на — Тернопіль
07:25на — Тернопіль
07:30Тернопіль — Бучач
07:35на — Тернопіль
07:40Тернопіль — Сороцьке
07:40на — Тернопіль
07:45на — Тернопіль
07:50Тернопіль — Різдвяни
07:50Тернопіль — Скала-Подільська
07:50на — Тернопіль
07:55Тернопіль — Хмелівка
07:55на — Тернопіль
08:00на — Тернопіль
08:10на — Тернопіль
08:20на — Тернопіль
08:30Тернопіль — Золоте ч/з Більче
08:30Тернопіль — Ласківці
08:30на — Тернопіль
08:35на — Тернопіль
08:40Тернопіль — Чортків
08:40на — Тернопіль
08:50на — Тернопіль
09:05на — Тернопіль
09:10на — Тернопіль
09:20Тернопіль — Чернівці
09:20на — Тернопіль
09:30Тернопіль — Чортків ч/з Буданів
09:35на — Тернопіль
09:40Заліщики — Львів
09:45на — Тернопіль
09:50Тернопіль — Борщів
09:55на — Тернопіль
10:00на — Тернопіль
10:05Тернопіль — Іванівка
10:05на — Тернопіль
10:20Тернопіль — Чортків
10:30Чортків — Львів
10:30на — Тернопіль
10:35Тернопіль — Ласківці
10:40Тернопіль — Золотий Потік
10:45Чернівці — Рівне
10:45на — Тернопіль
11:00Тернопіль — Гумниська
11:00Тернопіль — Копичинці
11:05на — Тернопіль
11:07Тернопіль — Великий Говилів
11:10на — Тернопіль
11:15Тернопіль — Борщів
11:20на — Тернопіль
11:25Тернопіль — Заліщики
11:30Чернівці — Почаїв
11:35Тернопіль — Окопи
11:40на — Тернопіль
11:45Тернопіль — Іванівка
11:45Тернопіль — Ласківці
11:50на — Тернопіль
11:51Тернопіль — Романівка
12:00Тернопіль — Копичинці
12:00Тернопіль — Хмелівка
12:05Тернопіль — Чортків ч/з Буданів
12:05на — Тернопіль
12:10Тернопіль — Сущин
12:15Тернопіль — Чортків
12:15на — Тернопіль
12:20Тернопіль — Городенка
12:20на — Тернопіль
12:30Рівне — Чернівці
12:35на — Тернопіль
12:40Тернопіль — Сороцьке
12:40на — Тернопіль
12:50Тернопіль — Романівка
12:55Тернопіль — Заліщики
13:00на — Тернопіль
13:03Тернопіль — Кобиловолоки
13:05на — Тернопіль
13:15Кам'янець-Подільський — Львів
13:15Тернопіль — Скала-Подільська
13:15на — Тернопіль
13:35Бережани — Чортків
13:35на — Тернопіль
13:40на — Тернопіль
13:45Почаїв — Чернівці
13:45Тернопіль — Хоростків
13:55Дубно — Чернівці
13:55Тернопіль — Багатківці
13:55Тернопіль — Вербівка
13:55Чернівці — Рівне
13:55на — Тернопіль
14:00Тернопіль — Ласківці
14:09Тернопіль — Іванівка
14:10Тернопіль — Великий Говилів
14:10Тернопіль — Городенка
14:15Тернопіль — Біла
14:15Тернопіль — Могилів-Подільський
14:20Тернопіль — Бучач
14:20на — Тернопіль
14:25Львів — Кам'янець-Подільський
14:45Тернопіль — Золоте ч/з Більче
14:45на — Тернопіль
14:50Тернопіль — Бережанка
15:10Тернопіль — Коломия
15:10Тернопіль — Чортків
15:10на — Тернопіль
15:15Тернопіль — Ласківці
15:20Тернопіль — Романівка
15:20Чернівці — Дубно
15:30на — Тернопіль
15:35Тернопіль — Горошова
15:35Тернопіль — Чортків ч/з Буданів
15:40Рівне — Чернівці
15:40на — Тернопіль
15:50Тернопіль — Гумниська
15:50на — Тернопіль
16:00Тернопіль — Коцюбинці
16:00на — Тернопіль
16:03Тернопіль — Окопи
16:05Тернопіль — Ласківці
16:10Тернопіль — Чортків
16:15Тернопіль — Чернівці
16:20Тернопіль — Снятин
16:20на — Тернопіль
16:25на — Тернопіль
16:30Чортків — Бережани
16:30на — Тернопіль
16:35Тернопіль — Скала-Подільська
16:50на — Тернопіль
16:55Тернопіль — Заліщики
17:00Тернопіль — Хмелівка
17:00Чернівці — Львів
17:05Тернопіль — Целіїв
17:05на — Тернопіль
17:10Львів — Чернівці
17:10на — Тернопіль
17:20Тернопіль — Ласківці
17:20Тернопіль — Сороцьке
17:25Тернопіль — Іванівка
17:25Тернопіль — Сущин
17:35Тернопіль — Золотий Потік
17:40на — Тернопіль
17:45Тернопіль — Могилів-Подільський
17:45на — Тернопіль
17:53Тернопіль — Скородинці
17:55Тернопіль — Коломия
18:00Тернопіль — Різдвяни
18:10Тернопіль — Романівка
18:15на — Тернопіль
18:30Тернопіль — Хоростків
19:00Львів — Заліщики
19:05Тернопіль — Великий Говилів
19:05на — Тернопіль
19:25Тернопіль — Чортків ч/з Буданів
19:30Тернопіль — Гумниська
19:45на — Тернопіль
20:15Тернопіль — Могилів-Подільський
20:15на — Тернопіль
20:20на — Тернопіль
21:00на — Тернопіль
21:10Львів — Чортків
21:10на — Тернопіль

за маршрутами автобусів

Бережани — Чортків
13:35

Дубно — Чернівці
13:55

Заліщики — Львів
09:40

Кам'янець-Подільський — Львів
13:15

Львів — Заліщики
19:00

Львів — Кам'янець-Подільський
14:25

Львів — Чернівці
17:10

Львів — Чортків
21:10

Почаїв — Чернівці
13:45

Рівне — Чернівці
12:30 15:40

Тернопіль — Іванівка
07:05 10:05 11:45 14:09 17:25

Тернопіль — Багатківці
05:15 13:55

Тернопіль — Бережанка
14:50

Тернопіль — Борщів
06:20 09:50 11:15

Тернопіль — Бучач
07:30 14:20

Тернопіль — Біла
06:55 14:15

Тернопіль — Великий Говилів
06:20 11:07 14:10 19:05

Тернопіль — Вербівка
13:55

Тернопіль — Городенка
12:20 14:10

Тернопіль — Горошова
15:35

Тернопіль — Гумниська
06:45 11:00 15:50 19:30

Тернопіль — Заліщики
11:25 12:55 16:55

Тернопіль — Золоте ч/з Більче
08:30 14:45

Тернопіль — Золотий Потік
10:40 17:35

Тернопіль — Кишинів (Мол)
07:08

Тернопіль — Кобиловолоки
13:03

Тернопіль — Коломия
15:10 17:55

Тернопіль — Копичинці
11:00 12:00

Тернопіль — Коцюбинці
16:00

Тернопіль — Ласківці
07:10 08:30 10:35 11:45 14:00 15:15 16:05 17:20

Тернопіль — Могилів-Подільський
14:15 17:45 20:15

Тернопіль — Окопи
11:35 16:03

Тернопіль — Романівка
06:10 06:50 11:51 12:50 15:20 18:10

Тернопіль — Різдвяни
07:50 18:00

Тернопіль — Скала-Подільська
07:50 13:15 16:35

Тернопіль — Скородинці
17:53

Тернопіль — Снятин
16:20

Тернопіль — Сороцьке
07:40 12:40 17:20

Тернопіль — Сущин
12:10 17:25

Тернопіль — Хмелівка
07:55 12:00 17:00

Тернопіль — Хоростків
06:45 13:45 18:30

Тернопіль — Целіїв
17:05

Тернопіль — Чернівці
09:20 16:15

Тернопіль — Чортків
08:40 10:20 12:15 15:10 16:10

Тернопіль — Чортків ч/з Буданів
09:30 12:05 15:35 19:25

Чернівці — Дубно
15:20

Чернівці — Львів
17:00

Чернівці — Почаїв
11:30

Чернівці — Рівне
10:45 13:55

Чортків — Бережани
16:30

Чортків — Львів
10:30

на — Тернопіль
06:55 07:00 07:10 07:15 07:20 07:25 07:35 07:40 07:45 07:50 07:55 08:00 08:10 08:20 08:30 08:35 08:40 08:50 09:05 09:10 09:20 09:35 09:45 09:55 10:00 10:05 10:30 10:45 11:05 11:10 11:20 11:40 11:50 12:05 12:15 12:20 12:35 12:40 13:00 13:05 13:15 13:35 13:40 13:55 14:20 14:45 15:10 15:30 15:40 15:50 16:00 16:20 16:25 16:30 16:50 17:05 17:10 17:40 17:45 18:15 19:05 19:45 20:15 20:20 21:00 21:10

Інформація оновлена: 17.10.2013