Автовокзал Турка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 03269-41509

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Дністрик — Львів
05:40Бітля — Львів
06:20Нижня Яблунька — Львів
06:40Лопушанка — Львів
07:00Верхнє Висоцьке — Львів
07:35Риків — Львів
07:45Дністрик — Львів
08:05Хащів — Львів
08:20Сянки — Львів
08:30Турка — Борислав
08:30Львів — Верхня Яблунька
08:40Верхнє — Львів
09:00Львів — Верхнє Висоцьке
09:00Турка — Ільник
09:05Буковинка — Львів
09:15Ужгород — Львів
09:30Гусний — Львів
09:55Львів — Бітля
10:00Борислав — Ужгород
10:10Бориня — Львів
10:25Львів — Дністрик
11:00Турка — Ільник
11:00Турка — Красне
11:00Лопушанка — Львів
11:30Турка — Мельничне
11:30Риків — Львів
11:40Львів — Верхнє
11:40Турка — Присліп
11:45Турка — Ясінка
12:00Турка — Верхня Яблунька
12:00Львів — Хащів
12:00Нижня Яблунька — Львів
12:30Турка — Верхня Яблунька
12:30Турка — Радич
13:00Турка — Борислав
13:00Верхнє Висоцьке — Львів
13:08Львів — Буковинка
13:10Дністрик — Львів
13:20Бітля — Львів
13:30Турка — Ільник
13:30Львів — Лопушанка
13:40Гусний — Львів
13:50Дрогобич — Лихобора
14:05Турка — Карпатське
14:05Львів — Риків
14:10Верхнє — Львів
14:30Турка — Боберка
14:50Львів — Верхнє Висоцьке
15:00Бориня — Львів
15:25Буковинка — Львів
15:50Лопушанка — Львів
16:00Турка — Ільник
16:00Турка — Красне
16:10Львів — Гусний
16:10Хащів — Львів
16:20Львів — Дністрик
16:55Бітля — Львів
17:15Львів — Ужгород
17:15Турка — Ясінка
17:20Львів — Сянки
17:20Риків — Львів
17:45Верхнє — Львів
18:00Турка — Ільник
18:05Львів — Лопушанка
18:05Нижня Яблунька — Львів
18:10Львів — Бітля
18:25Ужгород — Борислав
18:25Ужгород — Борислав
18:30Львів — Риків
18:35Верхнє Висоцьке — Львів
18:55Сянки — Львів
19:00Львів — Боберка
19:25Гусний — Львів
19:30Львів — Верхнє Висоцьке
19:30Турка — Ільник
19:55Львів — Дністрик
20:25Львів — Бітля
20:40Львів — Верхнє
21:10Львів — Гусний
21:45Львів — Сянки
22:10Львів — Хащів
22:30Львів — Буковинка
22:35Львів — Бориня
22:50Львів — Риків

за маршрутами автобусів

Бориня — Львів
10:10 15:00

Борислав — Ужгород
10:00

Буковинка — Львів
09:05 15:25

Бітля — Львів
05:40 13:20 16:55

Верхнє — Львів
08:40 14:10 17:45

Верхнє Висоцьке — Львів
07:00 13:00 18:35

Гусний — Львів
09:30 13:40 19:25

Дністрик — Львів
04:00 07:45 13:10

Дрогобич — Лихобора
13:50

Лопушанка — Львів
06:40 11:00 15:50

Львів — Боберка
19:00

Львів — Бориня
22:35

Львів — Буковинка
13:08 22:30

Львів — Бітля
09:55 18:10 20:25

Львів — Верхня Яблунька
08:30

Львів — Верхнє
11:40 20:40

Львів — Верхнє Висоцьке
09:00 14:50 19:30

Львів — Гусний
16:10 21:10

Львів — Дністрик
10:25 16:20 19:55

Львів — Лопушанка
13:30 18:05

Львів — Риків
14:05 18:30 22:50

Львів — Сянки
17:20 21:45

Львів — Ужгород
17:15

Львів — Хащів
12:00 22:10

Нижня Яблунька — Львів
06:20 12:00 18:05

Риків — Львів
07:35 11:30 17:20

Сянки — Львів
08:20 18:55

Турка — Ільник
09:00 11:00 13:30 16:00 18:00 19:30

Турка — Боберка
14:30

Турка — Борислав
08:30 13:00

Турка — Верхня Яблунька
12:00 12:30

Турка — Карпатське
14:05

Турка — Красне
11:00 16:00

Турка — Мельничне
11:30

Турка — Присліп
11:40

Турка — Радич
12:30

Турка — Ясінка
11:45 17:15

Ужгород — Борислав
18:25 18:25

Ужгород — Львів
09:15

Хащів — Львів
08:05 16:10

Інформація оновлена: 18.10.2013