Автовокзал Любешів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Брестська, 6 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03362-21131

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Деревок — Луцьк ч/з Бірки
05:45Любешів — Луцьк
05:50Любешів — Луцьк ч/з Ковель
06:15Велика Глуша — Луцьк
06:45Проходи — Луцьк
06:50Залаззя — Луцьк
06:50Залаззя — Луцьк
07:30Лобна — Луцьк
07:40Любешів — Віл
07:40Любешів — Деревок
07:40Любешів — Лобна
07:45Любешів — Дольськ
07:45Підкормілля — Рівне
07:50Любешів — Курінь
08:05Щитинь — Горохів
08:20Ветли — Пульмо
08:30Луцьк — Цир
08:45Любешів — Хоцунь
08:50Ветли — Луцьк
09:05Ковель — Іванове
09:10Любешів — Бучин
09:20Дольськ — Луцьк
09:45Любешів — Невір
09:45Луцьк — Щитинь
10:30Любешів — Седлище
10:45Любешів — Залаззя
11:00Луцьк — Дольськ
11:00Любешів — Луцьк
11:20Любешів — Деревок
11:30Любешів — Цир
11:50Любешів — Лобна
11:55Любешів — Луцьк
12:20Любешів — Ковель
12:20Любешів — Ковель
12:25Луцьк — Барановичі (Біл)
12:25Луцьк — Барановичі (Біл)
12:25Дольськ — Луцьк
12:25Барановичі (Біл) — Луцьк
12:50Любешів — Любохини
13:05Любешів — Цир
13:10Любешів — Віл
13:10Любешів — Залаззя
13:10Цир — Луцьк
13:15Луцьк — Задовже
13:35Любешів — Залаззя
13:40Любешів — Нововолинськ
13:45Щитинь — Луцьк
13:45Щитинь — Луцьк
14:05Луцьк — Мала Глуша
14:10Любешів — Луцьк
14:10Любешів — Хоцунь
14:30Ветли — Луцьк
14:45Луцьк — Ветли ч/з Любешів
14:50Цир — Луцьк
15:20Любешів — Бучин
15:40Любешів — Луцьк
16:00Любешів — Лобна
16:00Барановичі (Біл) — Луцьк
16:30Луцьк — Велика Глуша
16:30Задовже — Луцьк
16:45Любешів — Залаззя
17:00Горохів — Щитинь
17:05Луцьк — Дольськ
17:45Мала Глуша — Луцьк
18:05Іванове — Ковель
18:05Рівне — Підкормілля
18:25Луцьк — Залаззя
18:30Дольськ — Луцьк
18:30Любешів — Невір
18:40Любешів — Березна Воля
18:40Луцьк — Проходи
19:10Луцьк — Ветли ч/з Любешів
19:50Ветли — Луцьк
20:00Пульмо — Ветли
20:40Луцьк — Бірки ч/з Деревок
21:15Луцьк — Цир
21:30Луцьк — Лобна
22:30Любешів — Київ
22:36Луцьк — Дольськ

за маршрутами автобусів

Іванове — Ковель
18:05

Барановичі (Біл) — Луцьк
12:25 16:00

Велика Глуша — Луцьк
06:15

Ветли — Луцьк
08:50 14:30 19:50

Ветли — Пульмо
08:20

Горохів — Щитинь
17:00

Деревок — Луцьк ч/з Бірки
05:00

Дольськ — Луцьк
09:20 12:25 18:30

Задовже — Луцьк
16:30

Залаззя — Луцьк
06:50 06:50

Ковель — Іванове
09:05

Лобна — Луцьк
07:30

Луцьк — Барановичі (Біл)
12:25 12:25

Луцьк — Бірки ч/з Деревок
20:40

Луцьк — Велика Глуша
16:30

Луцьк — Ветли ч/з Любешів
14:45 19:10

Луцьк — Дольськ
11:00 17:05 22:36

Луцьк — Задовже
13:15

Луцьк — Залаззя
18:25

Луцьк — Лобна
21:30

Луцьк — Мала Глуша
14:05

Луцьк — Проходи
18:40

Луцьк — Цир
08:30 21:15

Луцьк — Щитинь
09:45

Любешів — Березна Воля
18:40

Любешів — Бучин
09:10 15:20

Любешів — Віл
07:40 13:10

Любешів — Деревок
07:40 11:20

Любешів — Дольськ
07:45

Любешів — Залаззя
10:45 13:10 13:35 16:45

Любешів — Київ
22:30

Любешів — Ковель
12:20 12:20

Любешів — Курінь
07:50

Любешів — Лобна
07:40 11:50 16:00

Любешів — Луцьк
05:45 11:00 11:55 14:10 15:40

Любешів — Луцьк ч/з Ковель
05:50

Любешів — Любохини
12:50

Любешів — Невір
09:45 18:30

Любешів — Нововолинськ
13:40

Любешів — Седлище
10:30

Любешів — Хоцунь
08:45 14:10

Любешів — Цир
11:30 13:05

Мала Глуша — Луцьк
17:45

Проходи — Луцьк
06:45

Пульмо — Ветли
20:00

Підкормілля — Рівне
07:45

Рівне — Підкормілля
18:05

Цир — Луцьк
13:10 14:50

Щитинь — Горохів
08:05

Щитинь — Луцьк
13:45 13:45

Інформація оновлена: 23.10.2013