Автовокзал Нововолинськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Автобусна, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03344-30287

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Нововолинськ — Холм (Пол)
05:00Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
05:20Нововолинськ — Луцьк ч/з Іваничі
05:20Нововолинськ — Луцьк
05:25Нововолинськ — Берестя (Біл) ч/з Ковель
05:30Нововолинськ — Устилуг
05:30Нововолинськ — Світязь ч/з Любомль
05:30Нововолинськ — Завидів
05:40Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
05:50Нововолинськ — Львів
05:50Нововолинськ — Луцьк
05:50Нововолинськ — Кречів
05:50Нововолинськ — Грушів ч/з Іваничі
06:00Нововолинськ — Вощатин
06:10Нововолинськ — Луцьк
06:15Нововолинськ — Тернопіль ч/з Горохів
06:20Ковель — Трускавець
06:25Нововолинськ — Світязь ч/з Любомль
06:40Нововолинськ — Ратне ч/з Володимир-Волинський
06:40Нововолинськ — Львів
06:40Жовтневе — Луцьк
06:45Нововолинськ — Павлівка
06:50Нововолинськ — Любешів
06:50Нововолинськ — Іваничі ч/з Заставне
06:55Нововолинськ — Бужковичі
07:00Нововолинськ — Холм (Пол)
07:05Нововолинськ — Рівне
07:05Нововолинськ — Іваничі
07:15Нововолинськ — Вощатин
07:20Нововолинськ — Ковель
07:25Нововолинськ — Луцьк
07:30Нововолинськ — Кречів
07:35Нововолинськ — Устилуг
07:35Ковель — Львів
07:45Нововолинськ — Павлівка
07:45Нововолинськ — Кузнецовськ
07:50Поромів — Луцьк
07:55Володимир-Волинський — Львів
07:55Нововолинськ — Володимир-Волинський
08:05Ковель — Львів
08:10Нововолинськ — Луцьк
08:20Нововолинськ — Ковель
08:25Камінь-Каширський — Львів
08:30Нововолинськ — Грушів ч/з Іваничі
08:35Шацьк — Тернопіль ч/з Горохів
08:35Нововолинськ — Луцьк ч/з Будятичі
08:40Червоноград — Гряда
08:45Ратне — Львів
08:45Нововолинськ — Ківерці
09:00Нововолинськ — Павлівка
09:05Гряда — Львів ч/з Шацьк
09:05Ковель — Львів
09:05Нововолинськ — Київ
09:15Нововолинськ — Ковель
09:20Нововолинськ — Луцьк
09:25Львів — Гряда ч/з Шацьк
09:40Червоноград — Берестя (Біл) ч/з Ковель
09:50Ковель — Львів
09:50Нововолинськ — Гряда
10:00Нововолинськ — Щитинь
10:00Нововолинськ — Володимир-Волинський
10:10Нововолинськ — Луцьк
10:15Львів — Ковель
10:15Львів — Гряда ч/з Шацьк
10:35Нововолинськ — Вощатин
10:40Нововолинськ — Павлівка
10:45Львів — Ковель
10:50Нововолинськ — Ниви-Губинські
10:50Нововолинськ — Іваничі ч/з Заставне
10:55Нововолинськ — Київ
11:00Володимир-Волинський — Львів
11:20Львів — Берестя (Біл) ч/з Шацьк
11:20Дубечне — Львів
11:35Нововолинськ — Ковель
11:40Нововолинськ — Устилуг
11:45Нововолинськ — Луцьк
11:50Львів — Ковель
11:55Нововолинськ — Луцьк
12:00Нововолинськ — Володимир-Волинський
12:00Нововолинськ — Львів
12:05Нововолинськ — Бужковичі
12:15Львів — Устилуг
12:20Нововолинськ — Кречів
12:20Нововолинськ — Луцьк
12:20Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
12:30Нововолинськ — Білопіль
12:35Нововолинськ — Володимир-Волинський
12:35Нововолинськ — Михалє
12:40Нововолинськ — Луцьк
12:40Берестя (Біл) — Червоноград ч/з Ковель
12:40Луцьк — Червоноград
12:45Нововолинськ — Грушів ч/з Іваничі
12:50Нововолинськ — Іваничі
13:05Нововолинськ — Ковель
13:10Львів — Ковель
13:15Нововолинськ — Вощатин
13:15Нововолинськ — Луцьк ч/з Іваничі
13:30Нововолинськ — Луцьк
13:30Нововолинськ — Павлівка
13:30Рівне — Прага (Чех)
13:35Нововолинськ — Ковель
13:40Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
13:45Нововолинськ — Рівне
13:50Нововолинськ — Іваничі ч/з Заставне
13:50Трускавець — Ковель
13:50Львів — Світязь
13:55Нововолинськ — Луцьк
14:00Нововолинськ — Завидів
14:05Нововолинськ — Володимир-Волинський
14:10Нововолинськ — Луцьк ч/з Будятичі
14:10Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
14:25Нововолинськ — Луцьк
14:30Нововолинськ — Устилуг
14:40Нововолинськ — Камінь-Каширський
14:45Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
14:55Берестя (Біл) — Львів ч/з Шацьк
15:00Нововолинськ — Рівне
15:15Ковель — Львів
15:30Нововолинськ — Луцьк
15:30Нововолинськ — Павлівка
15:40Львів — Ковель
15:55Нововолинськ — Ниви-Губинські
16:00Львів — Ковель
16:00Львів — Шацькі озера
16:00Червоноград — Луцьк
16:05Нововолинськ — Світязь ч/з Любомль
16:15Нововолинськ — Володимир-Волинський
16:15Гряда — Львів ч/з Шацьк
16:20Поромів — Луцьк
16:25Львів — Ратне
16:30Нововолинськ — Білопіль
16:30Нововолинськ — Львів
16:40Нововолинськ — Грушів ч/з Іваничі
16:45Нововолинськ — Луцьк
17:05Львів — Камінь-Каширський
17:15Жовтневе — Луцьк
17:20Нововолинськ — Павлівка
17:20Нововолинськ — Устилуг
17:30Нововолинськ — Іваничі
17:30Ковель — Львів
17:35Львів — Ковель
17:35Нововолинськ — Михалє
17:40Нововолинськ — Вощатин
17:40Нововолинськ — Кречів
17:45Ковель — Львів
18:05Нововолинськ — Володимир-Волинський
18:10Нововолинськ — Гряда
18:20Нововолинськ — Ковель
18:20Устилуг — Львів
18:25Нововолинськ — Луцьк
18:40Нововолинськ — Богунівка
18:40Нововолинськ — Ковель
18:40Ковель — Львів
18:40Гряда — Львів ч/з Шацьк
18:55Нововолинськ — Луцьк
19:00Львів — Дубечне
19:15Ковель — Трускавець
19:25Нововолинськ — Луцьк
19:35Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
20:00Трускавець — Ковель
20:00Нововолинськ — Устилуг
20:30Тернопіль — Шацьк ч/з Горохів
21:10Нововолинськ — Київ
21:10Нововолинськ — Павлівка
21:15Львів — Ковель
22:30Нововолинськ — Київ

за маршрутами автобусів

Берестя (Біл) — Львів ч/з Шацьк
14:55

Берестя (Біл) — Червоноград ч/з Ковель
12:40

Володимир-Волинський — Львів
07:55 11:00

Гряда — Львів ч/з Шацьк
09:05 16:15 18:40

Дубечне — Львів
11:20

Жовтневе — Луцьк
06:40 17:15

Камінь-Каширський — Львів
08:25

Ковель — Львів
07:35 08:05 09:05 09:50 15:15 17:30 17:45 18:40

Ковель — Трускавець
06:20 19:15

Луцьк — Червоноград
12:40

Львів — Берестя (Біл) ч/з Шацьк
11:20

Львів — Гряда ч/з Шацьк
09:25 10:15

Львів — Дубечне
19:00

Львів — Камінь-Каширський
17:05

Львів — Ковель
10:15 10:45 11:50 13:10 15:40 16:00 17:35 21:15

Львів — Ратне
16:25

Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
14:45 19:35

Львів — Світязь
13:50

Львів — Устилуг
12:15

Львів — Шацькі озера
16:00

Нововолинськ — Іваничі
07:05 12:50 17:30

Нововолинськ — Іваничі ч/з Заставне
06:50 10:50 13:50

Нововолинськ — Берестя (Біл) ч/з Ковель
05:25

Нововолинськ — Богунівка
18:40

Нововолинськ — Бужковичі
06:55 12:05

Нововолинськ — Білопіль
12:30 16:30

Нововолинськ — Володимир-Волинський
07:55 10:00 12:00 12:35 14:05 16:15 18:05

Нововолинськ — Вощатин
06:00 07:15 10:35 13:15 17:40

Нововолинськ — Грушів ч/з Іваничі
05:50 08:30 12:45 16:40

Нововолинськ — Гряда
09:50 18:10

Нововолинськ — Завидів
05:30 14:00

Нововолинськ — Камінь-Каширський
14:40

Нововолинськ — Київ
09:05 10:55 21:10 22:30

Нововолинськ — Ковель
07:20 08:20 09:15 11:35 13:05 13:35 18:20 18:40

Нововолинськ — Кречів
05:50 07:30 12:20 17:40

Нововолинськ — Кузнецовськ
07:45

Нововолинськ — Ківерці
08:45

Нововолинськ — Луцьк
05:20 05:50 06:10 07:25 08:10 09:20 10:10 11:45 11:55 12:20 12:40 13:30 13:55 14:25 15:30 16:45 18:25 18:55 19:25

Нововолинськ — Луцьк ч/з Іваничі
05:20 13:15

Нововолинськ — Луцьк ч/з Будятичі
08:35 14:10

Нововолинськ — Луцьк ч/з Білопіль
05:00 13:40

Нововолинськ — Луцьк ч/з Горохів
05:40 12:20 14:10

Нововолинськ — Львів
05:50 06:40 12:00 16:30

Нововолинськ — Любешів
06:50

Нововолинськ — Михалє
12:35 17:35

Нововолинськ — Ниви-Губинські
10:50 15:55

Нововолинськ — Павлівка
06:45 07:45 09:00 10:40 13:30 15:30 17:20 21:10

Нововолинськ — Ратне ч/з Володимир-Волинський
06:40

Нововолинськ — Рівне
07:05 13:45 15:00

Нововолинськ — Світязь ч/з Любомль
05:30 06:25 16:05

Нововолинськ — Тернопіль ч/з Горохів
06:15

Нововолинськ — Устилуг
05:30 07:35 11:40 14:30 17:20 20:00

Нововолинськ — Холм (Пол)
05:00 07:00

Нововолинськ — Щитинь
10:00

Поромів — Луцьк
07:50 16:20

Ратне — Львів
08:45

Рівне — Прага (Чех)
13:30

Тернопіль — Шацьк ч/з Горохів
20:30

Трускавець — Ковель
13:50 20:00

Устилуг — Львів
18:20

Червоноград — Берестя (Біл) ч/з Ковель
09:40

Червоноград — Гряда
08:40

Червоноград — Луцьк
16:00

Шацьк — Тернопіль ч/з Горохів
08:35

Інформація оновлена: 23.10.2013