Автовокзал Костянтинівка ДП Зал. вокзал

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Олекси Тихого, 106 (приховати карту)

Телефон довідки: 050-4771022

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:28Костянтинівка — Плещіївка
05:30Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
05:40Костянтинівка — Часів Яр
06:00Костянтинівка — Москва (РФ)
06:20Костянтинівка — Плещіївка
06:44Костянтинівка — Катеринівка
06:45Краматорськ — КППВ Майорське
06:50Костянтинівка — КППВ Майорське
07:15Катеринівка — Костянтинівка
07:20Костянтинівка — Бахмут
07:25Краматорськ — КППВ Майорське
07:25Олександропілля — Костянтинівка
07:30Слов'янськ — Костянтинівка
07:37Краматорськ — КППВ Майорське
07:50Костянтинівка — Плещіївка
07:55Торецьк — Бахмут
08:10Торецьк — Слов'янськ
08:25Краматорськ — КППВ Майорське
08:25Краматорськ — Соледар
08:35Костянтинівка — Катеринівка
09:00Межова — Бахмут
09:00Донецьк — Москва (РФ)
09:00Костянтинівка — Слов'янськ
09:15Костянтинівка — КППВ Майорське
09:15Торецьк — Слов'янськ
09:15Торецьк — Лиман
09:25Слов'янськ — Покровськ
09:29Костянтинівка — Катеринівка
09:30Бахмут — Торецьк
09:48Костянтинівка — Бахмут
10:00Катеринівка — Костянтинівка
10:10Костянтинівка — Часів Яр
10:25Костянтинівка — Плещіївка
10:35Слов'янськ — Торецьк
10:45Слов'янськ — Костянтинівка
10:50Слов'янськ — Маріуполь
10:55КППВ Майорське — Краматорськ
11:00Торецьк — Яцьківка
11:10Костянтинівка — Катеринівка
11:10Бахмут — Харків
11:18Слов'янськ — Курахове
11:20Краматорськ — КППВ Майорське
11:20Павлоград — Бахмут
11:22Костянтинівка — Торецьк
11:29Костянтинівка — Катеринівка
11:30Курахове — Святогірськ
11:55Соледар — Краматорськ
12:15Краматорськ — КППВ Майорське
12:25Курахове — Святогірськ
12:30Костянтинівка — Бахмут
12:35Костянтинівка — Плещіївка
12:45Сєвєродонецьк — Дніпро
12:50Торецьк — Бахмут
12:52Лиман — Торецьк
13:00Костянтинівка — Слов'янськ
13:05Бахмут — Межова
13:15Покровськ — Слов'янськ
13:15Костянтинівка — Бердянськ
13:25Слов'янськ — Дніпро
13:29Костянтинівка — Катеринівка
13:40Костянтинівка — Часів Яр
13:45Торецьк — Маріуполь
14:00Торецьк — Слов'янськ
14:00Межова — Бахмут
14:05Костянтинівка — КППВ Майорське
14:10Костянтинівка — Катеринівка
14:45Олександропілля — Костянтинівка
14:47Курахове — Слов'янськ
15:15Костянтинівка — Бахмут
15:30Святогірськ — Запоріжжя
15:40Слов'янськ — Костянтинівка
15:55Бахмут — Торецьк
15:59Костянтинівка — Катеринівка
16:07Торецьк — Слов'янськ
16:10Краматорськ — Соледар
16:10Святогірськ — Маріуполь
16:20Костянтинівка — Часів Яр
16:20Слов'янськ — Торецьк
16:21Покровськ — Барвінкове
16:25Торецьк — Лиман
16:32Маріуполь — Торецьк
16:45Маріуполь — Слов'янськ
17:00Слов'янськ — Покровськ
17:02Курахове — Полтава
17:05КППВ Майорське — Краматорськ
17:05Святогірськ — Бердянськ
17:10Бахмут — Межова
17:25Маріуполь — Сєвєродонецьк
17:35Запоріжжя — Святогірськ
17:55Сєвєродонецьк — Маріуполь
18:05Святогірськ — Курахове
18:15Святогірськ — Курахове
18:55Миколаївка — Маріуполь
19:05Костянтинівка — Харків
19:05Бахмут — Кривий Ріг
19:35Бахмут — Запоріжжя
21:50Бахмут — Дніпро

за маршрутами автобусів

Бахмут — Дніпро
21:50

Бахмут — Запоріжжя
19:35

Бахмут — Кривий Ріг
19:05

Бахмут — Межова
13:05 17:10

Бахмут — Торецьк
09:30 15:55

Бахмут — Харків
11:10

Бердянськ — Ростов-на-Дону (РФ)
05:30

Донецьк — Москва (РФ)
09:00

Запоріжжя — Святогірськ
17:35

КППВ Майорське — Краматорськ
10:55 17:05

Катеринівка — Костянтинівка
07:15 10:00

Костянтинівка — Бахмут
07:20 09:48 12:30 15:15

Костянтинівка — Бердянськ
13:15

Костянтинівка — КППВ Майорське
06:50 09:15 14:05

Костянтинівка — Катеринівка
06:44 08:35 09:29 11:10 11:29 13:29 14:10 15:59

Костянтинівка — Москва (РФ)
06:00

Костянтинівка — Плещіївка
05:28 06:20 07:50 10:25 12:35

Костянтинівка — Слов'янськ
09:00 13:00

Костянтинівка — Торецьк
11:22

Костянтинівка — Харків
19:05

Костянтинівка — Часів Яр
05:40 10:10 13:40 16:20

Краматорськ — КППВ Майорське
06:45 07:25 07:37 08:25 11:20 12:15

Краматорськ — Соледар
08:25 16:10

Курахове — Полтава
17:02

Курахове — Святогірськ
11:30 12:25

Курахове — Слов'янськ
14:47

Лиман — Торецьк
12:52

Маріуполь — Слов'янськ
16:45

Маріуполь — Сєвєродонецьк
17:25

Маріуполь — Торецьк
16:32

Межова — Бахмут
09:00 14:00

Миколаївка — Маріуполь
18:55

Олександропілля — Костянтинівка
07:25 14:45

Павлоград — Бахмут
11:20

Покровськ — Барвінкове
16:21

Покровськ — Слов'янськ
13:15

Святогірськ — Бердянськ
17:05

Святогірськ — Запоріжжя
15:30

Святогірськ — Курахове
18:05 18:15

Святогірськ — Маріуполь
16:10

Слов'янськ — Дніпро
13:25

Слов'янськ — Костянтинівка
07:30 10:45 15:40

Слов'янськ — Курахове
11:18

Слов'янськ — Маріуполь
10:50

Слов'янськ — Покровськ
09:25 17:00

Слов'янськ — Торецьк
10:35 16:20

Соледар — Краматорськ
11:55

Сєвєродонецьк — Дніпро
12:45

Сєвєродонецьк — Маріуполь
17:55

Торецьк — Бахмут
07:55 12:50

Торецьк — Лиман
09:15 16:25

Торецьк — Маріуполь
13:45

Торецьк — Слов'янськ
08:10 09:15 14:00 16:07

Торецьк — Яцьківка
11:00

Інформація оновлена: 01.08.2021