Автовокзал Городок

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. В. Стуса, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03231-30931

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Бар — Львів
06:00Монастирець — Львів ч/з Поляна
06:05Завидовичі — Львів
06:05Угри — Львів
06:10Городок — Годвишня
06:15Львів — Шегині
06:30Городок — Львів ч/з Любинь
06:30Лісновичі — Львів
06:30Мистичі — Львів
06:30Шоломиничі — Львів
06:35Вишенька — Львів
06:35Довгомостиська — Львів
06:35Зелений Гай — Львів
06:40Львів — Буців
06:40Городок — Львів
06:40Тучапи — Львів
06:45Макунів — Львів
06:49Городок — Львів
06:50Угри — Львів
06:55Чишки — Львів
07:00Черляни — Львів
07:05Львів — Баличі
07:05Львів — Шоломиничі
07:05Хишевичі — Львів
07:05Циків — Львів ч/з Мишлятичі
07:07Городок — Львів
07:10Буців — Львів
07:15Сусолів — Львів ч/з Мости
07:16Городок — Львів
07:20Львів — Добромиль
07:20Лісновичі — Львів
07:20Старява — Львів
07:25Городок — Комарно
07:25Городок — Львів
07:25Санники — Львів
07:30Львів — Угри
07:30Віжомля — Львів
07:30Дроздовичі — Львів
07:30Судковичі — Львів
07:30Черляни — Львів
07:34Городок — Львів
07:35Львів — Бар
07:35Львів — Завидовичі
07:35Львів — Лісновичі
07:35Львів — Шегині
07:40Городок — Пустомити
07:40Гориславичі — Львів
07:40Родатичі — Львів
07:43Городок — Львів
07:45Вишня — Львів
07:50Львів — Нижанковичі
07:50Острожець — Львів
07:50Речичани — Львів
07:52Городок — Львів
08:00Львів — Монастирець ч/з Поляна
08:00Боляновичі — Львів
08:01Городок — Львів
08:05Львів — Зелений Гай
08:05Тулиголове — Львів
08:10Городок — Львів
08:10Мостиська — Львів
08:10Угри — Львів
08:15Львів — Черляни
08:15Львів — Шегині
08:15Малнівська Воля — Львів
08:15Княгиничі — Львів
08:20Львів — Угри
08:20Городок — Львів
08:22Львів — Мистичі
08:25Львів — Вишня
08:25Львів — Тучапи
08:25Зав'язанці — Львів
08:25Зелений Гай — Львів
08:30Бар — Львів
08:30Городок — Львів
08:30Лісновичі — Львів
08:35Новосілки — Львів
08:40Городок — Грімне
08:40Львів — Дроздовичі
08:40Городок — Львів
08:40Завидовичі — Львів
08:40Радохинці — Львів
08:40Соколя — Львів
08:45Львів — Вишенька
08:45Віжомля — Львів
08:45Старява — Львів
08:50Львів — Черляни
08:50Городок — Львів
08:50Зелений Гай — Львів
08:52Боляновичі — Львів
08:55Львів — Старява
08:59Городок — Львів
09:00Угри — Львів
09:00Шегині — Львів
09:03Львів — Зав'язанці ч/з Рудки
09:05Львів — Віжомля
09:08Городок — Львів
09:10Городок — Комарно
09:10Городок — Новояворівськ
09:15Львів — Гориславичі
09:15Гусаків — Львів
09:15Шегині — Львів
09:17Городок — Львів
09:20Львів — Родатичі
09:20Довгомостиська — Львів
09:20Острожець — Львів
09:25Львів — Лісновичі
09:25Львів — Хишевичі
09:25Львів — Шегині
09:25Тучапи — Львів
09:26Городок — Львів
09:30Львів — Вишня
09:30Новосілки — Львів
09:30Черляни — Львів
09:35Львів — Судковичі
09:35Городок — Львів
09:35Іорданівка — Львів
09:40Львів — Тулиголове
09:44Городок — Львів
09:45Львів — Мистичі
09:45Дидятичі — Львів ч/з Мостиська
09:45Шоломиничі — Львів
09:53Львів — Шегині
09:53Буців — Львів
09:53Городок — Львів
09:55Львів — Буців
09:55Львів — Сусолів ч/з Мости
09:55Вишня — Львів
09:55Дроздовичі — Львів
10:00Судковичі — Львів
10:02Городок — Львів
10:05Родатичі — Львів
10:10Львів — Мостиська
10:10Добромиль — Львів
10:11Городок — Львів
10:15Львів — Бар
10:15Львів — Зелений Гай
10:15Львів — Лісновичі
10:20Городок — Грімне
10:20Львів — Радохинці
10:20Вишенька — Львів
10:20Мистичі — Львів
10:20Монастирець — Львів ч/з Поляна
10:20Шегині — Львів
10:25Львів — Завидовичі
10:25Черляни — Львів
10:29Городок — Львів
10:30Львів — Угри
10:30Львів — Чишки
10:30Баличі — Львів
10:30Лісновичі — Львів
10:40Львів — Дроздовичі
10:40Львів — Шегині
10:40Хишевичі — Львів
10:40Циків — Львів ч/з Шегині
10:45Львів — Санники
10:45Городок — Львів ч/з Любинь
10:48Городок — Львів
10:50Львів — Віжомля
10:50Городок — Комарно
10:50Вишня — Львів
10:50Шегині — Львів
10:55Львів — Шегині
11:00Віжомля — Львів
11:00Шегині — Львів
11:05Львів — Малнівська Воля
11:05Львів — Дидятичі ч/з Мостиська
11:05Львів — Новосілки
11:05Львів — Соколя
11:05Львів — Тучапи
11:07Городок — Львів
11:10Городок — Любинь ч/з Черляни
11:10Зав'язанці — Львів ч/з Костильники
11:15Тулиголове — Львів
11:20Бар — Львів
11:25Львів — Циків ч/з Мишлятичі
11:25Городок — Львів
11:30Львів — Угри
11:30Шегині — Львів
11:35Львів — Зелений Гай
11:35Львів — Судковичі
11:35Довгомостиська — Львів
11:40Завидовичі — Львів
11:40Радохинці — Львів
11:43Городок — Львів
11:45Львів — Боляновичі
11:45Львів — Вишня
11:55Львів — Шегині
11:55Лісновичі — Львів
12:00Зав'язанці — Львів ч/з Рудки
12:01Городок — Львів
12:05Львів — Речичани
12:05Львів — Родатичі
12:05Тучапи — Львів
12:06Львів — Добромиль
12:06Старява — Львів
12:10Львів — Мистичі
12:10Городок — Новояворівськ
12:10Городок — Львів
12:10Угри — Львів
12:15Городок — Годвишня
12:15Городок — Комарно
12:15Гориславичі — Львів
12:24Львів — Острожець
12:25Львів — Новосілки
12:25Вишенька — Львів
12:25Мистичі — Львів
12:25Мостиська — Львів
12:25Шегині — Львів
12:28Городок — Львів
12:30Львів — Угри
12:30Львів — Черляни
12:30Віжомля — Львів
12:30Сусолів — Львів ч/з Мости
12:40Львів — Дроздовичі
12:40Львів — Хишевичі
12:45Львів — Зелений Гай
12:45Нижанковичі — Львів
12:45Родатичі — Львів
12:46Городок — Львів
12:47Львів — Шегині
12:50Львів — Лісновичі
12:55Львів — Іорданівка
13:00Львів — Вишня
13:00Городок — Грімне
13:00Черляни — Львів
13:05Львів — Шегині
13:05Санники — Львів
13:05Судковичі — Львів
13:06Городок — Львів
13:15Львів — Тулиголове
13:15Буців — Львів
13:15Шегині — Львів
13:20Львів — Бар
13:20Львів — Віжомля
13:20Львів — Зав'язанці
13:20Речичани — Львів
13:24Городок — Львів
13:25Львів — Завидовичі
13:25Дроздовичі — Львів
13:25Чишки — Львів
13:28Львів — Шегині
13:35Львів — Макунів
13:40Львів — Гусаків
13:40Городок — Комарно
13:40Львів — Старява
13:40Угри — Львів
13:40Хишевичі — Львів
13:40Шегині — Львів
13:42Городок — Львів
13:45Львів — Шоломиничі
13:45Зелений Гай — Львів
13:48Львів — Вишенька
13:50Дидятичі — Львів ч/з Мостиська
13:57Львів — Буців
14:00Львів — Зелений Гай
14:05Львів — Острожець
14:05Львів — Угри
14:09Городок — Львів
14:10Львів — Сусолів ч/з Мости
14:10Шегині — Львів
14:15Львів — Шегині
14:15Вишня — Львів
14:15Добромиль — Львів
14:25Львів — Нижанковичі
14:27Городок — Львів
14:30Бар — Львів
14:35Львів — Родатичі
14:35Львів — Циків ч/з Шегині
14:40Львів — Лісновичі
14:40Львів — Черляни
14:40Завидовичі — Львів
14:40Новосілки — Львів
14:45Львів — Боляновичі
14:45Городок — Грімне
14:45Городок — Львів
14:45Городок — Львів ч/з Любинь
14:50Вишенька — Львів
14:50Мистичі — Львів
14:55Львів — Чишки
14:55Зелений Гай — Львів
15:00Львів — Монастирець ч/з Поляна
15:00Боляновичі — Львів
15:00Віжомля — Львів
15:00Черляни — Львів
15:00Шегині — Львів
15:04Городок — Львів
15:05Львів — Віжомля
15:05Львів — Шегині
15:10Соколя — Львів
15:10Судковичі — Львів
15:15Львів — Радохинці
15:15Львів — Санники
15:15Львів — Черляни
15:15Родатичі — Львів
15:15Тулиголове — Львів
15:20Львів — Тучапи
15:25Львів — Зав'язанці ч/з Костильники
15:30Лісновичі — Львів
15:30Шегині — Львів
15:35Львів — Шегині
15:35Довгомостиська — Львів
15:40Львів — Дроздовичі
15:40Городок — Комарно
15:40Острожець — Львів
15:41Городок — Львів
15:45Львів — Княгиничі
15:45Львів — Хишевичі
15:50Городок — Львів
15:53Львів — Мостиська
15:55Черляни — Львів
16:00Львів — Зелений Гай
16:00Малнівська Воля — Львів
16:01Львів — Баличі
16:05Львів — Родатичі
16:05Львів — Угри
16:05Вишня — Львів
16:08Городок — Львів
16:10Львів — Гориславичі
16:10Дроздовичі — Львів
16:10Новосілки — Львів
16:10Угри — Львів
16:15Львів — Завидовичі
16:20Шегині — Львів
16:25Львів — Шегині
16:26Городок — Львів
16:30Львів — Віжомля
16:30Городок — Любинь ч/з Черляни
16:35Львів — Судковичі
16:35Циків — Львів ч/з Мишлятичі
16:35Шоломиничі — Львів
16:38Шегині — Львів
16:40Тучапи — Львів
16:44Городок — Львів
16:45Львів — Тулиголове
16:45Віжомля — Львів
16:47Іорданівка — Львів
16:55Львів — Шегині
16:55Старява — Львів
17:00Львів — Вишня
17:00Львів — Зелений Гай
17:00Монастирець — Львів ч/з Поляна
17:02Городок — Львів
17:05Макунів — Львів
17:08Шегині — Львів
17:10Львів — Добромиль
17:10Завидовичі — Львів
17:15Гусаків — Львів
17:17Львів — Острожець
17:20Львів — Бар
17:20Львів — Черляни
17:20Буців — Львів
17:20Лісновичі — Львів
17:22Городок — Львів
17:25Львів — Дидятичі ч/з Мостиська
17:25Львів — Мистичі
17:25Зав'язанці — Львів
17:30Городок — Грімне
17:35Львів — Боляновичі
17:35Родатичі — Львів
17:40Львів — Буців
17:40Львів — Дроздовичі
17:40Львів — Шегині
17:40Городок — Львів
17:40Чишки — Львів
17:45Львів — Вишенька
17:49Городок — Львів
17:50Мостиська — Львів
17:50Черляни — Львів
17:55Львів — Радохинці
17:58Городок — Львів
18:00Львів — Вишня
18:00Львів — Зелений Гай
18:00Львів — Тучапи
18:00Добромиль — Львів
18:00Острожець — Львів
18:00Сусолів — Львів ч/з Мости
18:05Львів — Новосілки
18:05Львів — Угри
18:05Угри — Львів
18:07Городок — Львів
18:10Городок — Комарно
18:10Городок — Новояворівськ
18:10Львів — Черляни
18:15Львів — Малнівська Воля
18:15Вишня — Львів
18:15Дроздовичі — Львів
18:15Санники — Львів
18:15Тулиголове — Львів
18:15Шегині — Львів
18:16Городок — Львів
18:20Львів — Віжомля
18:20Городок — Любинь ч/з Черляни
18:20Бар — Львів
18:20Зелений Гай — Львів
18:23Боляновичі — Львів
18:25Львів — Шегині
18:25Городок — Львів
18:25Довгомостиська — Львів
18:30Львів — Лісновичі
18:30Речичани — Львів
18:34Городок — Львів
18:35Львів — Іорданівка
18:40Циків — Львів ч/з Шегині
18:40Черляни — Львів
18:43Городок — Львів
18:45Львів — Завидовичі
18:45Львів — Шегині
18:50Львів — Монастирець ч/з Поляна
18:52Городок — Львів
18:55Львів — Циків ч/з Мишлятичі
19:00Львів — Мистичі
19:01Городок — Львів
19:05Львів — Зав'язанці
19:05Львів — Острожець
19:05Львів — Угри
19:10Львів — Зелений Гай
19:10Львів — Хишевичі
19:10Городок — Львів
19:10Зав'язанці — Львів ч/з Костильники
19:15Львів — Старява
19:20Львів — Гусаків
19:20Львів — Чишки
19:20Городок — Львів
19:20Княгиничі — Львів
19:20Шегині — Львів
19:25Львів — Вишенька
19:25Львів — Родатичі
19:25Львів — Шоломиничі
19:30Львів — Віжомля
19:30Нижанковичі — Львів
19:35Городок — Львів
19:35Тучапи — Львів
19:40Львів — Макунів
19:45Львів — Лісновичі
19:45Львів — Мостиська
19:45Львів — Черляни
19:50Львів — Тулиголове
19:50Городок — Львів
19:50Дидятичі — Львів ч/з Мостиська
20:00Шегині — Львів
20:05Львів — Боляновичі
20:05Віжомля — Львів
20:05Городок — Львів
20:10Городок — Новояворівськ
20:15Львів — Бар
20:15Львів — Вишня
20:15Львів — Санники
20:15Баличі — Львів
20:15Судковичі — Львів
20:20Львів — Зелений Гай
20:20Городок — Львів
20:20Родатичі — Львів
20:25Львів — Судковичі
20:25Львів — Угри
20:25Львів — Циків ч/з Шегині
20:35Львів — Черляни
20:35Городок — Львів
20:40Львів — Сусолів ч/з Мости
20:45Львів — Зав'язанці ч/з Костильники
20:45Шегині — Львів
20:50Городок — Львів
20:55Львів — Речичани
20:55Львів — Старява
20:55Довгомостиська — Львів
21:05Городок — Львів
21:18Бар — Львів
21:20Городок — Львів
21:35Городок — Львів
21:50Городок — Львів
22:05Львів — Родатичі
22:05Городок — Львів
22:20Городок — Львів

за маршрутами автобусів

Іорданівка — Львів
09:35 16:47

Баличі — Львів
10:30 20:15

Бар — Львів
05:50 08:30 11:20 14:30 18:20 21:18

Боляновичі — Львів
08:00 08:52 15:00 18:23

Буців — Львів
07:10 09:53 13:15 17:20

Вишенька — Львів
06:35 10:20 12:25 14:50

Вишня — Львів
07:45 09:55 10:50 14:15 16:05 18:15

Віжомля — Львів
07:30 08:45 11:00 12:30 15:00 16:45 20:05

Гориславичі — Львів
07:40 12:15

Городок — Годвишня
06:10 12:15

Городок — Грімне
08:40 10:20 13:00 14:45 17:30

Городок — Комарно
07:25 09:10 10:50 12:15 13:40 15:40 18:10

Городок — Львів
06:40 06:49 07:07 07:16 07:25 07:34 07:43 07:52 08:01 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 08:59 09:08 09:17 09:26 09:35 09:44 09:53 10:02 10:11 10:29 10:48 11:07 11:25 11:43 12:01 12:10 12:28 12:46 13:06 13:24 13:42 14:09 14:27 14:45 15:04 15:41 15:50 16:08 16:26 16:44 17:02 17:22 17:40 17:49 17:58 18:07 18:16 18:25 18:34 18:43 18:52 19:01 19:10 19:20 19:35 19:50 20:05 20:20 20:35 20:50 21:05 21:20 21:35 21:50 22:05 22:20

Городок — Львів ч/з Любинь
06:30 10:45 14:45

Городок — Любинь ч/з Черляни
11:10 16:30 18:20

Городок — Новояворівськ
09:10 12:10 18:10 20:10

Городок — Пустомити
07:40

Гусаків — Львів
09:15 17:15

Дидятичі — Львів ч/з Мостиська
09:45 13:50 19:50

Добромиль — Львів
10:10 14:15 18:00

Довгомостиська — Львів
06:35 09:20 11:35 15:35 18:25 20:55

Дроздовичі — Львів
07:30 09:55 13:25 16:10 18:15

Зав'язанці — Львів
08:25 17:25

Зав'язанці — Львів ч/з Костильники
11:10 19:10

Зав'язанці — Львів ч/з Рудки
12:00

Завидовичі — Львів
06:05 08:40 11:40 14:40 17:10

Зелений Гай — Львів
06:35 08:25 08:50 13:45 14:55 18:20

Княгиничі — Львів
08:15 19:20

Львів — Іорданівка
12:55 18:35

Львів — Баличі
07:05 16:01

Львів — Бар
07:35 10:15 13:20 17:20 20:15

Львів — Боляновичі
11:45 14:45 17:35 20:05

Львів — Буців
06:40 09:55 13:57 17:40

Львів — Вишенька
08:45 13:48 17:45 19:25

Львів — Вишня
08:25 09:30 11:45 13:00 17:00 18:00 20:15

Львів — Віжомля
09:05 10:50 13:20 15:05 16:30 18:20 19:30

Львів — Гориславичі
09:15 16:10

Львів — Гусаків
13:40 19:20

Львів — Дидятичі ч/з Мостиська
11:05 17:25

Львів — Добромиль
07:20 12:06 17:10

Львів — Дроздовичі
08:40 10:40 12:40 15:40 17:40

Львів — Зав'язанці
13:20 19:05

Львів — Зав'язанці ч/з Костильники
15:25 20:45

Львів — Зав'язанці ч/з Рудки
09:03

Львів — Завидовичі
07:35 10:25 13:25 16:15 18:45

Львів — Зелений Гай
08:05 10:15 11:35 12:45 14:00 16:00 17:00 18:00 19:10 20:20

Львів — Княгиничі
15:45

Львів — Лісновичі
07:35 09:25 10:15 12:50 14:40 18:30 19:45

Львів — Макунів
13:35 19:40

Львів — Малнівська Воля
11:05 18:15

Львів — Мистичі
08:22 09:45 12:10 17:25 19:00

Львів — Монастирець ч/з Поляна
08:00 15:00 18:50

Львів — Мостиська
10:10 15:53 19:45

Львів — Нижанковичі
07:50 14:25

Львів — Новосілки
11:05 12:25 18:05

Львів — Острожець
12:24 14:05 17:17 19:05

Львів — Радохинці
10:20 15:15 17:55

Львів — Речичани
12:05 20:55

Львів — Родатичі
09:20 12:05 14:35 16:05 19:25 22:05

Львів — Санники
10:45 15:15 20:15

Львів — Соколя
11:05

Львів — Старява
08:55 13:40 19:15 20:55

Львів — Судковичі
09:35 11:35 16:35 20:25

Львів — Сусолів ч/з Мости
09:55 14:10 20:40

Львів — Тулиголове
09:40 13:15 16:45 19:50

Львів — Тучапи
08:25 11:05 15:20 18:00

Львів — Угри
07:30 08:20 10:30 11:30 12:30 14:05 16:05 18:05 19:05 20:25

Львів — Хишевичі
09:25 12:40 15:45 19:10

Львів — Циків ч/з Мишлятичі
11:25 18:55

Львів — Циків ч/з Шегині
14:35 20:25

Львів — Черляни
08:15 08:50 12:30 14:40 15:15 17:20 18:10 19:45 20:35

Львів — Чишки
10:30 14:55 19:20

Львів — Шегині
06:15 07:35 08:15 09:25 09:53 10:40 10:55 11:55 12:47 13:05 13:28 14:15 15:05 15:35 16:25 16:55 17:40 18:25 18:45

Львів — Шоломиничі
07:05 13:45 19:25

Лісновичі — Львів
06:30 07:20 08:30 10:30 11:55 15:30 17:20

Макунів — Львів
06:45 17:05

Малнівська Воля — Львів
08:15 16:00

Мистичі — Львів
06:30 10:20 12:25 14:50

Монастирець — Львів ч/з Поляна
06:00 10:20 17:00

Мостиська — Львів
08:10 12:25 17:50

Нижанковичі — Львів
12:45 19:30

Новосілки — Львів
08:35 09:30 14:40 16:10

Острожець — Львів
07:50 09:20 15:40 18:00

Радохинці — Львів
08:40 11:40

Речичани — Львів
07:50 13:20 18:30

Родатичі — Львів
07:40 10:05 12:45 15:15 17:35 20:20

Санники — Львів
07:25 13:05 18:15

Соколя — Львів
08:40 15:10

Старява — Львів
07:20 08:45 12:06 16:55

Судковичі — Львів
07:30 10:00 13:05 15:10 20:15

Сусолів — Львів ч/з Мости
07:15 12:30 18:00

Тулиголове — Львів
08:05 11:15 15:15 18:15

Тучапи — Львів
06:40 09:25 12:05 16:40 19:35

Угри — Львів
06:05 06:50 08:10 09:00 12:10 13:40 16:10 18:05

Хишевичі — Львів
07:05 10:40 13:40

Циків — Львів ч/з Мишлятичі
07:05 16:35

Циків — Львів ч/з Шегині
10:40 18:40

Черляни — Львів
07:00 07:30 09:30 10:25 13:00 15:00 15:55 17:50 18:40

Чишки — Львів
06:55 13:25 17:40

Шегині — Львів
09:00 09:15 10:20 10:50 11:00 11:30 12:25 13:15 13:40 14:10 15:00 15:30 16:20 16:38 17:08 18:15 19:20 20:00 20:45

Шоломиничі — Львів
06:30 09:45 16:35

Інформація оновлена: 30.10.2013