Автовокзал Яготин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 19 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04575-52353

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Яготин — Плужники
05:00Яготин — Гензерівка
05:10Яготин — Лемешівка
05:20Яготин — Богданівка
05:20Яготин — Лизогубова Слобода
05:20Яготин — Згурівка
05:30Яготин — Київ
06:30Яготин — Згурівка
06:30Яготин — Київ
06:53Гензерівка — Київ
07:00Яготин — Прилуки
07:20Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Соснова
07:20Яготин — Гречана Гребля (кр Сб-Нд)
07:20Яготин — Бурти (кр Сб-Нд)
07:30Яготин — Шевченкове
07:30Яготин — Кулябівка
07:30Яготин — Київ
09:00Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Соснова
09:35Яготин — Київ
09:40Яготин — Право Жовтня
10:00Яготин — Стара Оржиця
10:00Яготин — Згурівка
10:20Яготин — Плужники (Сб)
10:20Яготин — Бурти (Сб)
10:45Яготин — Плужники (кр Сб)
11:00Яготин — Шевченкове
11:00Яготин — Кулябівка
11:00Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Капустинці
11:20Яготин — Згурівка
12:15Яготин — Лемешівка
12:20Яготин — Київ
12:25Яготин — Плужники (кр Сб)
12:25Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Соснова
12:30Яготин — Право Жовтня (кр Сб-Нд)
13:20Яготин — Богданівка
14:30Яготин — Гречана Гребля (кр Сб-Нд)
14:30Яготин — Київ
14:50Яготин — Бурти (Нд)
15:15Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Соснова
15:20Яготин — Право Жовтня (Нд)
15:20Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Капустинці
15:20Яготин — Згурівка
16:00Яготин — Гензерівка
16:00Яготин — Право Жовтня (кр Нд)
16:50Яготин — Згурівка
17:20Яготин — Лизогубова Слобода (кр Нд)
17:25Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Соснова
17:30Яготин — Стара Оржиця
17:30Яготин — Київ
17:40Яготин — Плужники (кр Нд)
18:20Яготин — Згурівка
18:40Яготин — Бурти (Пт)
19:30Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Капустинці
19:30Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Соснова

за маршрутами автобусів

Гензерівка — Київ
06:53

Яготин — Богданівка
05:20 13:20

Яготин — Бурти
07:20(кр Сб-Нд) 10:20(Сб) 14:50(Нд) 18:40(Пт)

Яготин — Гензерівка
05:00 16:00

Яготин — Гречана Гребля
07:20(кр Сб-Нд) 14:30(кр Сб-Нд)

Яготин — Згурівка
05:20 06:30 10:00 11:20 15:20 16:50 18:20

Яготин — Київ
05:30 06:30 07:30 09:35 12:20 14:30 17:30

Яготин — Кулябівка
07:30 11:00

Яготин — Лемешівка
05:10 12:15

Яготин — Лизогубова Слобода
05:20 17:20(кр Нд)

Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Капустинці
11:00 15:20 19:30

Яготин — Переяслав-Хмельницький ч/з Соснова
07:20 09:00 12:25 15:15 17:25 19:30

Яготин — Плужники
05:00 10:20(Сб) 10:45(кр Сб) 12:25(кр Сб) 17:40(кр Нд)

Яготин — Право Жовтня
09:40 12:30(кр Сб-Нд) 15:20(Нд) 16:00(кр Нд)

Яготин — Прилуки
07:00

Яготин — Стара Оржиця
10:00 17:30

Яготин — Шевченкове
07:30 11:00

Інформація оновлена: 31.10.2013