Автовокзал Біла Церква

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Куценка, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04563-54536

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Біла Церква — Тараща ч/з Насташка
05:45Біла Церква — Яблунівка ч/з Глибічка
05:50Біла Церква — Житомир ч/з Сквира
06:00Біла Церква — Рокитне ч/з Узин
06:00Біла Церква — Чупира ч/з Шкарівка
06:00Біла Церква — Сидори ч/з Мазепинці
06:00Біла Церква — Сорокотяги ч/з Бакали
06:15Біла Церква — Павлівка ч/з Іванівка
06:15Біла Церква — Володарка ч/з Березне
06:20Біла Церква — Васильків
06:40Біла Церква — Скребиші ч/з Глушки
06:50Біла Церква — Черкаси ч/з Бикова Гребля
07:00Біла Церква — Ставище
07:00Біла Церква — Вінниця ч/з Сквира
07:00Біла Церква — Київ ч/з Обухів
07:10Біла Церква — Поправка ч/з Шкарівка
07:20Біла Церква — Кагарлик
07:20Біла Церква — Рокитне ч/з Бирюки
07:25Біла Церква — Озерне ч/з Коржівка
07:50Біла Церква — Сидори ч/з Мазепинці
08:05Біла Церква — Ставище
08:10Біла Церква — Кагарлик
08:30Біла Церква — Тараща ч/з Насташка
09:10Біла Церква — Ржищів ч/з Кагарлик
09:30Біла Церква — Кожанка ч/з Малополовецьке
09:30Біла Церква — Скребиші ч/з Глушки
09:30Біла Церква — Тадіївка ч/з Озерне
09:40Біла Церква — Київ ч/з Васильків
09:40Біла Церква — Поправка ч/з Шкарівка
09:40Біла Церква — Чубинці ч/з Фурси
10:00Біла Церква — Фастів ч/з Устимівка
10:05Біла Церква — Ставище
10:10Біла Церква — Черкаси ч/з Бикова Гребля
10:15Біла Церква — Васильків
10:30Біла Церква — Ржищів ч/з Кагарлик
10:30Біла Церква — Тараща ч/з Насташка
10:40Біла Церква — Сорокотяги ч/з Бакали
10:45Біла Церква — Косяківка ч/з Тараща
10:50Біла Церква — Сидори ч/з Мазепинці
11:00Біла Церква — Лосятин
11:05Біла Церква — Озерне ч/з Коржівка
11:15Біла Церква — Рокитне ч/з Узин
11:30Біла Церква — Київ ч/з Іванівка
11:30Біла Церква — Рокитне ч/з Бирюки
11:30Біла Церква — Поправка ч/з Шкарівка
11:30Біла Церква — Яблунівка ч/з Глибічка
11:50Біла Церква — Вінниця ч/з Сквира
11:50Біла Церква — Чупира ч/з Шкарівка
12:00Біла Церква — Скребиші ч/з Глушки
12:10Біла Церква — Кожанка ч/з Малополовецьке
12:30Біла Церква — Павлівка ч/з Іванівка
12:30Біла Церква — Тадіївка ч/з Озерне
12:30Біла Церква — Сорокотяги ч/з Бакали
12:40Біла Церква — Ржищів ч/з Кагарлик
12:50Біла Церква — Житомир ч/з Сквира
13:00Біла Церква — Ставище
13:00Біла Церква — Фастів ч/з Устимівка
13:00Біла Церква — Київ ч/з Обухів
13:30Біла Церква — Володарка ч/з Березне
13:40Біла Церква — Лосятин (Чт,Сб-Нд)
13:50Біла Церква — Кагарлик
14:00Біла Церква — Черкаси ч/з Миронівка
14:00Біла Церква — Скребиші ч/з Глушки
14:10Біла Церква — Ставище
14:10Біла Церква — Поправка ч/з Шкарівка
14:15Біла Церква — Черкаси ч/з Бикова Гребля
14:15Біла Церква — Яблунівка ч/з Глибічка
14:30Біла Церква — Сидори ч/з Мазепинці
14:45Біла Церква — Кагарлик
14:50Біла Церква — Чубинці ч/з Фурси
15:00Біла Церква — Васильків
15:30Біла Церква — Тараща ч/з Насташка
15:35Біла Церква — Черкаси ч/з Сміла
15:40Біла Церква — Рокитне ч/з Узин
15:40Біла Церква — Озерне ч/з Коржівка
15:45Біла Церква — Ржищів ч/з Кагарлик (Пт,Нд)
15:45Біла Церква — Павлівка ч/з Іванівка
16:00Біла Церква — Скребиші ч/з Глушки
16:00Біла Церква — Чупира ч/з Шкарівка
16:00Біла Церква — Сорокотяги ч/з Бакали
16:15Біла Церква — Черкаси ч/з Бикова Гребля
16:50Біла Церква — Ржищів ч/з Кагарлик
16:50Біла Церква — Тадіївка ч/з Озерне
16:55Біла Церква — Ставище
17:10Біла Церква — Яблунівка ч/з Глибічка
17:20Біла Церква — Рокитне ч/з Бирюки
17:30Біла Церква — Косяківка ч/з Тараща
17:35Біла Церква — Поправка ч/з Шкарівка
17:40Біла Церква — Сидори ч/з Мазепинці
17:45Біла Церква — Лосятин
17:45Біла Церква — Володарка ч/з Березне
17:45Біла Церква — Сорокотяги ч/з Бакали
17:55Біла Церква — Чупира ч/з Шкарівка
18:00Біла Церква — Чубинці ч/з Фурси (кр Пн)
18:05Біла Церква — Озерне ч/з Коржівка
18:10Біла Церква — Ставище
18:10Біла Церква — Скребиші ч/з Глушки

за маршрутами автобусів

Біла Церква — Васильків
06:20 10:15 15:00

Біла Церква — Володарка ч/з Березне
06:15 13:30 17:45

Біла Церква — Вінниця ч/з Сквира
07:00 11:50

Біла Церква — Житомир ч/з Сквира
05:50 12:50

Біла Церква — Кагарлик
07:20 08:10 13:50 14:45

Біла Церква — Київ ч/з Іванівка
11:30

Біла Церква — Київ ч/з Васильків
09:40

Біла Церква — Київ ч/з Обухів
07:00 13:00

Біла Церква — Кожанка ч/з Малополовецьке
09:30 12:10

Біла Церква — Косяківка ч/з Тараща
10:45 17:30

Біла Церква — Лосятин
11:00 13:40(Чт,Сб-Нд) 17:45

Біла Церква — Озерне ч/з Коржівка
07:25 11:05 15:40 18:05

Біла Церква — Павлівка ч/з Іванівка
06:15 12:30 15:45

Біла Церква — Поправка ч/з Шкарівка
07:10 09:40 11:30 14:10 17:35

Біла Церква — Ржищів ч/з Кагарлик
09:10 10:30 12:40 15:45(Пт,Нд) 16:50

Біла Церква — Рокитне ч/з Бирюки
07:20 11:30 17:20

Біла Церква — Рокитне ч/з Узин
06:00 11:15 15:40

Біла Церква — Сидори ч/з Мазепинці
06:00 07:50 10:50 14:30 17:40

Біла Церква — Скребиші ч/з Глушки
06:40 09:30 12:00 14:00 16:00 18:10

Біла Церква — Сорокотяги ч/з Бакали
06:00 10:40 12:30 16:00 17:45

Біла Церква — Ставище
07:00 08:05 10:05 13:00 14:10 16:55 18:10

Біла Церква — Тадіївка ч/з Озерне
09:30 12:30 16:50

Біла Церква — Тараща ч/з Насташка
05:30 08:30 10:30 15:30

Біла Церква — Фастів ч/з Устимівка
10:00 13:00

Біла Церква — Черкаси ч/з Бикова Гребля
06:50 10:10 14:15 16:15

Біла Церква — Черкаси ч/з Миронівка
14:00

Біла Церква — Черкаси ч/з Сміла
15:35

Біла Церква — Чубинці ч/з Фурси
09:40 14:50 18:00(кр Пн)

Біла Церква — Чупира ч/з Шкарівка
06:00 11:50 16:00 17:55

Біла Церква — Яблунівка ч/з Глибічка
05:45 11:30 14:15 17:10

Інформація оновлена: 31.10.2013