Автовокзал Рудки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: 03236-45177

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Львів — Бітля
06:15Хащів — Львів
06:20Львів — Нижня Яблунька
06:25Самбір — Львів
06:45Нижанковичі — Львів
07:05Смільниця — Львів
07:05Самбір — Львів
07:05Львів — Самбір
07:05Львів — Верхнє Висоцьке
07:10Самбір — Львів ч/з Новосілки
07:23Львів — Нижанковичі
07:25Самбір — Львів
07:30Самбір — Львів
07:30Добромиль — Львів
07:30Львів — Лопушанка
07:40Бориня — Львів
07:40Львів — Самбір
07:45Звір — Львів
07:50Бітля — Львів
07:55Львів — Риків
08:00Самбір — Львів
08:00Рудки — Погірці
08:05Самбір — Львів
08:05Нижанковичі — Львів
08:10Добромиль — Львів
08:10Рудки — Сусолів
08:15Ільник — Львів
08:15Дністрик-Дубовий — Львів
08:20Самбір — Львів
08:20Рудки — Вощанці
08:30Львів — Кривка
08:40Львів — Самбір
08:50Лопушанка — Львів
08:50Львів — Смільниця
09:00Рудки — Погірці
09:00Львів — Ільник
09:10Верхнє Висоцьке — Львів
09:10Львів — Нижанковичі
09:15Добромиль — Львів
09:25Звір — Львів
09:25Львів — Самбір
09:30Львів — Хащів
09:35Самбір — Львів
09:40Нижня Яблунька — Львів
09:40Львів — Самбір
09:45Риків — Львів
10:00Львів — Дністрик-Дубовий
10:00Рудки — Вощанці
10:15Львів — Самбір
10:25Хащів — Львів
10:30Добромиль — Львів
10:30Рудки — Погірці
10:35Сянки — Львів
10:35Львів — Самбір ч/з Новосілки
10:35Львів — Бориня
10:40Львів — Сусолів
10:40Львів — Нижанковичі
10:50Самбір — Львів
10:55Буковина — Львів
11:00Львів — Звір
11:00Рудки — Вощанці
11:05Нижанковичі — Львів
11:05Львів — Самбір
11:20Львів — Лопушанка
11:20Львів — Буковина
11:25Ужгород — Львів
11:25Самбір — Львів
11:35Львів — Самбір
11:40Самбір — Львів
11:45Кривка — Львів
11:45Львів — Ільник
11:50Львів — Самбір
11:55Львів — Добромиль
12:00Рудки — Вощанці
12:05Львів — Самбір
12:20Самбір — Львів
12:20Бориня — Львів
12:20Рудки — Погірці
12:25Рудки — Сусолів
12:35Львів — Бітля
12:40Львів — Самбір
12:45Самбір — Львів
12:55Львів — Верхнє Висоцьке
13:00Львів — Добромиль
13:05Самбір — Львів
13:05Львів — Нижня Яблунька
13:15Лопушанка — Львів
13:25Самбір — Львів
13:30Львів — Хащів
13:45Самбір — Львів
13:45Риків — Львів
13:50Звір — Львів
13:50Львів — Самбір
13:55Львів — Сусолів
14:00Самбір — Львів
14:00Дністрик-Дубовий — Львів
14:05Нижанковичі — Львів
14:05Львів — Нижанковичі
14:10Львів — Кривка
14:20Нижня Яблунька — Львів
14:20Рудки — Вощанці
14:25Смільниця — Львів
14:25Добромиль — Львів
14:30Рудки — Погірці
14:30Львів — Никловичі
14:35Самбір — Львів
14:45Ільник — Львів
14:45Львів — Сянки
14:50Львів — Звір
14:55Львів — Самбір
15:00Львів — Нижанковичі
15:10Львів — Ужгород
15:15Верхнє Висоцьке — Львів
15:15Львів — Бориня
15:20Львів — Самбір ч/з Новосілки
15:22Львів — Задністряни
15:25Львів — Самбір
15:25Львів — Дністрик-Дубовий
15:30Рудки — Сусолів
15:30Рудки — Вощанці
15:35Львів — Самбір
15:40Кривка — Львів
15:45Хащів — Львів
15:45Самбір — Львів
15:45Буковина — Львів
15:55Нижанковичі — Львів
16:00Самбір — Львів
16:00Рудки — Погірці
16:00Львів — Нижня Яблунька
16:00Львів — Звір
16:00Рудки — Вощанці
16:07Львів — Лопушанка
16:10Добромиль — Львів
16:15Львів — Самбір
16:20Звір — Львів
16:25Самбір — Львів
16:25Львів — Смільниця
16:30Львів — Риків
16:35Самбір — Львів
16:35Львів — Добромиль
16:50Самбір — Львів ч/з Новосілки
17:00Рудки — Вощанці
17:15Бориня — Львів
17:15Львів — Нижанковичі
17:20Бітля — Львів
17:20Львів — Самбір
17:25Хащів — Львів
17:25Львів — Кривка
17:30Львів — Верхнє Висоцьке
17:35Добромиль — Львів
17:45Дністрик-Дубовий — Львів
17:45Львів — Буковина
17:50Звір — Львів
17:50Львів — Самбір
17:50Львів — Ільник
18:00Самбір — Львів
18:00Лопушанка — Львів
18:05Львів — Самбір
18:15Львів — Добромиль
18:30Нижанковичі — Львів
18:35Львів — Самбір
18:40Львів — Хащів
18:50Львів — Сусолів
18:58Львів — Зав'язанці (кр Сб)
19:00Рудки — Погірці
19:10Самбір — Львів
19:10Бітля — Львів
19:10Львів — Самбір
19:30Львів — Звір
19:40Львів — Добромиль
20:00Львів — Самбір
20:05Львів — Добромиль
20:10Львів — Хащів
20:10Львів — Бітля
20:15Львів — Никловичі
20:20Нижня Яблунька — Львів
20:40Львів — Добромиль
20:45Верхнє Висоцьке — Львів
20:45Львів — Сусолів
20:45Львів — Бориня
20:50Буковина — Львів
20:55Львів — Самбір
21:40Кривка — Львів
21:40Львів — Звір
22:20Львів — Буковина
22:40Бориня — Львів
22:50Львів — Дністрик-Дубовий

за маршрутами автобусів

Ільник — Львів
08:15 14:45

Бориня — Львів
07:40 12:20 17:15 22:40

Буковина — Львів
10:55 15:45 20:50

Бітля — Львів
07:50 17:20 19:10

Верхнє Висоцьке — Львів
09:10 15:15 20:45

Дністрик-Дубовий — Львів
08:15 14:00 17:45

Добромиль — Львів
07:30 08:10 09:15 10:30 14:25 16:10 17:35

Звір — Львів
07:45 09:25 13:50 16:20 17:50

Кривка — Львів
11:45 15:40 21:40

Лопушанка — Львів
08:50 13:15 18:00

Львів — Ільник
09:00 11:45 17:50

Львів — Бориня
10:35 15:15 20:45

Львів — Буковина
11:20 17:45 22:20

Львів — Бітля
05:50 12:35 20:10

Львів — Верхнє Висоцьке
07:05 12:55 17:30

Львів — Дністрик-Дубовий
10:00 15:25 22:50

Львів — Добромиль
11:55 13:00 16:35 18:15 19:40 20:05 20:40

Львів — Зав'язанці
18:58(кр Сб)

Львів — Задністряни
15:22

Львів — Звір
11:00 14:50 16:00 19:30 21:40

Львів — Кривка
08:30 14:10 17:25

Львів — Лопушанка
07:30 11:20 16:07

Львів — Нижанковичі
07:23 09:10 10:40 14:05 15:00 17:15

Львів — Нижня Яблунька
06:20 13:05 16:00

Львів — Никловичі
14:30 20:15

Львів — Риків
07:55 16:30

Львів — Самбір
07:05 07:40 08:40 09:25 09:40 10:15 11:05 11:35 11:50 12:05 12:40 13:50 14:55 15:25 15:35 16:15 17:20 17:50 18:05 18:35 19:10 20:00 20:55

Львів — Самбір ч/з Новосілки
10:35 15:20

Львів — Смільниця
08:50 16:25

Львів — Сусолів
10:40 13:55 18:50 20:45

Львів — Сянки
14:45

Львів — Ужгород
15:10

Львів — Хащів
09:30 13:30 18:40 20:10

Нижанковичі — Львів
06:45 08:05 11:05 14:05 15:55 18:30

Нижня Яблунька — Львів
09:40 14:20 20:20

Риків — Львів
09:45 13:45

Рудки — Вощанці
08:20 10:00 11:00 12:00 14:20 15:30 16:00 17:00

Рудки — Погірці
08:00 09:00 10:30 12:20 14:30 16:00 19:00

Рудки — Сусолів
08:10 12:25 15:30

Самбір — Львів
06:25 07:05 07:25 07:30 08:00 08:05 08:20 09:35 10:50 11:25 11:40 12:20 12:45 13:05 13:25 13:45 14:00 14:35 15:45 16:00 16:25 16:35 18:00 19:10

Самбір — Львів ч/з Новосілки
07:10 16:50

Смільниця — Львів
07:05 14:25

Сянки — Львів
10:35

Ужгород — Львів
11:25

Хащів — Львів
06:15 10:25 15:45 17:25

Інформація оновлена: 25.12.2013