Фестиваль "На броні перемоги"

Любов до зброї в людині жила в усі часи, починаючи з первісних. Напевно саме тому гра в “війнушки” у дітвори – одна з перших і найбільш улюблених. У цьому є щось від первородних інстинктів перемагати і захищати. Побачити на власні очі військову техніку в дії або справжню битву не на застиглих кадрах кіноплівки або музейних експонатів – це чи не здійснення мрії?

Але завдяки ентузіастам, громадським організаціям, кіностудії ім. А.П. Довженка, Національному музею військової історії, за сприяння міністерства Оборони України, управління Внутрішніх військ і Прикордонної служби мрія може втілитися в реальність. Приурочений до Дня захисника Вітчизни у селищі Калинівка (47 км траси М 06 (Е 40) ділянки Київ – Житомир) буде проходить фестиваль “На броні перемоги”.

У ході свята буде проведено показ бойової техніки і армійського обмундирування в умовах історичної батальної реконструкції “Напрямок на Житомир” (зимова компанія 1943 – 1944) за участі техніки часів Другої світової війни з використанням піротехнічних засобів. А так само представлені експонати особистих колекцій бойової зброї та обмундирування.

Фестиваль розпочнеться 20 лютого 2011 року в 11-00. А більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті одного з організаторів МГО Київський клуб Червона зірка

09-02-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Фестиваль "На броні перемоги"