Автовокзал Київ АС-2 «Полісся»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Шевченка, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-4303554

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Київ — Десна
07:15Київ — Іванків
07:20Київ — Катюжанка
07:35Київ — Чорнобиль
07:40Київ — Сувид
08:00Київ — Овруч (Сб-Нд)
08:00Київ — Ладижичі
08:00Київ — Десна
08:00Київ — Луговики
08:20Київ — Радинка
08:35Київ — Страхолісся
08:55Київ — Іванків
09:00Київ — Десна
09:10Київ — Красилівка
09:25Київ — Сухолуччя
09:30Київ — Кропивня
09:45Київ — Володарка
10:00Київ — Десна
10:00Київ — Іванків
10:10Київ — Катюжанка
10:10Київ — Овруч
10:20Київ — Димарка
10:30Київ — Сувид
10:30Київ — Лісовичі (Пт-Нд)
10:30Київ — Людвинівка
10:30Київ — Козаровичі
10:45Київ — Губин
11:00Київ — Димарка
11:05Київ — Десна
11:15Київ — Рагівка
11:25Київ — Іванків
11:40Київ — Чорнобиль
11:50Київ — Чернігів
11:50Київ — Коленцівське
12:00Київ — Піски (Пт-Нд)
12:05Київ — Радинка
12:20Київ — Іванків
12:30Київ — Сувид
12:30Київ — Іванків
12:55Київ — Сухолуччя
13:00Київ — Десна
13:00Київ — Іванків
13:20Київ — Іванків
13:30Київ — Козаровичі
13:30Київ — Овруч
13:45Київ — Іванків
14:00Київ — Десна
14:00Київ — Страхолісся
14:15Київ — Луговики
14:20Київ — Катюжанка
14:30Київ — Кропивня
14:30Київ — Сувид
14:40Київ — Красилівка
15:00Київ — Людвинівка
15:00Київ — Десна
15:20Київ — Димарка
15:20Київ — Вахівка (Пт-Нд)
15:30Переяслав-Хмельницький — Радинка (Пт)
15:30Київ — Чорнобиль
15:45Київ — Володарка
15:55Радинка — Переяслав-Хмельницький (Нд)
16:05Київ — Радинка
16:20Київ — Іванків
16:30Київ — Тетерів
16:40Київ — Сухолуччя
16:45Київ — Коленцівське (Пт-Нд)
16:50Київ — Лісовичі
16:50Київ — Мозир (Біл) (Пн,Пт,Нд)
16:50Київ — Сувид
17:05Київ — Десна
17:05Київ — Рагівка
17:20Київ — Козаровичі
17:20Київ — Катюжанка
17:25Київ — Димарка
17:35Київ — Радинка
17:35Київ — Чернігів
17:45Київ — Губин
17:45Київ — Овруч
18:15Київ — Іванків
18:30Київ — Тетерів
18:30Київ — Десна
18:45Київ — Іванків
18:45Київ — Вахівка (Пт)
19:00Київ — Сувид
19:00Київ — Ладижичі
19:15Київ — Іванків
19:20Київ — Козаровичі
19:20Київ — Десна
19:30Київ — Страхолісся
19:30Київ — Тетерів
20:00Київ — Катюжанка
20:00Київ — Іванків
20:20Київ — Піски
20:30Київ — Сувид

за маршрутами автобусів

Київ — Іванків
07:15 08:55 10:00 11:25 12:20 12:30 13:00 13:20 13:45 16:20 18:15 18:45 19:15 20:00

Київ — Вахівка
15:20(Пт-Нд) 18:45(Пт)

Київ — Володарка
09:45 15:45

Київ — Губин
10:45 17:45

Київ — Десна
06:30 08:00 09:00 10:00 11:05 13:00 14:00 15:00 17:05 18:30 19:20

Київ — Димарка
10:20 11:00 15:20 17:25

Київ — Катюжанка
07:20 10:10 14:20 17:20 20:00

Київ — Козаровичі
10:30 13:30 17:20 19:20

Київ — Коленцівське
11:50 16:45(Пт-Нд)

Київ — Красилівка
09:10 14:40

Київ — Кропивня
09:30 14:30

Київ — Ладижичі
08:00 19:00

Київ — Луговики
08:00 14:15

Київ — Людвинівка
10:30 15:00

Київ — Лісовичі
10:30(Пт-Нд) 16:50

Київ — Мозир (Біл)
16:50(Пн,Пт,Нд)

Київ — Овруч
08:00(Сб-Нд) 10:10 13:30 17:45

Київ — Піски
12:00(Пт-Нд) 20:20

Київ — Рагівка
11:15 17:05

Київ — Радинка
08:20 12:05 16:05 17:35

Київ — Страхолісся
08:35 14:00 19:30

Київ — Сувид
07:40 10:30 12:30 14:30 16:50 19:00 20:30

Київ — Сухолуччя
09:25 12:55 16:40

Київ — Тетерів
16:30 18:30 19:30

Київ — Чернігів
11:50 17:35

Київ — Чорнобиль
07:35 11:40 15:30

Переяслав-Хмельницький — Радинка
15:30(Пт)

Радинка — Переяслав-Хмельницький
15:55(Нд)

Інформація оновлена: 26.12.2013