Автовокзал Київ АС-2 «Полісся»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Шевченка, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-4303554

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:20Київ — Нові Петрівці
06:30Київ — Десна
06:50Київ — Димер
07:00Київ — Катюжанка
07:10Київ — Димер
07:15Київ — Іванків
07:15Київ — Десна
07:20Київ — Нові Петрівці
07:30Київ — Димер
07:35Київ — Чорнобиль
07:40Київ — Сувид
07:40Київ — Димер
07:50Київ — Ладижичі
07:55Київ — Димер
08:00Київ — Гончарівське
08:00Київ — Луговики
08:15Київ — Димер
08:20Київ — Радинка
08:30Київ — Нові Петрівці
08:35Київ — Страхолісся
08:35Київ — Димер
08:55Київ — Іванків
08:55Київ — Димер
09:00Київ — Десна
09:15Київ — Красилівка
09:20Київ — Димер
09:25Київ — Пірнове
09:25Київ — Сухолуччя
09:30Київ — Кропивня
09:35Київ — Димер
09:40Київ — Нові Петрівці
09:45Київ — Володарка
09:50Київ — Димер
10:00Київ — Іванків
10:00Київ — Десна
10:10Київ — Овруч
10:10Київ — Катюжанка
10:10Київ — Димер
10:20Київ — Димарка
10:25Київ — Димер
10:30Київ — Козаровичі
10:30Київ — Сувид
10:30Київ — Людвинівка
10:45Київ — Губин
10:50Київ — Димер
11:00Київ — Димарка
11:05Київ — Десна
11:10Київ — Димер
11:15Київ — Рагівка
11:25Київ — Іванків
11:30Київ — Димер
11:30Київ — Нові Петрівці
11:40Київ — Чорнобиль
11:50Київ — Димер
11:50Київ — Чернігів
11:50Київ — Коленцівське
12:00Київ — Піски
12:05Київ — Радинка
12:10Київ — Димер
12:15Київ — Десна
12:20Київ — Іванків
12:30Київ — Сувид
12:30Київ — Димер
12:40Київ — Іванків
12:50Київ — Димер
12:55Київ — Сухолуччя
13:10Київ — Димер
13:20Київ — Іванків
13:30Київ — Овруч
13:30Київ — Димер
13:30Київ — Козаровичі
13:45Київ — Іванків
13:55Київ — Димер
14:00Київ — Страхолісся
14:00Київ — Десна
14:00Київ — Нові Петрівці
14:15Київ — Луговики
14:20Київ — Катюжанка
14:20Київ — Димер
14:30Київ — Кропивня
14:30Київ — Сувид
14:40Київ — Димер
14:45Київ — Красилівка
15:00Київ — Димер
15:00Київ — Десна
15:00Київ — Нові Петрівці
15:00Київ — Людвинівка
15:20Київ — Димарка
15:20Київ — Вахівка
15:30Київ — Чорнобиль
15:40Київ — Димер
15:45Київ — Володарка
16:00Київ — Димер
16:00Київ — Десна
16:00Київ — Нові Петрівці
16:05Київ — Радинка
16:20Київ — Іванків
16:20Київ — Димер
16:30Київ — Тетерів
16:40Київ — Сухолуччя
16:40Київ — Димер
16:45Київ — Коленцівське
16:50Київ — Сувид
16:50Київ — Мозир (Біл)
17:05Київ — Десна
17:05Київ — Рагівка
17:10Київ — Димер
17:20Київ — Катюжанка
17:25Київ — Димарка
17:30Київ — Димер
17:35Київ — Радинка
17:35Київ — Нові Петрівці
17:35Київ — Чернігів
17:40Київ — Козаровичі
17:45Київ — Овруч
17:50Київ — Димер
18:00Київ — Губин
18:10Київ — Димер
18:15Київ — Іванків
18:30Київ — Кропивня
18:30Київ — Димер
18:30Київ — Десна
18:40Київ — Нові Петрівці
18:45Київ — Іванків
18:50Київ — Димер
19:00Київ — Ладижичі
19:00Київ — Сувид
19:05Київ — Димер
19:15Київ — Іванків
19:20Київ — Десна
19:20Київ — Козаровичі
19:30Київ — Страхолісся
19:30Київ — Димер
19:45Київ — Димер
19:45Київ — Димер
20:00Київ — Іванків
20:00Київ — Димер
20:15Київ — Димер
20:30Київ — Сувид
20:30Київ — Димер
20:30Київ — Піски
20:50Київ — Димер
21:20Київ — Димер
21:45Київ — Димер

за маршрутами автобусів

Київ — Іванків
07:15 08:55 10:00 11:25 12:20 12:40 13:20 13:45 16:20 18:15 18:45 19:15 20:00

Київ — Вахівка
15:20

Київ — Володарка
09:45 15:45

Київ — Гончарівське
08:00

Київ — Губин
10:45 18:00

Київ — Десна
06:30 07:15 09:00 10:00 11:05 12:15 14:00 15:00 16:00 17:05 18:30 19:20

Київ — Димарка
10:20 11:00 15:20 17:25

Київ — Димер
06:50 07:10 07:30 07:40 07:55 08:15 08:35 08:55 09:20 09:35 09:50 10:10 10:25 10:50 11:10 11:30 11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:55 14:20 14:40 15:00 15:40 16:00 16:20 16:40 17:10 17:30 17:50 18:10 18:30 18:50 19:05 19:30 19:45 19:45 20:00 20:15 20:30 20:50 21:20 21:45

Київ — Катюжанка
07:00 10:10 14:20 17:20

Київ — Козаровичі
10:30 13:30 17:40 19:20

Київ — Коленцівське
11:50 16:45

Київ — Красилівка
09:15 14:45

Київ — Кропивня
09:30 14:30 18:30

Київ — Ладижичі
07:50 19:00

Київ — Луговики
08:00 14:15

Київ — Людвинівка
10:30 15:00

Київ — Мозир (Біл)
16:50

Київ — Нові Петрівці
06:20 07:20 08:30 09:40 11:30 14:00 15:00 16:00 17:35 18:40

Київ — Овруч
10:10 13:30 17:45

Київ — Пірнове
09:25

Київ — Піски
12:00 20:30

Київ — Рагівка
11:15 17:05

Київ — Радинка
08:20 12:05 16:05 17:35

Київ — Страхолісся
08:35 14:00 19:30

Київ — Сувид
07:40 10:30 12:30 14:30 16:50 19:00 20:30

Київ — Сухолуччя
09:25 12:55 16:40

Київ — Тетерів
16:30

Київ — Чернігів
11:50 17:35

Київ — Чорнобиль
07:35 11:40 15:30

Інформація оновлена: 28.02.2020