Автовокзал Київ АС-3 «Південна»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: просп. Академіка Глушкова, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-2574004

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Київ — Монастирище
06:50Київ — Катеринопіль
07:00Київ — Іллінці
07:00Київ — Монастирище
07:05Київ — Погребище
07:20Київ — Вінниця
07:25Київ — Звенигородка
07:25Київ — Тетіїв (кр Нд)
07:30Київ — Розумниця
07:35Київ — Чапаєвка (кр Нд)
07:45Київ — Кіровоград
07:50Київ — Іллінці
07:50Київ — Білки
08:00Київ — Гайсин (Пт-Пн)
08:00Київ — Лука (Сб-Нд)
08:00Київ — Звенигородка
08:15Київ — Тетіїв
08:20Київ — Звенигородка
08:30Київ — Монастирище (Пн-Вт,Сб)
08:30Київ — Тараща
08:40Київ — Іллінці
09:00Київ — Ватутіне
09:10Київ — Тетіїв
09:25Київ — Тараща
09:30Київ — Монастирище
09:40Київ — Катеринопіль
10:00Київ — Ставище (Сб)
10:05Київ — Чапаєвка
10:05Київ — Лосятин
10:10Київ — Черепин
10:20Київ — Ставище (кр Нд)
10:20Київ — Тетіїв
10:30Київ — Монастирище (кр Ср-Чт)
10:30Київ — Ватутіне
10:30Київ — Новофастів
11:00Київ — Тараща
11:00Київ — Тетіїв
11:15Київ — Чепіжинці
11:20Київ — Рогачі (Пн-Вт,Чт)
11:30Київ — Монастирище
11:30Київ — Ватутіне
11:35Київ — Стадниця (Сб)
11:50Київ — Вінниця
12:00Київ — Монастирище
12:05Київ — Ставище
12:10Київ — Тараща
12:15Київ — Катеринопіль
12:15Київ — Погребище
12:20Київ — Іллінці
12:30Київ — Лисянка
12:40Київ — Тетіїв
12:40Київ — Вінниця
12:45Київ — Каленна (Ср,Пт-Сб)
12:55Київ — Тараща (Пт-Пн)
13:00Київ — Монастирище
13:05Київ — Тетіїв
13:20Київ — Іллінці
13:30Київ — Звенигородка
13:40Київ — Дубрівка (кр Пт,Нд)
13:45Київ — Вінниця
13:55Київ — Тараща
14:00Київ — Чапаєвка
14:00Київ — Монастирище
14:05Київ — Голодьки
14:30Київ — Тетіїв
14:30Київ — Ватутіне
14:35Київ — Ставище
14:45Київ — Медівка
14:50Київ — Буда
14:55Київ — Ватутіне
15:00Київ — Станіславчик
15:00Київ — Погребище (Пт-Пн)
15:00Київ — Лосятин
15:00Київ — Монастирище
15:10Київ — Хмелівка (кр Нд)
15:20Київ — Велика Вовнянка
15:20Київ — Ватутіне
15:25Київ — Лисянка
15:30Київ — Тетіїв
15:45Київ — Погребище
15:45Київ — Степове (кр Нд)
15:50Київ — Катеринопіль
16:00Київ — Вінниця
16:00Київ — Тетіїв (Пн,Пт,Нд)
16:10Київ — Монастирище
16:15Київ — Ставище (кр Сб)
16:15Київ — Дубрівка (Пт,Нд)
16:20Київ — Тараща
16:25Київ — Ватутіне
16:30Київ — Ставище (Пн,Пт)
16:35Київ — Тетіїв
16:50Київ — Монастирище
16:50Київ — Липовець
16:55Київ — Катеринопіль
17:00Київ — Степове
17:00Київ — Хмелівка (Нд)
17:10Київ — Іллінці
17:15Київ — Погребище
17:15Київ — Ставище (Нд)
17:20Київ — Косяківка (Пт)
17:25Київ — Рубченки
17:25Київ — Монастирище (Пн,Пт,Нд)
17:30Київ — Чапаєвка
17:30Київ — Стадниця (кр Сб)
17:45Київ — Тетіїв
17:50Київ — Ватутіне (кр Вт-Ср)
18:00Київ — Монастирище
18:00Київ — Топори (Пт,Нд)
18:05Київ — Тараща
18:10Київ — Городок
18:15Київ — Ставище
18:15Київ — Тараща (Пт-Пн)
18:20Київ — Денихівка
18:30Київ — Іллінці
18:30Київ — Ватутіне
18:40Київ — Монастирище (Пт,Нд)
18:45Київ — Степове (Нд)
18:50Київ — Лука (Пт)
19:00Київ — Катеринопіль
19:00Київ — Лосятин
19:10Київ — Тетіїв
19:10Київ — Христинівка (Пт-Пн)
19:45Київ — Тараща
19:45Київ — Тетіїв
19:55Київ — Голодьки (Пт-Нд)
20:00Київ — Ватутіне

за маршрутами автобусів

Київ — Іллінці
07:00 07:50 08:40 12:20 13:20 17:10 18:30

Київ — Буда
14:50

Київ — Білки
07:50

Київ — Ватутіне
09:00 10:30 11:30 14:30 14:55 15:20 16:25 17:50(кр Вт-Ср) 18:30 20:00

Київ — Велика Вовнянка
15:20

Київ — Вінниця
07:20 11:50 12:40 13:45 16:00

Київ — Гайсин
08:00(Пт-Пн)

Київ — Голодьки
14:05 19:55(Пт-Нд)

Київ — Городок
18:10

Київ — Денихівка
18:20

Київ — Дубрівка
13:40(кр Пт,Нд) 16:15(Пт,Нд)

Київ — Звенигородка
07:25 08:00 08:20 13:30

Київ — Каленна
12:45(Ср,Пт-Сб)

Київ — Катеринопіль
06:50 09:40 12:15 15:50 16:55 19:00

Київ — Косяківка
17:20(Пт)

Київ — Кіровоград
07:45

Київ — Липовець
16:50

Київ — Лисянка
12:30 15:25

Київ — Лосятин
10:05 15:00 19:00

Київ — Лука
08:00(Сб-Нд) 18:50(Пт)

Київ — Медівка
14:45

Київ — Монастирище
06:30 07:00 08:30(Пн-Вт,Сб) 09:30 10:30(кр Ср-Чт) 11:30 12:00 13:00 14:00 15:00 16:10 16:50 17:25(Пн,Пт,Нд) 18:00 18:40(Пт,Нд)

Київ — Новофастів
10:30

Київ — Погребище
07:05 12:15 15:00(Пт-Пн) 15:45 17:15

Київ — Рогачі
11:20(Пн-Вт,Чт)

Київ — Розумниця
07:30

Київ — Рубченки
17:25

Київ — Ставище
10:00(Сб) 10:20(кр Нд) 12:05 14:35 16:15(кр Сб) 16:30(Пн,Пт) 17:15(Нд) 18:15

Київ — Стадниця
11:35(Сб) 17:30(кр Сб)

Київ — Станіславчик
15:00

Київ — Степове
15:45(кр Нд) 17:00 18:45(Нд)

Київ — Тараща
08:30 09:25 11:00 12:10 12:55(Пт-Пн) 13:55 16:20 18:05 18:15(Пт-Пн) 19:45

Київ — Тетіїв
07:25(кр Нд) 08:15 09:10 10:20 11:00 12:40 13:05 14:30 15:30 16:00(Пн,Пт,Нд) 16:35 17:45 19:10 19:45

Київ — Топори
18:00(Пт,Нд)

Київ — Хмелівка
15:10(кр Нд) 17:00(Нд)

Київ — Христинівка
19:10(Пт-Пн)

Київ — Чапаєвка
07:35(кр Нд) 10:05 14:00 17:30

Київ — Чепіжинці
11:15

Київ — Черепин
10:10

Інформація оновлена: 26.12.2013