Автовокзал Київ АС-3 «Південна»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: просп. Академіка Глушкова, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-2574004

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Київ — Монастирище
06:50Київ — Катеринопіль
07:00Київ — Іллінці
07:05Київ — Погребище
07:10Київ — Рубченки
07:20Київ — Вінниця
07:20Київ — Чапаєвка
07:25Київ — Тетіїв
07:25Київ — Звенигородка
07:30Київ — Розумниця
07:50Київ — Білки
07:50Київ — Іллінці
08:00Київ — Ковалівка
08:00Київ — Гайсин
08:00Київ — Звенигородка
08:10Київ — Сквира
08:15Київ — Тетіїв
08:20Київ — Звенигородка
08:40Київ — Іллінці
08:50Київ — Тараща
09:00Київ — Ватутіне
09:00Київ — Ковалівка
09:10Київ — Тетіїв
09:20Київ — Сквира
09:30Київ — Тараща
09:30Київ — Монастирище
09:40Київ — Катеринопіль
10:10Київ — Черепин
10:20Київ — Сквира
10:20Київ — Тетіїв
10:20Київ — Чапаєвка
10:30Київ — Новофастів
10:30Київ — Ватутіне
10:45Київ — Чепіжинці
11:00Київ — Ковалівка
11:00Київ — Тетіїв
11:20Київ — Рогачі
11:20Київ — Тараща
11:30Київ — Ватутіне
11:30Київ — Монастирище
11:35Київ — Степове
11:50Київ — Вінниця
12:05Київ — Ставище
12:10Київ — Тараща
12:11Київ — Високе
12:15Київ — Погребище
12:15Київ — Катеринопіль
12:20Київ — Іллінці
12:30Київ — Лисянка
12:40Київ — Тетіїв
13:00Київ — Сквира
13:00Київ — Монастирище
13:05Київ — Тетіїв
13:20Київ — Тараща
13:20Київ — Іллінці
13:30Київ — Звенигородка
13:40Київ — Дібрівка
13:55Київ — Тараща
14:00Київ — Монастирище
14:05Київ — Голодьки
14:20Київ — Чапаєвка
14:30Київ — Ватутіне
14:30Київ — Тетіїв
14:35Київ — Ставище
14:45Київ — Іллінці
14:50Київ — Буда
14:55Київ — Ватутіне
15:00Київ — Станіславчик
15:00Київ — Розумниця
15:00Київ — Монастирище
15:10Київ — Хмелівка
15:20Київ — Велика Вовнянка
15:20Київ — Ватутіне
15:25Київ — Лисянка
15:25Київ — Тетіїв
15:30Київ — Іллінці
15:40Київ — Сквира
15:45Київ — Погребище
15:50Київ — Катеринопіль
15:55Київ — Степове
16:00Київ — Ковалівка
16:10Київ — Монастирище
16:15Київ — Ставище
16:25Київ — Ватутіне
16:35Київ — Тетіїв
16:45Київ — Косяківка
16:50Київ — Липовець
16:55Київ — Рубченки
16:55Київ — Катеринопіль
17:00Київ — Сквира
17:10Київ — Іллінці
17:15Київ — Погребище
17:30Київ — Стадниця
17:40Київ — Чапаєвка
17:45Київ — Тетіїв
17:50Київ — Ватутіне
18:00Київ — Ковалівка
18:00Київ — Монастирище
18:10Київ — Городок
18:15Київ — Ставище
18:20Київ — Денихівка
18:20Київ — Тараща
18:20Київ — Сквира
18:30Київ — Ватутіне
18:30Київ — Іллінці
19:00Київ — Ковалівка
19:00Київ — Катеринопіль
19:10Київ — Христинівка
19:10Київ — Тетіїв
19:45Київ — Тараща
19:45Київ — Тетіїв
20:00Київ — Ватутіне

за маршрутами автобусів

Київ — Іллінці
07:00 07:50 08:40 12:20 13:20 14:45 15:30 17:10 18:30

Київ — Буда
14:50

Київ — Білки
07:50

Київ — Ватутіне
09:00 10:30 11:30 14:30 14:55 15:20 16:25 17:50 18:30 20:00

Київ — Велика Вовнянка
15:20

Київ — Високе
12:11

Київ — Вінниця
07:20 11:50

Київ — Гайсин
08:00

Київ — Голодьки
14:05

Київ — Городок
18:10

Київ — Денихівка
18:20

Київ — Дібрівка
13:40

Київ — Звенигородка
07:25 08:00 08:20 13:30

Київ — Катеринопіль
06:50 09:40 12:15 15:50 16:55 19:00

Київ — Ковалівка
08:00 09:00 11:00 16:00 18:00 19:00

Київ — Косяківка
16:45

Київ — Липовець
16:50

Київ — Лисянка
12:30 15:25

Київ — Монастирище
06:30 09:30 11:30 13:00 14:00 15:00 16:10 18:00

Київ — Новофастів
10:30

Київ — Погребище
07:05 12:15 15:45 17:15

Київ — Рогачі
11:20

Київ — Розумниця
07:30 15:00

Київ — Рубченки
07:10 16:55

Київ — Сквира
08:10 09:20 10:20 13:00 15:40 17:00 18:20

Київ — Ставище
12:05 14:35 16:15 18:15

Київ — Стадниця
17:30

Київ — Станіславчик
15:00

Київ — Степове
11:35 15:55

Київ — Тараща
08:50 09:30 11:20 12:10 13:20 13:55 18:20 19:45

Київ — Тетіїв
07:25 08:15 09:10 10:20 11:00 12:40 13:05 14:30 15:25 16:35 17:45 19:10 19:45

Київ — Хмелівка
15:10

Київ — Христинівка
19:10

Київ — Чапаєвка
07:20 10:20 14:20 17:40

Київ — Чепіжинці
10:45

Київ — Черепин
10:10

Інформація оновлена: 27.02.2020