Автовокзал Київ АС-4 «Дарниця»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: просп. Юрія Гагаріна, 1 (приховати карту)

Телефон довідки: 044-5594618

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Київ — Прилуки
06:00Київ — Чернігів
06:20Київ — Черкаси
06:30Київ — Урсалівка
06:40Київ — Чернігів
07:00Київ — Козелець
07:00Київ — Остер
07:00Київ — Русанів
07:00Київ — Черкаси
07:10Київ — Переяслав
07:10Київ — Козацьке
07:20Київ — Сеньківка
07:20Київ — Прилуки
07:30Київ — Євминка
07:30Київ — Згурівка
07:30Київ — Чернігів
07:45Київ — Козелець
07:45Київ — Чернігів
07:50Київ — Ічня
08:00Київ — Леляки
08:00Київ — Чернігів
08:05Київ — Згурівка
08:15Київ — Остер
08:20Київ — Черкаси
08:30Київ — Аркадіївка
08:30Київ — Козелець
08:35Київ — Чернігів
08:40Київ — Шевченкове
08:40Київ — Прилуки
08:45Київ — Тарасівка
08:45Київ — Бобровиця
08:50Київ — Михайлівка
08:50Київ — Остер
08:50Київ — Черкаси
08:50Київ — Чернігів
08:55Київ — Крехаїв
09:00Київ — Переяслав
09:00Київ — Парафіївка
09:00Київ — Остер
09:05Київ — Козелець
09:10Київ — Турівка
09:20Київ — Русанів
09:20Київ — Чернігів
09:25Київ — Прилуки
09:30Київ — Помоклі
09:30Київ — Згурівка
09:31Київ — Ніжин
09:40Київ — Світанок
09:40Київ — Чернігів
09:45Київ — Заворичі
09:45Київ — Чернігів
09:50Київ — Свидовець
09:50Київ — Остер
09:55Київ — Черкаси
09:55Київ — Чернігів
10:00Київ — Прилуки
10:05Київ — Чернігів
10:10Київ — Згурівка
10:10Київ — Чернігів
10:20Київ — Ніжин
10:25Київ — Черкаси
10:30Київ — Переяслав
10:30Київ — Остер
10:30Київ — Чернігів
10:40Київ — Дениси
10:40Київ — Чернігів
10:45Київ — Чернігів
10:50Київ — Талалаївка
10:50Київ — Горбачівка
11:00Київ — Євминка
11:00Київ — Козацьке
11:00Київ — Чернігів
11:05Київ — Дениси
11:05Київ — Остер
11:10Київ — Черкаси
11:10Київ — Чернігів
11:10Київ — Прилуки
11:15Київ — Турівка
11:30Київ — Яготин
11:30Київ — Згурівка
11:35Київ — Чопилки
11:35Київ — Сеньківка
11:35Київ — Чернігів
11:40Київ — Козелець
11:50Київ — Переяслав
11:50Київ — Чернігів
11:55Київ — Семенівка
11:55Київ — Остер
12:00Київ — Згурівка
12:00Київ — Козелець
12:00Київ — Прилуки
12:05Київ — Тарасівка
12:10Київ — Талалаївка
12:15Київ — Чернігів
12:25Київ — Крехаїв
12:30Київ — Згурівка
12:35Київ — Канів
12:40Київ — Варва
12:40Київ — Переяслав
12:40Київ — Остер
12:40Київ — Чернігів
12:50Київ — Жовтневе
12:55Київ — Світловодськ
12:55Київ — Бобровиця
12:55Київ — Чернігів
13:00Київ — Козелець
13:00Київ — Прилуки
13:10Київ — Славутич
13:10Київ — Черкаси
13:10Київ — Чернігів
13:15Київ — Тарасівка
13:20Київ — Чернігів
13:25Київ — Черкаси
13:35Київ — Згурівка
13:40Київ — Остер
13:40Київ — Чернігів
13:45Київ — Прилуки
13:45Київ — Городня
13:50Київ — Чернігів
14:00Київ — Заворичі
14:00Київ — Чернігів
14:00Київ — Гензерівка
14:00Київ — Середівка
14:10Київ — Євминка
14:10Київ — Згурівка
14:15Київ — Михайлівка
14:15Київ — Черкаси
14:20Київ — Талалаївка
14:20Київ — Чернігів
14:30Київ — Тарасівка
14:30Київ — Черкаси
14:30Київ — Чернігів
14:30Київ — Чорнобай
14:40Київ — Урсалівка
14:40Київ — Чернігів
14:40Київ — Тростянець
14:45Київ — Короп
14:50Київ — Русанів
14:50Київ — Чернігів
14:55Київ — Борсуків
15:00Київ — Переяслав
15:00Київ — Прилуки
15:00Київ — Гречана Гребля
15:05Київ — Козелець
15:10Київ — Козелець
15:10Київ — Чигирин
15:15Київ — Лосинівка
15:20Київ — Черкаси
15:25Київ — Чернігів
15:30Київ — Талалаївка
15:30Київ — Тарасівка
15:30Київ — Згурівка
15:30Київ — Чернігів
15:30Київ — Прилуки
15:35Київ — Короп
15:40Київ — Світанок
15:40Київ — Сеньківка
15:40Київ — Чернігів
15:45Київ — Дениси
15:45Київ — Остер
15:45Київ — Глухів
16:00Київ — Турівка
16:00Київ — Козелець
16:00Київ — Оржиця
16:05Київ — Переяслав
16:10Київ — Чернігів
16:10Київ — Суми
16:15Київ — Остер
16:15Київ — Черкаси
16:20Київ — Згурівка
16:20Київ — Чернігів
16:25Київ — Русанів
16:25Київ — Дружба
16:30Київ — Чернігів
16:40Київ — Переяслав
16:40Київ — Борзна
16:45Київ — Козелець
16:45Київ — Остер
16:45Київ — Чернігів
16:50Київ — Переяслав
16:50Київ — Козацьке
16:55Київ — Чернігів
17:00Київ — Крехаїв
17:00Київ — Згурівка
17:10Київ — Яготин
17:10Київ — Чернігів
17:10Київ — Чигирин
17:10Київ — Корюківка
17:20Київ — Чернігів
17:25Київ — Ніжин
17:25Київ — Чернігів
17:30Київ — Горбачівка
17:30Київ — Заворичі
17:30Київ — Русанів
17:35Київ — Остер
17:35Київ — Чернігів
17:40Київ — Шевченкове
17:40Київ — Переяслав
17:45Київ — Свидовець
17:45Київ — Чернігів
17:50Київ — Євминка
17:55Київ — Чернігів
18:00Київ — Згурівка
18:00Київ — Остер
18:00Київ — Прилуки
18:10Київ — Чопилки
18:15Київ — Тарасівка
18:15Київ — Аркадіївка
18:20Київ — Чернігів
18:30Київ — Згурівка
18:30Київ — Остер
18:30Київ — Чернігів
18:30Київ — Глухів
18:35Київ — Черкаси
18:40Київ — Дениси
18:40Київ — Чернігів
18:50Київ — Остер
18:50Київ — Чернігів
19:00Київ — Переяслав
19:00Київ — Михайлівка
19:00Київ — Згурівка
19:00Київ — Козелець
19:00Київ — Прилуки
19:00Київ — Помоклі
19:10Київ — Сеньківка
19:10Київ — Славутич
19:15Київ — Жовтневе
19:15Київ — Чернігів
19:20Київ — Русанів
19:20Київ — Черкаси
19:25Київ — Чернігів
19:30Київ — Турівка
19:30Київ — Козелець
19:50Київ — Чернігів
20:00Київ — Русанів
20:00Київ — Прилуки
20:00Київ — Середівка
20:10Київ — Остер
20:20Київ — Переяслав
20:20Київ — Козелець
20:20Київ — Чернігів
20:30Київ — Чернігів
20:50Київ — Чернігів
21:20Київ — Чернігів
22:00Київ — Чернігів

за маршрутами автобусів

Київ — Євминка
07:30 11:00 14:10 17:50

Київ — Ічня
07:50

Київ — Аркадіївка
08:30 18:15

Київ — Бобровиця
08:45 12:55

Київ — Борзна
16:40

Київ — Борсуків
14:55

Київ — Варва
12:40

Київ — Гензерівка
14:00

Київ — Глухів
15:45 18:30

Київ — Горбачівка
10:50 17:30

Київ — Городня
13:45

Київ — Гречана Гребля
15:00

Київ — Дениси
10:40 11:05 15:45 18:40

Київ — Дружба
16:25

Київ — Жовтневе
12:50 19:15

Київ — Заворичі
09:45 14:00 17:30

Київ — Згурівка
07:30 08:05 09:30 10:10 11:30 12:00 12:30 13:35 14:10 15:30 16:20 17:00 18:00 18:30 19:00

Київ — Канів
12:35

Київ — Козацьке
07:10 11:00 16:50

Київ — Козелець
07:00 07:45 08:30 09:05 11:40 12:00 13:00 15:05 15:10 16:00 16:45 19:00 19:30 20:20

Київ — Короп
14:45 15:35

Київ — Корюківка
17:10

Київ — Крехаїв
08:55 12:25 17:00

Київ — Леляки
08:00

Київ — Лосинівка
15:15

Київ — Михайлівка
08:50 14:15 19:00

Київ — Ніжин
09:31 10:20 17:25

Київ — Оржиця
16:00

Київ — Остер
07:00 08:15 08:50 09:00 09:50 10:30 11:05 11:55 12:40 13:40 15:45 16:15 16:45 17:35 18:00 18:30 18:50 20:10

Київ — Парафіївка
09:00

Київ — Переяслав
07:10 09:00 10:30 11:50 12:40 15:00 16:05 16:40 16:50 17:40 19:00 20:20

Київ — Помоклі
09:30 19:00

Київ — Прилуки
05:50 07:20 08:40 09:25 10:00 11:10 12:00 13:00 13:45 15:00 15:30 18:00 19:00 20:00

Київ — Русанів
07:00 09:20 14:50 16:25 17:30 19:20 20:00

Київ — Свидовець
09:50 17:45

Київ — Світанок
09:40 15:40

Київ — Світловодськ
12:55

Київ — Семенівка
11:55

Київ — Сеньківка
07:20 11:35 15:40 19:10

Київ — Середівка
14:00 20:00

Київ — Славутич
13:10 19:10

Київ — Суми
16:10

Київ — Талалаївка
10:50 12:10 14:20 15:30

Київ — Тарасівка
08:45 12:05 13:15 14:30 15:30 18:15

Київ — Тростянець
14:40

Київ — Турівка
09:10 11:15 16:00 19:30

Київ — Урсалівка
06:30 14:40

Київ — Черкаси
06:20 07:00 08:20 08:50 09:55 10:25 11:10 13:10 13:25 14:15 14:30 15:20 16:15 18:35 19:20

Київ — Чернігів
06:00 06:40 07:30 07:45 08:00 08:35 08:50 09:20 09:40 09:45 09:55 10:05 10:10 10:30 10:40 10:45 11:00 11:10 11:35 11:50 12:15 12:40 12:55 13:10 13:20 13:40 13:50 14:00 14:20 14:30 14:40 14:50 15:25 15:30 15:40 16:10 16:20 16:30 16:45 16:55 17:10 17:20 17:25 17:35 17:45 17:55 18:20 18:30 18:40 18:50 19:15 19:25 19:50 20:20 20:30 20:50 21:20 22:00

Київ — Чигирин
15:10 17:10

Київ — Чопилки
11:35 18:10

Київ — Чорнобай
14:30

Київ — Шевченкове
08:40 17:40

Київ — Яготин
11:30 17:10

Інформація оновлена: 27.02.2020