Автовокзал Київ АС-5 «Дачна»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: просп. Перемоги, 142 (приховати карту)

Телефон довідки: 044-4241503

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Київ — Житомир
06:45Київ — Бердичів
06:50Київ — Коростень
07:00Київ — Радомишль
07:00Київ — Попільня
07:00Київ — Житомир
07:00Київ — Макарів
07:21Житомир — Бориспіль Аеропорт
07:30Київ — Житомир
07:30Київ — Андріївка
07:40Київ — Бишів
07:50Київ — Коростень
08:00Київ — Радомишль
08:00Київ — Андрушівка
08:00Київ — Грузьке
08:00Київ — Черняхів
08:15Житомир — Бориспіль Аеропорт
08:20Київ — Макарів
08:30Київ — Дивин
08:35Київ — Радомишль
08:45Київ — Дубно
08:50Київ — Коростень
08:55Київ — Бердичів
08:55Київ — Житомир
09:00Київ — Макарів
09:00Київ — Малин
09:00Київ — Ружин
09:00Київ — Полонне
09:10Київ — Житомир
09:10Київ — Овруч
09:30Київ — Житомир
09:30Київ — Малин
09:40Київ — Юрівка
09:50Київ — Коростень
09:50Київ — Рожів
09:50Бориспіль Аеропорт — Житомир
09:55Київ — Житомир
10:00Київ — Житомир
10:00Київ — Малин
10:00Київ — Ружин
10:00Київ — Борівка
10:00Київ — Ємільчине
10:05Київ — Житомир
10:15Київ — Макарів
10:20Київ — Коростень
10:20Київ — Черняхів
10:20Київ — Коростишів
10:24Бориспіль Аеропорт — Житомир
10:30Київ — Радомишль
10:30Київ — Житомир
10:30Київ — Малин
10:30Київ — Тетерів
10:30Київ — Кодра
10:50Київ — Коростень
10:50Київ — Черняхів
10:50Київ — Мар’янівка
10:55Київ — Макарів
11:00Київ — Попільня
11:00Київ — Олевськ
11:10Київ — Житомир
11:20Київ — Коростень
11:20Київ — Житомир
11:30Київ — Житомир
11:30Київ — Макарів
11:30Київ — Тетерів
11:30Київ — Грузьке
11:40Київ — Бердичів
11:40Київ — Любар
11:50Київ — Коростень
12:00Київ — Радомишль
12:00Київ — Попільня
12:00Житомир — Бориспіль Аеропорт
12:00Київ — Андрушівка
12:10Київ — Полонне
12:15Київ — Бишів
12:15Київ — Малин
12:20Київ — Андріївка
12:25Київ — Житомир
12:30Київ — Тетерів
12:45Київ — Житомир
12:50Київ — Коростень
12:55Київ — Житомир
13:00Київ — Попільня
13:00Київ — Макарів
13:00Київ — Малин
13:05Київ — Бердичів
13:10Київ — Радомишль
13:15Київ — Іванопіль
13:20Київ — Коростень
13:30Київ — Юрівка
13:30Київ — Тетерів
13:35Київ — Житомир
13:40Київ — Овруч
13:45Київ — Житомир
13:50Київ — Коростень
13:55Київ — Житомир
14:00Київ — Попільня
14:00Київ — Романівка
14:05Київ — Бердичів
14:10Київ — Макарів
14:15Київ — Лисівка
14:20Київ — Коростень
14:20Київ — Малин
14:30Київ — Бердичів
14:30Київ — Овруч
14:30Київ — Тетерів
14:33Київ — Городниця
14:40Київ — Радомишль
14:40Бориспіль Аеропорт — Житомир
14:45Київ — Грузьке
14:50Київ — Коростень
14:50Київ — Житомир
15:00Київ — Черняхів
15:00Київ — Лугини
15:10Київ — Житомир
15:10Київ — Малин
15:20Київ — Дивин
15:30Київ — Тетерів
15:40Київ — Попільня
15:40Київ — Житомир
15:40Київ — Макарів
15:50Київ — Коростень
15:50Київ — Житомир
16:00Київ — Радомишль
16:00Київ — Андрушівка
16:00Київ — Малин
16:00Київ — Олевськ
16:00Київ — Ємільчине
16:20Київ — Коростень
16:20Київ — Борівка
16:20Київ — Мар’янівка
16:30Київ — Тетерів
16:35Київ — Бердичів
16:35Київ — Грузьке
16:40Київ — Черняхів
16:40Київ — Ружин
16:50Київ — Коростень
16:50Київ — Житомир
16:50Київ — Бишів
17:00Київ — Макарів
17:01Житомир — Бориспіль Аеропорт
17:10Київ — Ємільчине
17:10Київ — Кодра
17:20Київ — Коростень
17:20Київ — Андріївка
17:20Київ — Овруч
17:25Київ — Попільня
17:30Київ — Радомишль
17:30Київ — Коростишів
17:30Київ — Тетерів
17:50Київ — Коростень
17:50Київ — Житомир
17:55Київ — Бердичів
18:00Київ — Попільня
18:00Київ — Макарів
18:00Київ — Черняхів
18:00Київ — Малин
18:10Київ — Житомир
18:20Київ — Коростень
18:20Київ — Рожів
18:30Київ — Бердичів
18:30Київ — Овруч
18:30Київ — Тетерів
18:30Київ — Грузьке
18:35Київ — Житомир
18:50Київ — Коростень
18:50Київ — Макарів
19:00Київ — Попільня
19:00Київ — Полонне
19:05Київ — Радомишль
19:10Київ — Житомир
19:10Київ — Ємільчине
19:20Київ — Коростень
19:20Київ — Юрівка
19:20Київ — Лугини
19:30Київ — Макарів
19:30Бориспіль Аеропорт — Житомир
19:30Київ — Тетерів
19:30Київ — Олевськ
19:45Київ — Попільня
19:50Київ — Коростень
19:50Київ — Житомир
19:55Житомир — Бориспіль Аеропорт
20:00Київ — Черняхів
20:10Київ — Житомир
20:15Київ — Малин
20:20Київ — Макарів
20:30Київ — Попільня
20:30Київ — Житомир
20:30Київ — Тетерів
20:50Київ — Коростень
20:50Київ — Житомир
21:00Київ — Андріївка
21:00Київ — Малин
21:40Київ — Малин

за маршрутами автобусів

Бориспіль Аеропорт — Житомир
09:50 10:24 14:40 19:30

Житомир — Бориспіль Аеропорт
07:21 08:15 12:00 17:01 19:55

Київ — Ємільчине
10:00 16:00 17:10 19:10

Київ — Іванопіль
13:15

Київ — Андрушівка
08:00 12:00 16:00

Київ — Андріївка
07:30 12:20 17:20 21:00

Київ — Бердичів
06:45 08:55 11:40 13:05 14:05 14:30 16:35 17:55 18:30

Київ — Бишів
07:40 12:15 16:50

Київ — Борівка
10:00 16:20

Київ — Городниця
14:33

Київ — Грузьке
08:00 11:30 14:45 16:35 18:30

Київ — Дивин
08:30 15:20

Київ — Дубно
08:45

Київ — Житомир
06:30 07:00 07:30 08:55 09:10 09:30 09:55 10:00 10:05 10:30 11:10 11:20 11:30 12:25 12:45 12:55 13:35 13:45 13:55 14:50 15:10 15:40 15:50 16:50 17:50 18:10 18:35 19:10 19:50 20:10 20:30 20:50

Київ — Кодра
10:30 17:10

Київ — Коростень
06:50 07:50 08:50 09:50 10:20 10:50 11:20 11:50 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50 20:50

Київ — Коростишів
10:20 17:30

Київ — Лисівка
14:15

Київ — Лугини
15:00 19:20

Київ — Любар
11:40

Київ — Макарів
07:00 08:20 09:00 10:15 10:55 11:30 13:00 14:10 15:40 17:00 18:00 18:50 19:30 20:20

Київ — Малин
09:00 09:30 10:00 10:30 12:15 13:00 14:20 15:10 16:00 18:00 20:15 21:00 21:40

Київ — Мар’янівка
10:50 16:20

Київ — Овруч
09:10 13:40 14:30 17:20 18:30

Київ — Олевськ
11:00 16:00 19:30

Київ — Полонне
09:00 12:10 19:00

Київ — Попільня
07:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:40 17:25 18:00 19:00 19:45 20:30

Київ — Радомишль
07:00 08:00 08:35 10:30 12:00 13:10 14:40 16:00 17:30 19:05

Київ — Рожів
09:50 18:20

Київ — Романівка
14:00

Київ — Ружин
09:00 10:00 16:40

Київ — Тетерів
10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30

Київ — Черняхів
08:00 10:20 10:50 15:00 16:40 18:00 20:00

Київ — Юрівка
09:40 13:30 19:20

Інформація оновлена: 20.02.2020