Автовокзал Київ АС-6 «Поділ»

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Нижній Вал, 15А (показати на мапі)

Телефон довідки: 044-4173215

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:30Київ — Миронівка
07:30Київ — Ржищів
07:40Київ — Великий Букрин
08:00Київ — Канів
08:10Київ — Ходорів
08:15Київ — Яхни
08:30Київ — Богуслав (Пн,Сб)
08:40Київ — Великі Прицьки
08:45Київ — Олександрівка
09:00Київ — Канів
09:00Київ — Ржищів
09:00Київ — Біла Церква
09:10Київ — Шпендівка
09:15Київ — Миронівка
09:20Київ — Кагарлик
09:30Київ — Рокитне (Сб)
09:30Київ — Ромашки (Нд)
09:35Київ — Кагарлик
09:40Київ — Потік
09:40Київ — Ходорів
09:50Київ — Маслівка
10:00Київ — Біла Церква
10:00Київ — Великі Прицьки
10:05Київ — Канів
10:10Київ — Богуслав
10:30Київ — Ходорів
11:10Київ — Канів
11:25Київ — Маслівка
11:30Київ — Миронівка
11:40Київ — Македони
11:50Київ — Канів
12:00Київ — Побережка (Пн,Ср,Сб)
12:00Київ — Боярка (Пт,Нд)
12:10Київ — Ржищів
12:35Київ — Ржищів
12:40Київ — Біла Церква
13:00Київ — Великі Прицьки
13:05Київ — Ржищів (кр Нд)
13:10Київ — Канів
13:30Київ — Рокитне (кр Сб-Нд)
13:35Київ — Канів
13:40Київ — Ржищів
13:45Київ — Біла Церква
13:50Київ — Киданівка
14:10Київ — Канів
14:35Київ — Миронівка
14:40Київ — Корсунь-Шевченківський (кр Ср-Чт)
14:45Київ — Ходорів
15:00Київ — Ржищів (Пт-Нд)
15:10Київ — Канів
15:20Київ — Щербашинці
15:25Київ — Великий Букрин (Пт,Нд)
15:55Київ — Черкаси
15:55Київ — Великі Прицьки
16:00Київ — Рокитне (Нд)
16:00Київ — Канів
16:20Київ — Черкаси (кр Вт-Ср)
16:25Київ — Ходорів
16:40Київ — Ржищів (Пт,Нд)
16:40Київ — Канів
16:50Київ — Біла Церква
16:55Київ — Миронівка
17:05Київ — Рокитне (Пт)
17:20Київ — Канів
17:20Київ — Біла Церква (Пт-Нд)
17:30Київ — Олександрівка (Пт,Нд)
17:30Київ — Синиця
17:30Київ — Ржищів (кр Сб)
17:40Київ — Кагарлик (Пт-Сб)
18:00Київ — Ржищів
18:10Київ — Шпендівка
18:10Київ — Маслівка
18:15Київ — Канів
18:15Київ — Македони (Пт)
18:20Київ — Кагарлик (Пт-Сб)
18:25Київ — Богуслав (Нд)
18:25Київ — Медвин (Пт)
18:30Київ — Великі Прицьки
18:45Київ — Потік (Пт-Пн)
18:45Київ — Канів
18:50Київ — Ходорів
19:05Київ — Богуслав
19:10Київ — Маслівка
19:15Київ — Яхни (Пт-Нд)
19:20Київ — Канів

за маршрутами автобусів

Київ — Богуслав
08:30(Пн,Сб) 10:10 18:25(Нд) 19:05

Київ — Боярка
12:00(Пт,Нд)

Київ — Біла Церква
09:00 10:00 12:40 13:45 16:50 17:20(Пт-Нд)

Київ — Великий Букрин
07:40 15:25(Пт,Нд)

Київ — Великі Прицьки
08:40 10:00 13:00 15:55 18:30

Київ — Кагарлик
09:20 09:35 17:40(Пт-Сб) 18:20(Пт-Сб)

Київ — Канів
08:00 09:00 10:05 11:10 11:50 13:10 13:35 14:10 15:10 16:00 16:40 17:20 18:15 18:45 19:20

Київ — Киданівка
13:50

Київ — Корсунь-Шевченківський
14:40(кр Ср-Чт)

Київ — Македони
11:40 18:15(Пт)

Київ — Маслівка
09:50 11:25 18:10 19:10

Київ — Медвин
18:25(Пт)

Київ — Миронівка
07:30 09:15 11:30 14:35 16:55

Київ — Олександрівка
08:45 17:30(Пт,Нд)

Київ — Побережка
12:00(Пн,Ср,Сб)

Київ — Потік
09:40 18:45(Пт-Пн)

Київ — Ржищів
07:30 09:00 12:10 12:35 13:05(кр Нд) 13:40 15:00(Пт-Нд) 16:40(Пт,Нд) 17:30(кр Сб) 18:00

Київ — Рокитне
09:30(Сб) 13:30(кр Сб-Нд) 16:00(Нд) 17:05(Пт)

Київ — Ромашки
09:30(Нд)

Київ — Синиця
17:30

Київ — Ходорів
08:10 09:40 10:30 14:45 16:25 18:50

Київ — Черкаси
15:55 16:20(кр Вт-Ср)

Київ — Шпендівка
09:10 18:10

Київ — Щербашинці
15:20

Київ — Яхни
08:15 19:15(Пт-Нд)

Інформація оновлена: 27.12.2013