Автовокзал Євпаторія

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Інтернаціональна, 124 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06569-24088

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Євпаторія — Сєверне
04:10Євпаторія — Славне
04:50Євпаторія — Кормове
05:00Євпаторія — Лушине
05:10Євпаторія — Новоозерне
05:10Євпаторія — Вогневе
05:15Євпаторія — Наташине
05:20Євпаторія — Добрушине
05:20Євпаторія — Шишкине
05:30Саки — Єлизаветове
05:35Саки — Наташине
05:40Євпаторія — Кар'єрне
05:50Євпаторія — Мирний
05:50Євпаторія — Штормове
05:55Євпаторія — Добрушине
05:57Євпаторія — Сімферополь (кр Сб-Нд)
06:00Євпаторія — Мирний
06:02Євпаторія — Севастополь
06:05Євпаторія — Ялта
06:10Євпаторія — Новоозерне
06:20Євпаторія — Мирний
06:22Євпаторія — Шалаші
06:25Євпаторія — Судак
06:25Саки — Хуторок
06:32Євпаторія — Чорноморське
06:40Саки — Джанкой
06:40Євпаторія — Керч
06:40Євпаторія — Севастополь
06:50Євпаторія — Новоозерне
06:52Веселівка — Саки
06:55Мирний — Сімферополь
07:00Євпаторія — Миколаїв
07:00Саки — Хуторок
07:05Євпаторія — Сімферополь
07:07Роздольне — Севастополь
07:08Євпаторія — Вітине
07:10Чорноморське — Керч
07:12Єлизаветове — Саки
07:15Євпаторія — Сімферополь
07:17Наташине — Саки
07:20Євпаторія — Сімферополь
07:20Сімферополь — Чорноморське
07:25Євпаторія — Мирний
07:25Євпаторія — Новоозерне
07:25Євпаторія — Саки
07:30Саки — Молочне
07:30Євпаторія — Сімферополь
07:40Євпаторія — Міжводне
07:40Євпаторія — Саки
07:41Чорноморське — Сімферополь
07:45Євпаторія — Добрушине
07:45Новоозерне — Сімферополь
07:50Котовське — Сімферополь
07:50Котовське — Сімферополь
07:55Жовтокам'янка — Саки
08:00Євпаторія — Кар'єрне
08:00Євпаторія — Новоозерне
08:00Євпаторія — Одеса
08:00Євпаторія — Сімферополь
08:00Євпаторія — Штормове
08:05Євпаторія — Мирний
08:05Міжводне — Сімферополь
08:07Новоозерне — Севастополь
08:09Євпаторія — Фрунзе
08:10Євпаторія — Вітине
08:10Євпаторія — Наташине
08:10Євпаторія — Сімферополь
08:15Євпаторія — Новофедорівка
08:15Стерегуще — Сімферополь
08:20Євпаторія — Добрушине
08:20Чернівці — Севастополь
08:20Євпаторія — Сімферополь
08:25Саки — Веселівка
08:25Євпаторія — Саки
08:25Євпаторія — Сімферополь
08:25Сімферополь — Чорноморське
08:30Молочне — Саки
08:30Роздольне — Сімферополь
08:32Саки — Заозерне
08:35Євпаторія — Мирний
08:35Євпаторія — Сімферополь
08:35Євпаторія — Сімферополь
08:40Міжводне — Сімферополь
08:45Євпаторія — Саки
08:50Сімферополь — Новоозерне
08:50Євпаторія — Сімферополь
08:55Севастополь — Армянськ
09:00Саки — Наташине
09:00Хуторок — Саки
09:00Євпаторія — Сімферополь
09:02Євпаторія — Севастополь
09:05Євпаторія — Сімферополь
09:05Євпаторія — Чорноморське
09:15Євпаторія — Новоозерне
09:15Руч'ї — Сімферополь
09:18Євпаторія — Саки
09:20Євпаторія — Мирний
09:25Євпаторія — Керч
09:27Заозерне — Саки
09:30Євпаторія — Вогневе
09:30Міжводне — Сімферополь
09:35Євпаторія — Бахчисарай
09:35Саки — Жовтокам'янка
09:40Євпаторія — Кормове
09:40Веселівка — Саки
09:40Сімферополь — Чорноморське
09:45Севастополь — Новоозерне
09:45Євпаторія — Сімферополь
09:48Євпаторія — Вітине
09:55Євпаторія — Сімферополь
10:00Євпаторія — Новоозерне
10:00Роздольне — Ялта
10:05Саки — Хуторок
10:10Сімферополь — Новоозерне
10:10Сімферополь — Роздольне
10:10Євпаторія — Сімферополь
10:15Євпаторія — Севастополь
10:15Сімферополь — Чорноморське
10:15Сімферополь — Чорноморське
10:23Євпаторія — Сімферополь
10:30Євпаторія — Вітине
10:30Євпаторія — Сімферополь
10:35Євпаторія — Сімферополь
10:35Саки — Хуторок
10:37Євпаторія — Саки
10:40Євпаторія — Мирний
10:40Євпаторія — Сімферополь
10:42Наташине — Саки
10:45Євпаторія — Добрушине
10:45Чорноморське — Сімферополь
10:47Євпаторія — Саки
10:50Євпаторія — Новоозерне
10:55Саки — Веселівка
10:55Саки — Заозерне
10:55Жовтокам'янка — Саки
10:55Євпаторія — Сімферополь
10:55Севастополь — Херсон (Вт,Чт,Сб)
11:00Євпаторія — Новофедорівка
11:00Євпаторія — Севастополь
11:00Євпаторія — Славне
11:00Ялта — Чорноморське
11:01Дачі — Новоозерне
11:02Євпаторія — Шалаші
11:05Євпаторія — Саки
11:05Євпаторія — Сімферополь
11:10Євпаторія — Сімферополь
11:10Євпаторія — Шишкине
11:20Хуторок — Саки
11:20Сімферополь — Чорноморське
11:22Євпаторія — Сімферополь
11:30Саки — Молочне
11:30Євпаторія — Фрунзе
11:35Євпаторія — Сімферополь
11:40Євпаторія — Мирний
11:40Сімферополь — Роздольне
11:42Євпаторія — Саки
11:45Євпаторія — Наташине
11:45Новоозерне — Сімферополь
11:50Євпаторія — Міжводне
11:55Роздольне — Сімферополь
11:55Севастополь — Чернівці
12:00Саки — Єлизаветове
12:00Євпаторія — Новоозерне
12:00Хуторок — Саки
12:00Новоозерне — Севастополь
12:10Саки — Наташине
12:10Євпаторія — Саки
12:15Євпаторія — Добрушине
12:15Сімферополь — Мирний
12:15Євпаторія — Сімферополь
12:18Євпаторія — Вітине
12:20Сімферополь — Чорноморське
12:25Саки — Жовтокам'янка
12:25Євпаторія — Хрестівка (Кіровське)
12:26Веселівка — Саки
12:27Євпаторія — Севастополь
12:30Євпаторія — Сімферополь
12:35Молочне — Саки
12:40Євпаторія — Мирний
12:40Мирний — Новоозерне
12:40Саки — Хуторок
12:45Заозерне — Саки
12:45Сімферополь — Стерегуще
12:52Євпаторія — Красноперекопськ
12:55Євпаторія — Кар'єрне
13:00Євпаторія — Ленське (Вт,Чт,Сб)
13:00Євпаторія — Новоозерне
13:00Чорноморське — Сімферополь
13:05Євпаторія — Добрушине
13:05Сімферополь — Міжводне
13:05Євпаторія — Саки
13:10Євпаторія — Сімферополь
13:15Євпаторія — Саки
13:20Євпаторія — Саки
13:25Євпаторія — Вітине
13:25Сімферополь — Новоозерне
13:25Євпаторія — Севастополь
13:28Євпаторія — Штормове
13:30Євпаторія — Лушине
13:30Євпаторія — Саки
13:30Євпаторія — Сімферополь
13:35Євпаторія — Вогневе
13:35Наташине — Саки
13:37Саки — Веселівка
13:40Євпаторія — Сімферополь
13:45Євпаторія — Наташине
13:45Тунельне — Саки
13:50Євпаторія — Воїнка (кр Ср-Чт)
13:50Євпаторія — Воїнка (кр Ср-Чт)
13:51Дачі — Новоозерне
13:55Євпаторія — Кореїз
14:00Саки — Молочне
14:00Євпаторія — Севастополь
14:00Сімферополь — Чорноморське
14:05Саки — Заозерне
14:05Євпаторія — Сімферополь
14:10Херсон — Севастополь (Ср,Пт,Нд)
14:13Євпаторія — Саки
14:15Чорноморське — Сімферополь
14:20Євпаторія — Новофедорівка
14:27Єлизаветове — Саки
14:30Євпаторія — Новоозерне
14:30Євпаторія — Севастополь
14:30Євпаторія — Сімферополь
14:35Євпаторія — Вітине
14:35Хуторок — Саки
14:35Чорноморське — Сімферополь
14:35Євпаторія — Чорноморське
14:39Сімферополь — Роздольне
14:40Євпаторія — Мирний
14:40Євпаторія — Сімферополь
14:42Євпаторія — Чорноморське
14:42Євпаторія — Чорноморське
14:50Євпаторія — Севастополь
14:55Веселівка — Саки
14:55Євпаторія — Ялта
15:00Євпаторія — Новоозерне
15:00Євпаторія — Сімферополь
15:05Євпаторія — Саки
15:05Євпаторія — Сімферополь
15:10Саки — Жовтокам'янка
15:10Євпаторія — Мирний
15:10Армянськ — Севастополь
15:10Мирний — Сімферополь
15:15Євпаторія — Добрушине
15:15Чорноморське — Сімферополь
15:15Чорноморське — Сімферополь
15:20Євпаторія — Сімферополь
15:20Саки — Хуторок
15:25Сімферополь — Новоозерне
15:25Чорноморське — Ялта
15:27Євпаторія — Фрунзе
15:30Євпаторія — Кар'єрне
15:30Євпаторія — Сімферополь
15:30Євпаторія — Чорноморське
15:35Євпаторія — Сімферополь
15:37Заозерне — Саки
15:40Євпаторія — Вітине
15:40Євпаторія — Кормове
15:40Севастополь — Новоозерне
15:40Євпаторія — Сімферополь
15:45Сімферополь — Чорноморське
15:45Євпаторія — Шалаші
15:47Євпаторія — Саки
15:50Роздольне — Сімферополь
15:55Євпаторія — Саки
16:00Євпаторія — Новоозерне
16:05Євпаторія — Житомир
16:05Євпаторія — Житомир
16:05Євпаторія — Севастополь
16:10Сімферополь — Міжводне
16:10Євпаторія — Нижньогірський
16:10Євпаторія — Вогневе
16:15Євпаторія — Добрушине
16:17Жовтокам'янка — Саки
16:20Сімферополь — Новоозерне
16:20Євпаторія — Оленівка
16:20Євпаторія — Оленівка
16:20Сімферополь — Руч'ї
16:20Євпаторія — Сімферополь
16:27Євпаторія — Новофедорівка
16:30Євпаторія — Міжводне
16:30Євпаторія — Мирний
16:30Новоозерне — Сімферополь
16:30Євпаторія — Славне
16:40Євпаторія — Новоозерне
16:45Євпаторія — Сєверне
16:45Євпаторія — Сімферополь
16:45Саки — Хуторок
16:51Дачі — Новоозерне
16:55Саки — Молочне
16:55Євпаторія — Саки
16:55Чорноморське — Сімферополь
17:00Євпаторія — Виноградове
17:00Євпаторія — Вітине
17:00Сімферополь — Міжводне
17:00Євпаторія — Севастополь
17:00Євпаторія — Сімферополь
17:05Хуторок — Саки
17:10Севастополь — Роздольне
17:10Євпаторія — Сімферополь
17:15Саки — Єлизаветове
17:15Євпаторія — Керч (Пн,Ср,Пт)
17:15Євпаторія — Шишкине
17:20Євпаторія — Новоозерне
17:23Євпаторія — Штормове
17:25Саки — Заозерне
17:25Сімферополь — Котовське
17:25Роздольне — Сімферополь
17:30Саки — Веселівка
17:30Євпаторія — Вітине
17:30Євпаторія — Роздольне (Пт-Нд)
17:30Євпаторія — Ялта
17:35Євпаторія — Наташине
17:35Євпаторія — Саки
17:37Євпаторія — Кар'єрне
17:40Євпаторія — Сімферополь
17:42Сімферополь — Роздольне
17:45Саки — Жовтокам'янка
17:45Євпаторія — Сімферополь
17:49Євпаторія — Саки
17:50Євпаторія — Мирний
17:58Севастополь — Чорноморське (Пт-Нд)
18:00Євпаторія — Вогневе
18:00Молочне — Саки
18:00Євпаторія — Севастополь
18:00Євпаторія — Сімферополь
18:10Євпаторія — Сімферополь
18:12Джанкой — Саки
18:15Євпаторія — Новоозерне
18:15Наташине — Саки
18:15Хуторок — Саки
18:15Міжводне — Сімферополь
18:20Сімферополь — Міжводне
18:20Євпаторія — Сімферополь
18:30Євпаторія — Сімферополь
18:35Новоозерне — Сімферополь
18:35Сімферополь — Чорноморське
18:40Євпаторія — Добрушине
18:40Сімферополь — Мирний
18:44Євпаторія — Фрунзе
18:45Євпаторія — Сімферополь
18:57Євпаторія — Сімферополь
19:00Євпаторія — Севастополь
19:10Чорноморське — Сімферополь
19:15Заозерне — Саки
19:20Євпаторія — Новофедорівка
19:20Євпаторія — Сімферополь
19:25Новоозерне — Сімферополь
19:30Євпаторія — Лушине
19:30Новоозерне — Севастополь
19:40Веселівка — Саки
19:45Євпаторія — Чорноморське
19:55Євпаторія — Сімферополь
20:05Севастополь — Новоозерне
20:05Євпаторія — Сімферополь
20:11Дачі — Новоозерне
20:25Євпаторія — Сімферополь
20:35Чорноморське — Сімферополь
20:50Сімферополь — Новоозерне
21:10Саки — Веселівка
21:15Ялта — Роздольне
21:45Керч — Чорноморське

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Бахчисарай
09:35

Євпаторія — Виноградове
17:00

Євпаторія — Вогневе
05:10 09:30 13:35 16:10 18:00

Євпаторія — Воїнка
13:50(кр Ср-Чт) 13:50(кр Ср-Чт)

Євпаторія — Вітине
07:08 08:10 09:48 10:30 12:18 13:25 14:35 15:40 17:00 17:30

Євпаторія — Добрушине
05:20 05:55 07:45 08:20 10:45 12:15 13:05 15:15 16:15 18:40

Євпаторія — Житомир
16:05 16:05

Євпаторія — Кар'єрне
05:40 08:00 12:55 15:30 17:37

Євпаторія — Керч
06:40 09:25 17:15(Пн,Ср,Пт)

Євпаторія — Кореїз
13:55

Євпаторія — Кормове
04:50 09:40 15:40

Євпаторія — Красноперекопськ
12:52

Євпаторія — Ленське
13:00(Вт,Чт,Сб)

Євпаторія — Лушине
05:00 13:30 19:30

Євпаторія — Миколаїв
07:00

Євпаторія — Мирний
05:50 06:00 06:20 07:25 08:05 08:35 09:20 10:40 11:40 12:40 14:40 15:10 16:30 17:50

Євпаторія — Міжводне
07:40 11:50 16:30

Євпаторія — Наташине
05:15 08:10 11:45 13:45 17:35

Євпаторія — Нижньогірський
16:10

Євпаторія — Новоозерне
05:10 06:10 06:50 07:25 08:00 09:15 10:00 10:50 12:00 13:00 14:30 15:00 16:00 16:40 17:20 18:15

Євпаторія — Новофедорівка
08:15 11:00 14:20 16:27 19:20

Євпаторія — Одеса
08:00

Євпаторія — Оленівка
16:20 16:20

Євпаторія — Роздольне
17:30(Пт-Нд)

Євпаторія — Саки
07:25 07:40 08:25 08:45 09:18 10:37 10:47 11:05 11:42 12:10 13:05 13:15 13:20 13:30 14:13 15:05 15:47 15:55 16:55 17:35 17:49

Євпаторія — Севастополь
06:02 06:40 09:02 10:15 11:00 12:27 13:25 14:00 14:30 14:50 16:05 17:00 18:00 19:00

Євпаторія — Славне
04:10 11:00 16:30

Євпаторія — Судак
06:25

Євпаторія — Сєверне
04:00 16:45

Євпаторія — Сімферополь
05:57(кр Сб-Нд) 07:05 07:15 07:20 07:30 08:00 08:10 08:20 08:25 08:35 08:35 08:50 09:00 09:05 09:45 09:55 10:10 10:23 10:30 10:35 10:40 10:55 11:05 11:10 11:22 11:35 12:15 12:30 13:10 13:30 13:40 14:05 14:30 14:40 15:00 15:05 15:20 15:30 15:35 15:40 16:20 16:45 17:00 17:10 17:40 17:45 18:00 18:10 18:20 18:30 18:45 18:57 19:20 19:55 20:05 20:25

Євпаторія — Фрунзе
08:09 11:30 15:27 18:44

Євпаторія — Хрестівка (Кіровське)
12:25

Євпаторія — Чорноморське
06:32 09:05 14:35 14:42 14:42 15:30 19:45

Євпаторія — Шалаші
06:22 11:02 15:45

Євпаторія — Шишкине
05:20 11:10 17:15

Євпаторія — Штормове
05:50 08:00 13:28 17:23

Євпаторія — Ялта
06:05 14:55 17:30

Єлизаветове — Саки
07:12 14:27

Армянськ — Севастополь
15:10

Веселівка — Саки
06:52 09:40 12:26 14:55 19:40

Дачі — Новоозерне
11:01 13:51 16:51 20:11

Джанкой — Саки
18:12

Жовтокам'янка — Саки
07:55 10:55 16:17

Заозерне — Саки
09:27 12:45 15:37 19:15

Керч — Чорноморське
21:45

Котовське — Сімферополь
07:50 07:50

Мирний — Новоозерне
12:40

Мирний — Сімферополь
06:55 15:10

Молочне — Саки
08:30 12:35 18:00

Міжводне — Сімферополь
08:05 08:40 09:30 18:15

Наташине — Саки
07:17 10:42 13:35 18:15

Новоозерне — Севастополь
08:07 12:00 19:30

Новоозерне — Сімферополь
07:45 11:45 16:30 18:35 19:25

Роздольне — Севастополь
07:07

Роздольне — Сімферополь
08:30 11:55 15:50 17:25

Роздольне — Ялта
10:00

Руч'ї — Сімферополь
09:15

Саки — Єлизаветове
05:30 12:00 17:15

Саки — Веселівка
08:25 10:55 13:37 17:30 21:10

Саки — Джанкой
06:40

Саки — Жовтокам'янка
09:35 12:25 15:10 17:45

Саки — Заозерне
08:32 10:55 14:05 17:25

Саки — Молочне
07:30 11:30 14:00 16:55

Саки — Наташине
05:35 09:00 12:10

Саки — Хуторок
06:25 07:00 10:05 10:35 12:40 15:20 16:45

Севастополь — Армянськ
08:55

Севастополь — Новоозерне
09:45 15:40 20:05

Севастополь — Роздольне
17:10

Севастополь — Херсон
10:55(Вт,Чт,Сб)

Севастополь — Чернівці
11:55

Севастополь — Чорноморське
17:58(Пт-Нд)

Стерегуще — Сімферополь
08:15

Сімферополь — Котовське
17:25

Сімферополь — Мирний
12:15 18:40

Сімферополь — Міжводне
13:05 16:10 17:00 18:20

Сімферополь — Новоозерне
08:50 10:10 13:25 15:25 16:20 20:50

Сімферополь — Роздольне
10:10 11:40 14:39 17:42

Сімферополь — Руч'ї
16:20

Сімферополь — Стерегуще
12:45

Сімферополь — Чорноморське
07:20 08:25 09:40 10:15 10:15 11:20 12:20 14:00 15:45 18:35

Тунельне — Саки
13:45

Херсон — Севастополь
14:10(Ср,Пт,Нд)

Хуторок — Саки
09:00 11:20 12:00 14:35 17:05 18:15

Чернівці — Севастополь
08:20

Чорноморське — Керч
07:10

Чорноморське — Сімферополь
07:41 10:45 13:00 14:15 14:35 15:15 15:15 16:55 19:10 20:35

Чорноморське — Ялта
15:25

Ялта — Роздольне
21:15

Ялта — Чорноморське
11:00

Інформація оновлена: 07.02.2014