Автовокзал Бахчисарай АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Сімферопольська, 45 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06554-42972

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:11Ростов-на-Дону (РФ) — Севастополь
05:00Бахчисарай — Богатир (кр Сб-Нд)
05:15Бахчисарай — Білокам'яне
05:20Бахчисарай — Севастополь
05:40Бахчисарай — Севастополь
05:40Бахчисарай — Синапне
05:40Бахчисарай — Ялта
06:00Бахчисарай — Високе (кр Сб-Нд)
06:00Бахчисарай — Синапне (кр Сб-Нд)
06:00Бахчисарай — Скалисте (кр Сб-Нд)
06:00Бахчисарай — Соколине
06:05Бахчисарай — Севастополь
06:10Бахчисарай — Річне (кр Сб-Нд)
06:15Бахчисарай — Білокам'яне (кр Сб-Нд)
06:20Бахчисарай — Севастополь
06:20Бахчисарай — Сімферополь
06:25Бахчисарай — Рєпіне
06:25Білокам'яне — Сімферополь
06:40Бахчисарай — Сімферополь
06:45Бахчисарай — Білокам'яне
06:45Бахчисарай — Севастополь
06:48Севастополь — Дніпропетровськ
06:50Соколине — Сімферополь
06:55Бахчисарай — Севастополь
07:00Бахчисарай — Піщане
07:00Бахчисарай — Севастополь
07:00Бахчисарай — Сімферополь
07:00Соколине — Сімферополь
07:00Бахчисарай — Скалисте (кр Сб-Нд)
07:00Бахчисарай — Соколине
07:05Синапне — Сімферополь
07:10Севастополь — Сімферополь
07:15Бахчисарай — Білокам'яне (кр Сб-Нд)
07:15Бахчисарай — Шевченкове (кр Нд)
07:20Бахчисарай — Сімферополь
07:20Бахчисарай — Синапне
07:25Кача — Сімферополь
07:27Севастополь — Керч
07:30Бахчисарай — Багата Ущелина
07:30Бахчисарай — Севастополь
07:35Бахчисарай — Холмівка
07:40Бахчисарай — Сімферополь
07:44Севастополь — Сімферополь
07:45Бахчисарай — Білокам'яне
07:50Бахчисарай — Кача
07:50Бахчисарай — Ялта
07:55Бахчисарай — Углове
08:00Бахчисарай — Севастополь
08:00Ізмаїл — Севастополь
08:00Бахчисарай — Сімферополь
08:00Бахчисарай — Скалисте (кр Сб-Нд)
08:05Піщане — Севастополь
08:05Рідне — Сімферополь
08:05Севастополь — Феодосія
08:10Бахчисарай — Рєпіне
08:10Севастополь — Сімферополь
08:15Бахчисарай — Білогірськ
08:20Сімферополь — Білокам'яне
08:20Бахчисарай — Соколине
08:25Бахчисарай — Сімферополь
08:30Холмівка — Сімферополь
08:40Бахчисарай — Білокам'яне (кр Сб-Нд)
08:40Бахчисарай — Берегове
08:40Бахчисарай — Севастополь
08:40Бахчисарай — Сімферополь
08:45Кача — Сімферополь
08:50Щасливе — Сімферополь
08:50Бахчисарай — Синапне
08:50Бахчисарай — Холмівка
08:55Сімферополь — Севастополь
09:00Бахчисарай — Севастополь
09:00Севастополь — Сімферополь
09:00Бахчисарай — Сімферополь
09:05Севастополь — Бердянськ
09:05Красноперекопськ — Севастополь
09:05Сімферополь — Севастополь
09:05Севастополь — Сімферополь
09:05Бахчисарай — Шевченкове (кр Нд)
09:11Хмельницьке — Сімферополь
09:15Бахчисарай — Севастополь
09:15Нижньогірський — Севастополь
09:15Севастополь — Сімферополь
09:15Бахчисарай — Скалисте (кр Сб-Нд)
09:20Бахчисарай — Сімферополь
09:25Бахчисарай — Білокам'яне
09:25Хрестівка (Кіровське) — Севастополь
09:30Білокам'яне — Сімферополь
09:30Сімферополь — Синапне
09:35Бахчисарай — Соколине
09:40Бахчисарай — Піщане
09:40Бахчисарай — Севастополь
09:40Бахчисарай — Сімферополь
09:47Севастополь — Красноперекопськ
09:50Бахчисарай — Севастополь
10:00Бахчисарай — Сімферополь
10:00Сімферополь — Соколине
10:10Бахчисарай — Севастополь
10:10Бахчисарай — Сімферополь
10:10Бахчисарай — Синапне (кр Сб-Нд)
10:15Сімферополь — Кача
10:15Севастополь — Судак
10:20Феодосія — Севастополь
10:20Кача — Сімферополь
10:25Бахчисарай — Севастополь
10:25Бахчисарай — Углове
10:30Бахчисарай — Холмівка
10:35Севастополь — Піщане
10:40Бахчисарай — Севастополь
10:40Бахчисарай — Сімферополь
10:40Бахчисарай — Синапне
10:40Сімферополь — Соколине
10:45Щолкіне — Севастополь
10:45Бахчисарай — Скалисте (кр Сб-Нд)
10:50Синапне — Сімферополь
10:55Бахчисарай — Білокам'яне
11:00Бахчисарай — Севастополь
11:00Сімферополь — Севастополь
11:00Севастополь — Сімферополь
11:00Бахчисарай — Сімферополь
11:00Сімферополь — Холмівка
11:10Севастополь — Сімферополь
11:10Сімферополь — Хмельницьке
11:15Бахчисарай — Білокам'яне (кр Сб-Нд)
11:15Бахчисарай — Берегове
11:15Сімферополь — Севастополь
11:15Бахчисарай — Соколине
11:20Сімферополь — Севастополь
11:25Сімферополь — Севастополь
11:25Бахчисарай — Сімферополь
11:30Бахчисарай — Шевченкове (кр Нд)
11:35Сімферополь — Білокам'яне
11:35Бахчисарай — Севастополь
11:35Бахчисарай — Синапне (кр Сб-Нд)
11:40Бахчисарай — Рєпіне
11:40Севастополь — Сімферополь
11:40Бахчисарай — Сімферополь
11:43Сімферополь — Севастополь
11:45Бахчисарай — Багата Ущелина
11:47Керч — Севастополь
11:50Соколине — Сімферополь
12:00Бахчисарай — Сімферополь
12:10Бахчисарай — Піщане
12:10Севастополь — Миколаїв
12:10Бахчисарай — Севастополь
12:20Бахчисарай — Євпаторія
12:20Бахчисарай — Севастополь
12:20Бахчисарай — Сімферополь
12:25Сімферополь — Рідне
12:25Сімферополь — Щасливе
12:30Сімферополь — Кача
12:30Білокам'яне — Сімферополь
12:30Бахчисарай — Холмівка
12:35Севастополь — Сімферополь
12:40Бахчисарай — Сімферополь
12:40Бахчисарай — Синапне
12:45Бахчисарай — Білокам'яне
12:45Піщане — Севастополь
12:50Севастополь — Хрестівка (Кіровське)
12:50Соколине — Сімферополь
12:55Кача — Сімферополь
12:55Бахчисарай — Углове
13:00Бахчисарай — Севастополь
13:00Сімферополь — Синапне
13:00Бахчисарай — Скалисте (кр Сб-Нд)
13:05Бахчисарай — Сімферополь
13:10Бахчисарай — Соколине
13:20Бахчисарай — Севастополь
13:20Бахчисарай — Сімферополь
13:30Бахчисарай — Білокам'яне (кр Сб-Нд)
13:40Бахчисарай — Сімферополь
13:40Бахчисарай — Синапне
13:45Бахчисарай — Берегове
13:45Сімферополь — Кача
13:50Бахчисарай — Білогірськ
13:50Бахчисарай — Богатир (кр Сб-Нд)
13:55Бахчисарай — Севастополь
13:55Бахчисарай — Севастополь
13:55Холмівка — Сімферополь
14:00Бахчисарай — Шевченкове (кр Нд)
14:05Севастополь — Феодосія
14:07Бахчисарай — Сімферополь
14:10Бахчисарай — Холмівка
14:15Бахчисарай — Білокам'яне
14:20Феодосія — Севастополь
14:20Севастополь — Сімферополь
14:20Бахчисарай — Сімферополь
14:25Бахчисарай — Севастополь
14:25Синапне — Сімферополь
14:30Бахчисарай — Севастополь
14:30Бахчисарай — Синапне (кр Сб-Нд)
14:30Сімферополь — Соколине
14:35Бахчисарай — Сімферополь
14:40Бахчисарай — Піщане
14:40Севастополь — Сімферополь
14:40Бахчисарай — Скалисте (кр Сб-Нд)
14:45Сімферополь — Севастополь
14:45Севастополь — Сімферополь
14:45Кача — Сімферополь
14:45Севастополь — Щолкіне
15:00Сімферополь — Білокам'яне
15:00Бахчисарай — Високе (кр Сб-Нд)
15:00Бахчисарай — Сімферополь
15:05Севастополь — Нижньогірський
15:05Бахчисарай — Севастополь
15:05Бахчисарай — Севастополь
15:05Рідне — Сімферополь
15:05Севастополь — Сімферополь
15:10Бахчисарай — Соколине
15:20Бахчисарай — Сімферополь
15:20Бахчисарай — Синапне
15:25Бахчисарай — Углове
15:30Бахчисарай — Багата Ущелина
15:30Щасливе — Сімферополь
15:35Сімферополь — Кача
15:35Севастополь — Піщане
15:40Бахчисарай — Севастополь
15:45Бахчисарай — Сімферополь
15:50Сімферополь — Соколине
15:52Севастополь — Сімферополь
16:00Бахчисарай — Севастополь
16:00Бахчисарай — Сімферополь
16:00Бахчисарай — Синапне (кр Сб-Нд)
16:00Бахчисарай — Скалисте (кр Сб-Нд)
16:03Хмельницьке — Сімферополь
16:05Севастополь — Сімферополь
16:15Бахчисарай — Берегове
16:15Бахчисарай — Севастополь
16:19Бахчисарай — Сімферополь
16:28Соколине — Сімферополь
16:30Сімферополь — Синапне
16:35Бахчисарай — Севастополь
16:37Бахчисарай — Сімферополь
16:40Бахчисарай — Білокам'яне (кр Сб-Нд)
16:40Судак — Севастополь
16:40Бахчисарай — Щасливе (кр Сб-Нд)
16:40Бахчисарай — Холмівка
16:40Бахчисарай — Шевченкове (кр Нд)
16:45Севастополь — Сімферополь
16:50Бахчисарай — Севастополь
16:50Сімферополь — Севастополь
16:50Сімферополь — Севастополь
16:50Білокам'яне — Сімферополь
16:55Севастополь — Ізмаїл
16:55Сімферополь — Севастополь
16:55Бахчисарай — Синапне (кр Сб-Нд)
16:58Севастополь — Керч
17:00Бахчисарай — Сімферополь
17:02Кача — Сімферополь
17:05Сімферополь — Рідне
17:10Бахчисарай — Піщане
17:10Бахчисарай — Річне (кр Сб-Нд)
17:10Бахчисарай — Рєпіне
17:15Бахчисарай — Білокам'яне
17:15Сімферополь — Севастополь
17:20Феодосія — Севастополь
17:20Бахчисарай — Сімферополь
17:25Піщане — Севастополь
17:28Сімферополь — Холмівка
17:35Бахчисарай — Соколине
17:40Бахчисарай — Сімферополь
17:50Красноперекопськ — Севастополь
18:00Бахчисарай — Білокам'яне (кр Сб-Нд)
18:00Бахчисарай — Сімферополь
18:05Бахчисарай — Севастополь
18:10Сімферополь — Хмельницьке
18:20Сімферополь — Севастополь
18:20Сімферополь — Севастополь
18:20Бахчисарай — Сімферополь
18:20Сімферополь — Щасливе
18:35Чистеньке — Кача
18:40Севастополь — Краснодар (РФ)
18:40Бахчисарай — Сімферополь
18:42Севастополь — Кримськ (РФ) (Пн,Ср,Пт,Нд)
18:42Севастополь — Новоросійськ (РФ) (Вт,Чт,Сб)
18:50Сімферополь — Севастополь
18:55Миколаїв — Севастополь
19:00Сімферополь — Кача
19:05Севастополь — Джанкой
19:20Сімферополь — Білокам'яне
19:47Севастополь — Феодосія
19:50Сімферополь — Севастополь
20:00Сімферополь — Севастополь
20:00Севастополь — Сімферополь
20:10Севастополь — Сімферополь
20:25Севастополь — Сімферополь
21:05Севастополь — Сімферополь
21:10Севастополь — Ростов-на-Дону (РФ)
21:57Керч — Севастополь
22:10Севастополь — Сімферополь
22:20Сімферополь — Севастополь
23:10Сімферополь — Севастополь

за маршрутами автобусів

Ізмаїл — Севастополь
08:00

Бахчисарай — Євпаторія
12:20

Бахчисарай — Багата Ущелина
07:30 11:45 15:30

Бахчисарай — Берегове
08:40 11:15 13:45 16:15

Бахчисарай — Богатир
05:00(кр Сб-Нд) 13:50(кр Сб-Нд)

Бахчисарай — Білогірськ
08:15 13:50

Бахчисарай — Білокам'яне
05:15 06:15(кр Сб-Нд) 06:45 07:15(кр Сб-Нд) 07:45 08:40(кр Сб-Нд) 09:25 10:55 11:15(кр Сб-Нд) 12:45 13:30(кр Сб-Нд) 14:15 16:40(кр Сб-Нд) 17:15 18:00(кр Сб-Нд)

Бахчисарай — Високе
06:00(кр Сб-Нд) 15:00(кр Сб-Нд)

Бахчисарай — Кача
07:50

Бахчисарай — Піщане
07:00 09:40 12:10 14:40 17:10

Бахчисарай — Рєпіне
06:25 08:10 11:40 17:10

Бахчисарай — Річне
06:10(кр Сб-Нд) 17:10(кр Сб-Нд)

Бахчисарай — Севастополь
05:20 05:40 06:05 06:20 06:45 06:55 07:00 07:30 08:00 08:40 09:00 09:15 09:40 09:50 10:10 10:25 10:40 11:00 11:35 12:10 12:20 13:00 13:20 13:55 13:55 14:25 14:30 15:05 15:05 15:40 16:00 16:15 16:35 16:50 18:05

Бахчисарай — Синапне
05:40 06:00(кр Сб-Нд) 07:20 08:50 10:10(кр Сб-Нд) 10:40 11:35(кр Сб-Нд) 12:40 13:40 14:30(кр Сб-Нд) 15:20 16:00(кр Сб-Нд) 16:55(кр Сб-Нд)

Бахчисарай — Скалисте
06:00(кр Сб-Нд) 07:00(кр Сб-Нд) 08:00(кр Сб-Нд) 09:15(кр Сб-Нд) 10:45(кр Сб-Нд) 13:00(кр Сб-Нд) 14:40(кр Сб-Нд) 16:00(кр Сб-Нд)

Бахчисарай — Соколине
06:00 07:00 08:20 09:35 11:15 13:10 15:10 17:35

Бахчисарай — Сімферополь
06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:25 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:10 10:40 11:00 11:25 11:40 12:00 12:20 12:40 13:05 13:20 13:40 14:07 14:20 14:35 15:00 15:20 15:45 16:00 16:19 16:37 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40

Бахчисарай — Углове
07:55 10:25 12:55 15:25

Бахчисарай — Холмівка
07:35 08:50 10:30 12:30 14:10 16:40

Бахчисарай — Шевченкове
07:15(кр Нд) 09:05(кр Нд) 11:30(кр Нд) 14:00(кр Нд) 16:40(кр Нд)

Бахчисарай — Щасливе
16:40(кр Сб-Нд)

Бахчисарай — Ялта
05:40 07:50

Білокам'яне — Сімферополь
06:25 09:30 12:30 16:50

Кача — Сімферополь
07:25 08:45 10:20 12:55 14:45 17:02

Керч — Севастополь
11:47 21:57

Красноперекопськ — Севастополь
09:05 17:50

Миколаїв — Севастополь
18:55

Нижньогірський — Севастополь
09:15

Піщане — Севастополь
08:05 12:45 17:25

Ростов-на-Дону (РФ) — Севастополь
04:11

Рідне — Сімферополь
08:05 15:05

Севастополь — Ізмаїл
16:55

Севастополь — Бердянськ
09:05

Севастополь — Джанкой
19:05

Севастополь — Дніпропетровськ
06:48

Севастополь — Керч
07:27 16:58

Севастополь — Краснодар (РФ)
18:40

Севастополь — Красноперекопськ
09:47

Севастополь — Кримськ (РФ)
18:42(Пн,Ср,Пт,Нд)

Севастополь — Миколаїв
12:10

Севастополь — Нижньогірський
15:05

Севастополь — Новоросійськ (РФ)
18:42(Вт,Чт,Сб)

Севастополь — Піщане
10:35 15:35

Севастополь — Ростов-на-Дону (РФ)
21:10

Севастополь — Судак
10:15

Севастополь — Сімферополь
07:10 07:44 08:10 09:00 09:05 09:15 11:00 11:10 11:40 12:35 14:20 14:40 14:45 15:05 15:52 16:05 16:45 20:00 20:10 20:25 21:05 22:10

Севастополь — Феодосія
08:05 14:05 19:47

Севастополь — Хрестівка (Кіровське)
12:50

Севастополь — Щолкіне
14:45

Синапне — Сімферополь
07:05 10:50 14:25

Соколине — Сімферополь
06:50 07:00 11:50 12:50 16:28

Судак — Севастополь
16:40

Сімферополь — Білокам'яне
08:20 11:35 15:00 19:20

Сімферополь — Кача
10:15 12:30 13:45 15:35 19:00

Сімферополь — Рідне
12:25 17:05

Сімферополь — Севастополь
08:55 09:05 11:00 11:15 11:20 11:25 11:43 14:45 16:50 16:50 16:55 17:15 18:20 18:20 18:50 19:50 20:00 22:20 23:10

Сімферополь — Синапне
09:30 13:00 16:30

Сімферополь — Соколине
10:00 10:40 14:30 15:50

Сімферополь — Хмельницьке
11:10 18:10

Сімферополь — Холмівка
11:00 17:28

Сімферополь — Щасливе
12:25 18:20

Феодосія — Севастополь
10:20 14:20 17:20

Хмельницьке — Сімферополь
09:11 16:03

Холмівка — Сімферополь
08:30 13:55

Хрестівка (Кіровське) — Севастополь
09:25

Чистеньке — Кача
18:35

Щасливе — Сімферополь
08:50 15:30

Щолкіне — Севастополь
10:45

Інформація оновлена: 10.02.2014