Автовокзал Саки

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Сімферопольська, 17 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06563-26380

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Саки — Єлизаветове
05:00Саки — Наташине
05:40Саки — Джанкой
05:45Саки — Хуторок
06:05Прибережне — Сімферополь
06:25Саки — Хуторок
06:30Саки — Сімферополь
06:35Євпаторія — Севастополь
06:37Саки — Ялта
06:55Саки — Молочне
07:00Саки — Євпаторія
07:00Саки — Сімферополь
07:10Євпаторія — Судак
07:15Євпаторія — Севастополь
07:15Саки — Сімферополь
07:25Саки — Сімферополь
07:28Фрунзе — Євпаторія
07:35Саки — Сімферополь
07:40Саки — Джанкой
07:40Саки — Євпаторія
07:40Сімферополь — Новофедорівка
07:45Саки — Заозерне
07:45Роздольне — Севастополь
07:50Саки — Веселівка
08:00Саки — Євпаторія
08:10Саки — Сімферополь
08:15Севастополь — Армянськ
08:20Саки — Наташине
08:20Сімферополь — Прибережне
08:35Саки — Сімферополь
08:40Саки — Євпаторія
08:45Саки — Євпаторія
08:45Новоозерне — Севастополь
08:50Чернівці — Севастополь
08:50Сімферополь — Чорноморське
08:52Євпаторія — Фрунзе
08:55Євпаторія — Новофедорівка
08:55Саки — Сімферополь
09:00Саки — Жовтокам'янка
09:00Севастополь — Новоозерне
09:05Саки — Керч
09:15Сімферополь — Новофедорівка
09:15Саки — Сімферополь
09:25Прибережне — Сімферополь
09:30Євпаторія — Севастополь
09:30Саки — Хуторок
09:40Севастополь — Євпаторія
09:40Саки — Сімферополь
09:45Саки — Євпаторія
09:50Руч'ї — Сімферополь
09:50Сімферополь — Фрунзе
10:00Саки — Сімферополь
10:00Саки — Хуторок
10:05Саки — Євпаторія
10:05Євпаторія — Керч
10:10Севастополь — Євпаторія
10:15Євпаторія — Бахчисарай
10:15Саки — Євпаторія
10:15Саки — Сімферополь
10:20Саки — Веселівка
10:25Фрунзе — Євпаторія
10:30Саки — Заозерне
10:30Сімферополь — Новофедорівка
10:30Саки — Сімферополь
10:40Роздольне — Ялта
10:50Євпаторія — Севастополь
10:50Саки — Сімферополь
10:52Саки — Молочне
11:00Саки — Євпаторія
11:05Севастополь — Євпаторія
11:10Саки — Сімферополь
11:15Саки — Єлизаветове
11:15Севастополь — Чернівці
11:20Саки — Наташине
11:25Саки — Сімферополь
11:30Севастополь — Євпаторія
11:30Саки — Євпаторія
11:35Євпаторія — Севастополь
11:40Євпаторія — Новофедорівка
11:40Саки — Сімферополь
11:43Фрунзе — Сімферополь
11:45Саки — Жовтокам'янка
11:55Саки — Сімферополь
12:00Саки — Євпаторія
12:07Саки — Хуторок
12:10Саки — Сімферополь
12:15Севастополь — Євпаторія
12:20Саки — Євпаторія
12:25Євпаторія — Фрунзе
12:35Саки — Євпаторія
12:40Новоозерне — Севастополь
12:40Саки — Сімферополь
12:50Саки — Євпаторія
12:50Сімферополь — Прибережне
12:50Саки — Сімферополь
13:00Євпаторія — Севастополь
13:02Саки — Веселівка
13:05Саки — Сімферополь
13:25Саки — Молочне
13:30Саки — Сімферополь
13:40Севастополь — Євпаторія
13:40Саки — Заозерне
13:45Прибережне — Сімферополь
14:00Фрунзе — Євпаторія
14:00Саки — Сімферополь
14:05Євпаторія — Севастополь
14:10Севастополь — Євпаторія
14:10Саки — Сімферополь
14:15Саки — Євпаторія
14:15Сімферополь — Новофедорівка
14:20Саки — Джанкой
14:20Саки — Євпаторія
14:25Саки — Євпаторія
14:25Бахчисарай — Євпаторія
14:30Саки — Сімферополь
14:35Саки — Жовтокам'янка
14:35Євпаторія — Севастополь
14:40Саки — Сімферополь
14:45Сімферополь — Фрунзе
14:45Саки — Хуторок
14:50Саки — Сімферополь
14:55Севастополь — Новоозерне
15:00Євпаторія — Новофедорівка
15:00Євпаторія — Севастополь
15:10Саки — Сімферополь
15:20Саки — Наташине
15:25Євпаторія — Севастополь
15:30Саки — Сімферополь
15:31Севастополь — Євпаторія
15:35Сімферополь — Руч'ї
15:45Саки — Єлизаветове
15:45Армянськ — Севастополь
15:45Саки — Сімферополь
15:55Саки — Євпаторія
16:00Саки — Сімферополь
16:05Саки — Євпаторія
16:10Саки — Хуторок
16:15Саки — Молочне
16:20Сімферополь — Прибережне
16:20Саки — Сімферополь
16:20Євпаторія — Фрунзе
16:25Севастополь — Роздольне
16:30Саки — Євпаторія
16:35Євпаторія — Севастополь
16:37Саки — Веселівка
16:40Саки — Сімферополь
16:53Фрунзе — Сімферополь
16:58Саки — Заозерне
17:00Севастополь — Євпаторія
17:00Сімферополь — Новофедорівка
17:05Саки — Євпаторія
17:05Євпаторія — Новофедорівка
17:08Севастополь — Чорноморське (Пт-Нд)
17:10Саки — Жовтокам'янка
17:10Саки — Сімферополь
17:25Саки — Сімферополь
17:35Євпаторія — Севастополь
17:40Саки — Сімферополь
17:45Фрунзе — Євпаторія
17:55Саки — Сімферополь
18:05Севастополь — Євпаторія
18:12Саки — Сімферополь
18:15Сімферополь — Новофедорівка
18:20Севастополь — Євпаторія
18:30Судак — Євпаторія
18:30Євпаторія — Севастополь
18:30Саки — Сімферополь
18:50Саки — Сімферополь
19:13Сімферополь — Фрунзе
19:15Євпаторія — Фрунзе
19:20Саки — Сімферополь
19:30Євпаторія — Севастополь
19:35Севастополь — Новоозерне
19:40Саки — Сімферополь
20:00Євпаторія — Новофедорівка
20:00Саки — Сімферополь
20:05Севастополь — Євпаторія
20:10Новоозерне — Севастополь
20:20Саки — Веселівка
20:30Родникове — Сімферополь
20:50Севастополь — Євпаторія
21:35Севастополь — Євпаторія

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Бахчисарай
10:15

Євпаторія — Керч
10:05

Євпаторія — Новофедорівка
08:55 11:40 15:00 17:05 20:00

Євпаторія — Севастополь
06:35 07:15 09:30 10:50 11:35 13:00 14:05 14:35 15:00 15:25 16:35 17:35 18:30 19:30

Євпаторія — Судак
07:10

Євпаторія — Фрунзе
08:52 12:25 16:20 19:15

Армянськ — Севастополь
15:45

Бахчисарай — Євпаторія
14:25

Новоозерне — Севастополь
08:45 12:40 20:10

Прибережне — Сімферополь
06:05 09:25 13:45

Родникове — Сімферополь
20:30

Роздольне — Севастополь
07:45

Роздольне — Ялта
10:40

Руч'ї — Сімферополь
09:50

Саки — Євпаторія
07:00 07:40 08:00 08:40 08:45 09:45 10:05 10:15 11:00 11:30 12:00 12:20 12:35 12:50 14:15 14:20 14:25 15:55 16:05 16:30 17:05

Саки — Єлизаветове
04:50 11:15 15:45

Саки — Веселівка
07:50 10:20 13:02 16:37 20:20

Саки — Джанкой
05:40 07:40 14:20

Саки — Жовтокам'янка
09:00 11:45 14:35 17:10

Саки — Заозерне
07:45 10:30 13:40 16:58

Саки — Керч
09:05

Саки — Молочне
06:55 10:52 13:25 16:15

Саки — Наташине
05:00 08:20 11:20 15:20

Саки — Сімферополь
06:30 07:00 07:15 07:25 07:35 08:10 08:35 08:55 09:15 09:40 10:00 10:15 10:30 10:50 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:40 12:50 13:05 13:30 14:00 14:10 14:30 14:40 14:50 15:10 15:30 15:45 16:00 16:20 16:40 17:10 17:25 17:40 17:55 18:12 18:30 18:50 19:20 19:40 20:00

Саки — Хуторок
05:45 06:25 09:30 10:00 12:07 14:45 16:10

Саки — Ялта
06:37

Севастополь — Євпаторія
09:40 10:10 11:05 11:30 12:15 13:40 14:10 15:31 17:00 18:05 18:20 20:05 20:50 21:35

Севастополь — Армянськ
08:15

Севастополь — Новоозерне
09:00 14:55 19:35

Севастополь — Роздольне
16:25

Севастополь — Чернівці
11:15

Севастополь — Чорноморське
17:08(Пт-Нд)

Судак — Євпаторія
18:30

Сімферополь — Новофедорівка
07:40 09:15 10:30 14:15 17:00 18:15

Сімферополь — Прибережне
08:20 12:50 16:20

Сімферополь — Руч'ї
15:35

Сімферополь — Фрунзе
09:50 14:45 19:13

Сімферополь — Чорноморське
08:50

Фрунзе — Євпаторія
07:28 10:25 14:00 17:45

Фрунзе — Сімферополь
11:43 16:53

Чернівці — Севастополь
08:50

Інформація оновлена: 10.02.2014