Автовокзал Красноперекопськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Таврічна, 17 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06565-32001

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:10Керч — Миколаїв
01:30Миколаїв — Керч
02:55Одеса — Краснодар (РФ)
03:30Кіровоград — Ялта
04:45Ізмаїл — Севастополь
05:25Житомир — Євпаторія
05:30Красноперекопськ — Сватове
05:31Кишинів (Мол) — Ялта
05:40Красноперекопськ — Новоолександрівка
05:42Армянськ — Ялта
05:50Красноперекопськ — Армянськ
05:50Красноперекопськ — Красноармійське (кр Ср,Нд)
05:55Чернівці — Севастополь
06:00Красноперекопськ — Севастополь
06:00Красноперекопськ — Шатри
06:20Красноперекопськ — Сімферополь
06:25Красноперекопськ — Курганне
06:25Красноперекопськ — Рисове
06:40Красноперекопськ — Сімферополь
07:00Красноперекопськ — Джанкой
07:00Красноперекопськ — Євпаторія
07:05Красноперекопськ — Почетне
07:10Армянськ — Сімферополь
07:15Красноперекопськ — Армянськ
07:30Красноперекопськ — Іллінка (кр Ср,Нд)
07:30Красноперекопськ — Ішунь
07:30Красноперекопськ — Красноармійське
07:30Красноперекопськ — Пролетарка
08:00Красноперекопськ — Армянськ
08:00Красноперекопськ — Почетне
08:00Армянськ — Сімферополь
08:15Красноперекопськ — Ішунь
08:35Джанкой — Армянськ
08:35Чернівці — Сімферополь
08:35Армянськ — Ялта
08:55Новотроїцьке — Сімферополь (Пт-Пн)
09:00Красноперекопськ — Почетне
09:00Чернівці — Сімферополь
09:05Красноперекопськ — Армянськ (кр Пн)
09:15Красноперекопськ — Ішунь
09:20Красноперекопськ — Красноармійське
09:30Армянськ — Сімферополь
09:40Євпаторія — Миколаїв
09:40Херсон — Сімферополь
09:45Армянськ — Джанкой
09:55Джанкой — Армянськ
10:05Красноперекопськ — Ішунь
10:10Красноперекопськ — Армянськ
10:10Євпаторія — Одеса
10:10Красноперекопськ — Первомайське (кр Пн)
10:25Сімферополь — Армянськ
10:25Каховка — Сімферополь
10:57Херсон — Керч
10:57Херсон — Керч
11:00Красноперекопськ — Пролетарка
11:05Красноперекопськ — Ішунь
11:07Красноперекопськ — Сімферополь
11:15Севастополь — Армянськ
11:15Красноперекопськ — Армянськ (кр Пн)
11:20Красноперекопськ — Красноармійське
11:20Красноперекопськ — Почетне
11:25Скадовськ — Сімферополь
11:30Армянськ — Джанкой
11:35Херсон — Севастополь (Пн,Ср,Пт,Нд)
11:40Красноперекопськ — Ішунь
11:40Красноперекопськ — Рисове
11:50Красноперекопськ — Армянськ
12:05Красноперекопськ — Новоолександрівка
12:10Красноперекопськ — Шатри
12:15Джанкой — Армянськ
12:15Красноперекопськ — Ішунь
12:20Красноперекопськ — Сімферополь
12:25Ялта — Кривий Ріг
12:30Красноперекопськ — Армянськ
12:30Красноперекопськ — Джанкой
12:30Красноперекопськ — Курганне
12:35Армянськ — Севастополь
12:40Красноперекопськ — Роздольне (кр Пн)
12:45Красноперекопськ — Філатівка
13:00Красноперекопськ — Ішунь
13:00Ялта — Одеса
13:00Красноперекопськ — Сватове
13:10Красноперекопськ — Красноармійське
13:10Красноперекопськ — Ялта
13:15Красноперекопськ — Почетне
13:15Севастополь — Херсон (Вт,Чт,Сб)
13:25Армянськ — Джанкой
13:40Красноперекопськ — Сімферополь
13:45Красноперекопськ — Армянськ (кр Пн)
13:55Джанкой — Армянськ
14:00Миколаїв — Євпаторія
14:05Красноперекопськ — Севастополь
14:05Севастополь — Чернівці
14:10Одеса — Севастополь
14:15Красноперекопськ — Ішунь
14:30Севастополь — Одеса (Вт,Чт,Сб)
14:30Кривий Ріг — Ялта
14:45Красноперекопськ — Армянськ (кр Пн)
14:50Красноперекопськ — Почетне
14:50Красноперекопськ — Сімферополь
15:00Армянськ — Сімферополь
15:00Керч — Херсон
15:05Красноперекопськ — Ішунь
15:15Одеса — Євпаторія
15:20Миколаїв — Севастополь
15:25Сімферополь — Армянськ
15:40Армянськ — Джанкой
15:40Сімферополь — Новотроїцьке (Пт-Пн)
15:47Севастополь — Миколаїв
15:50Джанкой — Армянськ
16:10Сімферополь — Чернівці
16:15Красноперекопськ — Ішунь
17:15Армянськ — Джанкой
17:15Красноперекопськ — Ішунь
17:15Красноперекопськ — Сімферополь
17:20Сімферополь — Армянськ
17:20Красноперекопськ — Красноармійське
17:25Сімферополь — Херсон
17:30Красноперекопськ — Почетне
17:45Красноперекопськ — Ішунь
17:50Одеса — Ялта
18:10Джанкой — Армянськ
18:15Ялта — Кишинів (Мол)
18:20Сімферополь — Каховка
18:30Сімферополь — Карлсруе (Нім) (Пн,Пт)
18:55Сімферополь — Скадовськ
19:30Ялта — Армянськ
19:45Армянськ — Джанкой
20:15Севастополь — Ізмаїл
20:25Сімферополь — Армянськ
20:25Ялта — Комрат (Мол) (Ср,Сб)
21:05Ялта — Армянськ
21:10Євпаторія — Житомир
21:30Ялта — Кіровоград
23:35Краснодар (РФ) — Одеса

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Житомир
21:10

Євпаторія — Миколаїв
09:40

Євпаторія — Одеса
10:10

Ізмаїл — Севастополь
04:45

Армянськ — Джанкой
09:45 11:30 13:25 15:40 17:15 19:45

Армянськ — Севастополь
12:35

Армянськ — Сімферополь
07:10 08:00 09:30 15:00

Армянськ — Ялта
05:42 08:35

Джанкой — Армянськ
08:35 09:55 12:15 13:55 15:50 18:10

Житомир — Євпаторія
05:25

Каховка — Сімферополь
10:25

Керч — Миколаїв
01:10

Керч — Херсон
15:00

Кишинів (Мол) — Ялта
05:31

Краснодар (РФ) — Одеса
23:35

Красноперекопськ — Євпаторія
07:00

Красноперекопськ — Іллінка
07:30(кр Ср,Нд)

Красноперекопськ — Ішунь
07:30 08:15 09:15 10:05 11:05 11:40 12:15 13:00 14:15 15:05 16:15 17:15 17:45

Красноперекопськ — Армянськ
05:50 07:15 08:00 09:05(кр Пн) 10:10 11:15(кр Пн) 11:50 12:30 13:45(кр Пн) 14:45(кр Пн)

Красноперекопськ — Джанкой
07:00 12:30

Красноперекопськ — Красноармійське
05:50(кр Ср,Нд) 07:30 09:20 11:20 13:10 17:20

Красноперекопськ — Курганне
06:25 12:30

Красноперекопськ — Новоолександрівка
05:40 12:05

Красноперекопськ — Первомайське
10:10(кр Пн)

Красноперекопськ — Почетне
07:05 08:00 09:00 11:20 13:15 14:50 17:30

Красноперекопськ — Пролетарка
07:30 11:00

Красноперекопськ — Рисове
06:25 11:40

Красноперекопськ — Роздольне
12:40(кр Пн)

Красноперекопськ — Сватове
05:30 13:00

Красноперекопськ — Севастополь
06:00 14:05

Красноперекопськ — Сімферополь
06:20 06:40 11:07 12:20 13:40 14:50 17:15

Красноперекопськ — Філатівка
12:45

Красноперекопськ — Шатри
06:00 12:10

Красноперекопськ — Ялта
13:10

Кривий Ріг — Ялта
14:30

Кіровоград — Ялта
03:30

Миколаїв — Євпаторія
14:00

Миколаїв — Керч
01:30

Миколаїв — Севастополь
15:20

Новотроїцьке — Сімферополь
08:55(Пт-Пн)

Одеса — Євпаторія
15:15

Одеса — Краснодар (РФ)
02:55

Одеса — Севастополь
14:10

Одеса — Ялта
17:50

Севастополь — Ізмаїл
20:15

Севастополь — Армянськ
11:15

Севастополь — Миколаїв
15:47

Севастополь — Одеса
14:30(Вт,Чт,Сб)

Севастополь — Херсон
13:15(Вт,Чт,Сб)

Севастополь — Чернівці
14:05

Скадовськ — Сімферополь
11:25

Сімферополь — Армянськ
10:25 15:25 17:20 20:25

Сімферополь — Карлсруе (Нім)
18:30(Пн,Пт)

Сімферополь — Каховка
18:20

Сімферополь — Новотроїцьке
15:40(Пт-Пн)

Сімферополь — Скадовськ
18:55

Сімферополь — Херсон
17:25

Сімферополь — Чернівці
16:10

Херсон — Керч
10:57 10:57

Херсон — Севастополь
11:35(Пн,Ср,Пт,Нд)

Херсон — Сімферополь
09:40

Чернівці — Севастополь
05:55

Чернівці — Сімферополь
08:35 09:00

Ялта — Армянськ
19:30 21:05

Ялта — Кишинів (Мол)
18:15

Ялта — Комрат (Мол)
20:25(Ср,Сб)

Ялта — Кривий Ріг
12:25

Ялта — Кіровоград
21:30

Ялта — Одеса
13:00

Інформація оновлена: 11.02.2014