Автовокзал Красногвардійське

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Тельмана, 12 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06556-95187

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Красногвардійське — Новодолинка
05:05Красногвардійське — Кремнівка
05:05Красногвардійське — Зоря
05:20Восход — Краснодарка
05:20Красногвардійське — Восход
05:30Красногвардійське — Нижньогірський
05:45Красногвардійське — Рівне
05:45Побєдине — Восход
06:10Красногвардійське — Восход
06:10Красногвардійське — Судак
06:10Красногвардійське — Судак
06:30Джанкой — Сімферополь
06:40Красногвардійське — Плодородне
06:40Краснодарка — Восход
06:50Восход — Побєдине
07:00Красногвардійське — Нижньогірський
07:00Карпівка — Восход
07:00Красногвардійське — Сімферополь
07:20Красногвардійське — Восход
07:20Джанкой — Ялта
07:25Восход — Краснодарка
07:30Красногвардійське — Знам'янка
07:40Азовське — Сімферополь
08:00Красногвардійське — Восход
08:05Джанкой — Сімферополь
08:15Побєдине — Восход
08:20Красногвардійське — Восход
08:20Нижньогірський — Сімферополь
08:25Джанкой — Севастополь
08:30Роздольне — Судак (Пт-Пн)
08:45Сімферополь — Джанкой
08:45Джанкой — Ялта
08:55Восход — Побєдине
09:00Красногвардійське — Восход
09:10Краснодарка — Восход
09:15Сімферополь — Джанкой
09:45Джанкой — Сімферополь
09:50Восход — Краснодарка
09:50Сімферополь — Джанкой
09:55Саки — Джанкой
10:00Красногвардійське — Рівне
10:00Красногвардійське — Новодолинка (Вт,Пт-Нд)
10:00Красногвардійське — Восход
10:05Джанкой — Ялта
10:08Генічеськ — Сімферополь
10:10Восход — Карпівка
10:15Сімферополь — Джанкой
10:25Джанкой — Сімферополь
10:30Красногвардійське — Нижньогірський
10:30Красногвардійське — Зоря
10:40Ялта — Джанкой
11:00Сімферополь — Джанкой
11:00Красногвардійське — Восход
11:10Керч — Джанкой
11:10Краснодарка — Восход
11:10Джанкой — Сімферополь
11:25Сімферополь — Нижньогірський
11:25Побєдине — Восход
11:26Сімферополь — Стефанівка (Пт-Нд)
11:27Нижні Сірогози — Сімферополь
11:30Красногвардійське — Восход
11:45Сімферополь — Джанкой
11:45Карпівка — Восход
11:45Джанкой — Сімферополь
12:00Красногвардійське — Знам'янка
12:02Красногвардійське — Плодородне
12:10Красногвардійське — Восход
12:10Джанкой — Сімферополь
12:20Восход — Краснодарка
12:30Джанкой — Сімферополь
12:40Восход — Побєдине
12:40Джанкой — Керч
12:45Сімферополь — Джанкой
12:50Красногвардійське — Рівне
12:55Красногвардійське — Кремнівка
13:00Восход — Карпівка
13:10Красногвардійське — Нижньогірський
13:15Сімферополь — Джанкой
13:20Красногвардійське — Сімферополь
13:25Красногвардійське — Новодолинка
13:25Красногвардійське — Зоря
13:30Красногвардійське — Восход
13:55Сімферополь — Джанкой
13:55Сімферополь — Восход (кр Нд)
13:55Нижньогірський — Сімферополь
14:00Карпівка — Восход
14:00Джанкой — Сімферополь
14:10Красногвардійське — Восход
14:15Побєдине — Восход
14:20Краснодарка — Восход
14:25Джанкой — Сімферополь
14:30Сімферополь — Джанкой
14:30Красногвардійське — Восход
14:30Восход — Сімферополь
14:45Сімферополь — Азовське
15:00Сімферополь — Джанкой
15:00Сімферополь — Генічеськ
15:05Восход — Краснодарка
15:20Восход — Побєдине
15:25Джанкой — Сімферополь
15:30Красногвардійське — Рівне
15:30Красногвардійське — Новодолинка (Вт,Пт,Нд)
15:30Красногвардійське — Кремнівка
15:30Сімферополь — Джанкой
15:30Красногвардійське — Восход
15:40Восход — Карпівка
15:50Красногвардійське — Нижньогірський
15:50Сімферополь — Джанкой
15:50Красногвардійське — Восход
16:10Джанкой — Сімферополь
16:30Сімферополь — Азовське
16:40Судак — Роздольне (Пт-Пн)
16:45Красногвардійське — Восход
16:50Карпівка — Восход
16:58Сімферополь — Нижні Сірогози
17:05Краснодарка — Восход
17:15Побєдине — Восход
17:21Сімферополь — Стефанівка
17:30Ялта — Джанкой
17:30Красногвардійське — Восход
17:30Джанкой — Сімферополь
18:15Сімферополь — Нижньогірський
18:15Сімферополь — Джанкой
18:15Джанкой — Сімферополь
18:30Красногвардійське — Восход
18:40Восход — Побєдине
18:55Джанкой — Сімферополь
19:05Сімферополь — Джанкой
19:30Сімферополь — Джанкой
19:45Восход — Карпівка
19:45Джанкой — Сімферополь
20:00Красногвардійське — Восход
20:25Ялта — Джанкой
20:55Судак — Джанкой
21:05Севастополь — Джанкой
21:35Ялта — Джанкой

за маршрутами автобусів

Азовське — Сімферополь
07:40

Восход — Карпівка
10:10 13:00 15:40 19:45

Восход — Краснодарка
05:20 07:25 09:50 12:20 15:05

Восход — Побєдине
06:50 08:55 12:40 15:20 18:40

Восход — Сімферополь
14:30

Генічеськ — Сімферополь
10:08

Джанкой — Керч
12:40

Джанкой — Севастополь
08:25

Джанкой — Сімферополь
06:30 08:05 09:45 10:25 11:10 11:45 12:10 12:30 14:00 14:25 15:25 16:10 17:30 18:15 18:55 19:45

Джанкой — Ялта
07:20 08:45 10:05

Карпівка — Восход
07:00 11:45 14:00 16:50

Керч — Джанкой
11:10

Красногвардійське — Восход
05:20 06:10 07:20 08:00 08:20 09:00 10:00 11:00 11:30 12:10 13:30 14:10 14:30 15:30 15:50 16:45 17:30 18:30 20:00

Красногвардійське — Знам'янка
07:30 12:00

Красногвардійське — Зоря
05:05 10:30 13:25

Красногвардійське — Кремнівка
05:05 12:55 15:30

Красногвардійське — Нижньогірський
05:30 07:00 10:30 13:10 15:50

Красногвардійське — Новодолинка
05:05 10:00(Вт,Пт-Нд) 13:25 15:30(Вт,Пт,Нд)

Красногвардійське — Плодородне
06:40 12:02

Красногвардійське — Рівне
05:45 10:00 12:50 15:30

Красногвардійське — Судак
06:10 06:10

Красногвардійське — Сімферополь
07:00 13:20

Краснодарка — Восход
06:40 09:10 11:10 14:20 17:05

Нижньогірський — Сімферополь
08:20 13:55

Нижні Сірогози — Сімферополь
11:27

Побєдине — Восход
05:45 08:15 11:25 14:15 17:15

Роздольне — Судак
08:30(Пт-Пн)

Саки — Джанкой
09:55

Севастополь — Джанкой
21:05

Судак — Джанкой
20:55

Судак — Роздольне
16:40(Пт-Пн)

Сімферополь — Азовське
14:45 16:30

Сімферополь — Восход
13:55(кр Нд)

Сімферополь — Генічеськ
15:00

Сімферополь — Джанкой
08:45 09:15 09:50 10:15 11:00 11:45 12:45 13:15 13:55 14:30 15:00 15:30 15:50 18:15 19:05 19:30

Сімферополь — Нижньогірський
11:25 18:15

Сімферополь — Нижні Сірогози
16:58

Сімферополь — Стефанівка
11:26(Пт-Нд) 17:21

Ялта — Джанкой
10:40 17:30 20:25 21:35

Інформація оновлена: 11.02.2014