Автовокзал Чорноморське

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Агафонова, 34а (показати на мапі)

Телефон довідки: 06558-92162

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Чорноморське — Керч
05:55Чорноморське — Сімферополь
06:20Чорноморське — Севастополь
06:25Чорноморське — Міжводне
06:35Міжводне — Сімферополь
07:00Міжводне — Сімферополь
07:30Чорноморське — Євпаторія
07:40Чорноморське — Міжводне
08:00Міжводне — Сімферополь
09:00Чорноморське — Євпаторія
09:05Євпаторія — Міжводне
09:15Чорноморське — Сімферополь
09:50Міжводне — Євпаторія
09:55Чорноморське — Маяк
11:10Чорноморське — Сімферополь
11:40Чорноморське — Міжводне
11:40Чорноморське — Євпаторія
11:45Чорноморське — Окунівка (кр Нд)
12:15Чорноморське — Сімферополь
12:15Чорноморське — Сімферополь
12:20Чорноморське — Сімферополь
12:30Чорноморське — Медведеве (кр Сб-Нд)
13:00Чорноморське — Сімферополь
13:15Євпаторія — Міжводне
13:30Чорноморське — Зоряне (кр Сб-Нд)
13:40Чорноморське — Ялта
14:00Чорноморське — Маяк
14:10Міжводне — Євпаторія
14:15Чорноморське — Севастополь
14:40Сімферополь — Міжводне
15:15Чорноморське — Сімферополь
16:30Чорноморське — Міжводне
16:30Чорноморське — Євпаторія
16:35Чорноморське — Окунівка (кр Нд)
16:40Міжводне — Сімферополь
17:00Чорноморське — Маяк
17:30Чорноморське — Євпаторія
17:40Сімферополь — Міжводне
17:45Чорноморське — Сімферополь
17:50Чорноморське — Євпаторія
17:50Чорноморське — Євпаторія
18:05Євпаторія — Міжводне
18:30Чорноморське — Сімферополь
18:30Сімферополь — Міжводне
19:00Міжводне — Євпаторія
20:05Сімферополь — Міжводне
21:15Чорноморське — Оленівка

за маршрутами автобусів

Євпаторія — Міжводне
09:05 13:15 18:05

Міжводне — Євпаторія
09:50 14:10 19:00

Міжводне — Сімферополь
06:35 07:00 08:00 16:40

Сімферополь — Міжводне
14:40 17:40 18:30 20:05

Чорноморське — Євпаторія
07:30 09:00 11:40 16:30 17:30 17:50 17:50

Чорноморське — Зоряне
13:30(кр Сб-Нд)

Чорноморське — Керч
05:30

Чорноморське — Маяк
09:55 14:00 17:00

Чорноморське — Медведеве
12:30(кр Сб-Нд)

Чорноморське — Міжводне
06:25 07:40 11:40 16:30

Чорноморське — Окунівка
11:45(кр Нд) 16:35(кр Нд)

Чорноморське — Оленівка
21:15

Чорноморське — Севастополь
06:20 14:15

Чорноморське — Сімферополь
05:55 09:15 11:10 12:15 12:15 12:20 13:00 15:15 17:45 18:30

Чорноморське — Ялта
13:40

Інформація оновлена: 11.02.2014