Автовокзал Котовськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: просп. Перемоги, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04862-21615, 04862-22930

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:20Котовськ — Ананьїв (Ср,Пт,Нд)
04:30Котовськ — Стара Кульна (Ср,Пт,Нд)
06:15Котовськ — Вінниця
06:40Котовськ — Одеса
06:50Котовськ — Кишинів (Мол)
07:20Котовськ — Балта
08:00Котовськ — Ананьїв
08:35Котовськ — Київ
08:40Котовськ — Балта (кр Пн)
08:40Котовськ — Стара Кульна
08:55Ананьїв — Кишинів (Мол)
09:00Котовськ — Миколаїв
09:30Котовськ — Балта
09:45Котовськ — Рибниця (Мол)
09:50Котовськ — Київ
09:50Первомайськ (Мол) — Кишинів (Мол)
09:50Котовськ — Київ
10:10Котовськ — Ананьїв
10:20Котовськ — Київ
11:10Котовськ — Саврань
11:35Котовськ — Балта (кр Пн)
12:10Кишинів (Мол) — Первомайськ (Мол)
12:20Котовськ — Ананьїв
13:00Котовськ — Стара Кульна (Ср,Пт,Нд)
14:00Котовськ — Одеса
14:00Котовськ — Дубоссари (Мол)
14:10Котовськ — Миколаїв
14:30Котовськ — Одеса
14:50Балта — Тирасполь (Мол)
15:00Котовськ — Балта (кр Пн)
16:00Котовськ — Стара Кульна
16:10Котовськ — Балта
17:00Котовськ — Балта (кр Пн)
18:00Котовськ — Рибниця (Мол)

за маршрутами автобусів

Ананьїв — Кишинів (Мол)
08:55

Балта — Тирасполь (Мол)
14:50

Кишинів (Мол) — Первомайськ (Мол)
12:10

Котовськ — Ананьїв
04:20(Ср,Пт,Нд) 08:00 10:10 12:20

Котовськ — Балта
07:20 08:40(кр Пн) 09:30 11:35(кр Пн) 15:00(кр Пн) 16:10 17:00(кр Пн)

Котовськ — Вінниця
06:15

Котовськ — Дубоссари (Мол)
14:00

Котовськ — Кишинів (Мол)
06:50

Котовськ — Київ
08:35 09:50 09:50 10:20

Котовськ — Миколаїв
09:00 14:10

Котовськ — Одеса
06:40 14:00 14:30

Котовськ — Рибниця (Мол)
09:45 18:00

Котовськ — Саврань
11:10

Котовськ — Стара Кульна
04:30(Ср,Пт,Нд) 08:40 13:00(Ср,Пт,Нд) 16:00

Первомайськ (Мол) — Кишинів (Мол)
09:50

Інформація оновлена: 12.02.2014