Автовокзал Подільськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: просп. Перемоги, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04862-24605

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:20Подільськ — Ананьїв (Ср,Пт,Нд)
04:30Подільськ — Стара Кульна (Ср,Пт,Нд)
06:15Подільськ — Вінниця
06:40Подільськ — Одеса
06:50Подільськ — Кишинів (Мол)
07:20Подільськ — Балта
08:00Подільськ — Ананьїв
08:35Подільськ — Київ
08:40Подільськ — Балта (кр Пн)
08:40Подільськ — Стара Кульна
08:55Ананьїв — Кишинів (Мол)
09:00Подільськ — Миколаїв
09:30Подільськ — Балта
09:45Подільськ — Рибниця (Мол)
09:50Подільськ — Київ
09:50Первомайськ (Мол) — Кишинів (Мол)
09:50Подільськ — Київ
10:10Подільськ — Ананьїв
10:20Подільськ — Київ
11:10Подільськ — Саврань
11:35Подільськ — Балта (кр Пн)
12:10Кишинів (Мол) — Первомайськ (Мол)
12:20Подільськ — Ананьїв
13:00Подільськ — Стара Кульна (Ср,Пт,Нд)
14:00Подільськ — Одеса
14:00Подільськ — Дубоссари (Мол)
14:10Подільськ — Миколаїв
14:30Подільськ — Одеса
14:50Балта — Тирасполь (Мол)
15:00Подільськ — Балта (кр Пн)
16:00Подільськ — Стара Кульна
16:10Подільськ — Балта
17:00Подільськ — Балта (кр Пн)
18:00Подільськ — Рибниця (Мол)

за маршрутами автобусів

Ананьїв — Кишинів (Мол)
08:55

Балта — Тирасполь (Мол)
14:50

Кишинів (Мол) — Первомайськ (Мол)
12:10

Первомайськ (Мол) — Кишинів (Мол)
09:50

Подільськ — Ананьїв
04:20(Ср,Пт,Нд) 08:00 10:10 12:20

Подільськ — Балта
07:20 08:40(кр Пн) 09:30 11:35(кр Пн) 15:00(кр Пн) 16:10 17:00(кр Пн)

Подільськ — Вінниця
06:15

Подільськ — Дубоссари (Мол)
14:00

Подільськ — Кишинів (Мол)
06:50

Подільськ — Київ
08:35 09:50 09:50 10:20

Подільськ — Миколаїв
09:00 14:10

Подільськ — Одеса
06:40 14:00 14:30

Подільськ — Рибниця (Мол)
09:45 18:00

Подільськ — Саврань
11:10

Подільськ — Стара Кульна
04:30(Ср,Пт,Нд) 08:40 13:00(Ср,Пт,Нд) 16:00

Інформація оновлена: 12.02.2014