Автовокзал Бориспіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київський Шлях, 84 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04495-61448

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:01Кіровоград — Київ
00:10Чернівці — Харків
03:15Мозир (Біл) — Київ (Вт,Пт,Нд)
03:16Донецьк — Київ
04:25Мінськ (Біл) — Київ (кр Вт,Чт)
04:25Мінськ (Біл) — Очаків (кр Ср,Пт)
05:07Кіровоград — Київ
05:35Донецьк — Київ
05:36Луганськ — Київ
07:56Київ — Переяслав-Хмельницький
08:14Київ — Переяслав-Хмельницький
08:20Яготин — Київ
08:33Київ — Бєлгород (РФ)
08:50Бориспіль — Косів
08:50Київ — Харків
09:03Київ — Переяслав-Хмельницький (Пт-Пн)
09:18Київ — Тарасівка
09:20Київ — Шевченкове
09:25Київ — Миргород
10:03Київ — Переяслав-Хмельницький (Пт-Пн)
10:12Київ — Помоклі
10:16Київ — Світанок
10:20Київ — Полтава
10:28Київ — Оржиця (Пт-Пн)
11:08Київ — Переяслав-Хмельницький
11:12Кіровоград — Київ
11:20Київ — Лебедин
11:36Київ — Кіровоград
11:45Київ — Генічеськ
11:50Київ — Дніпропетровськ
11:55Київ — Харків
12:08Київ — Яготин
12:12Кіровоград — Київ
12:38Київ — Тарасівка
12:55Київ — Харків
13:12Київ — Канів
13:15Київ — Госпіталь
13:20Київ — Світловодськ
13:28Київ — Переяслав-Хмельницький (Пт-Пн)
13:48Київ — Тарасівка
14:02Київ — Харків
14:09Київ — Переяслав-Хмельницький
14:38Київ — Гензерівка
15:01Київ — Тарасівка
15:10Київ — Чорнобай
15:15Київ — Лохвиця
15:18Київ — Переяслав-Хмельницький (Пт-Пн)
15:35Київ — Госпіталь
15:45Київ — Мозир (Біл)
15:50Київ — Чигирин
16:03Київ — Тарасівка
16:06Яготин — Київ
16:10Київ — Харків
16:15Київ — Ромни
16:16Київ — Світанок
16:30Київ — Донецьк
17:06Київ — Кіровоград
17:15Київ — Нова Каховка
17:18Київ — Переяслав-Хмельницький
17:20Київ — Бердянськ
17:35Черкаси — Київ
17:45Київ — Чигирин
17:48Київ — Яготин
17:50Київ — Луганськ
17:55Київ — Оболонь
18:00Київ — Маріуполь
18:25Київ — Ромни
19:10Київ — Донецьк
19:32Київ — Переяслав-Хмельницький
19:34Київ — Переяслав-Хмельницький
20:20Очаків — Мінськ (Біл) (кр Вт,Чт)
20:46Київ — Переяслав-Хмельницький
21:50Хмельницький — Харків
22:00Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
22:05Генічеськ — Київ
22:41Київ — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Бориспіль — Косів
08:50

Генічеськ — Київ
22:05

Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
22:00

Донецьк — Київ
03:16 05:35

Київ — Бердянськ
17:20

Київ — Бєлгород (РФ)
08:33

Київ — Гензерівка
14:38

Київ — Генічеськ
11:45

Київ — Госпіталь
13:15 15:35

Київ — Дніпропетровськ
11:50 22:41

Київ — Донецьк
16:30 19:10

Київ — Канів
13:12

Київ — Кіровоград
11:36 17:06

Київ — Лебедин
11:20

Київ — Лохвиця
15:15

Київ — Луганськ
17:50

Київ — Маріуполь
18:00

Київ — Миргород
09:25

Київ — Мозир (Біл)
15:45

Київ — Нова Каховка
17:15

Київ — Оболонь
17:55

Київ — Оржиця
10:28(Пт-Пн)

Київ — Переяслав-Хмельницький
07:56 08:14 09:03(Пт-Пн) 10:03(Пт-Пн) 11:08 13:28(Пт-Пн) 14:09 15:18(Пт-Пн) 17:18 19:32 19:34 20:46

Київ — Полтава
10:20

Київ — Помоклі
10:12

Київ — Ромни
16:15 18:25

Київ — Світанок
10:16 16:16

Київ — Світловодськ
13:20

Київ — Тарасівка
09:18 12:38 13:48 15:01 16:03

Київ — Харків
08:50 11:55 12:55 14:02 16:10

Київ — Чигирин
15:50 17:45

Київ — Чорнобай
15:10

Київ — Шевченкове
09:20

Київ — Яготин
12:08 17:48

Кіровоград — Київ
00:01 05:07 11:12 12:12

Луганськ — Київ
05:36

Мозир (Біл) — Київ
03:15(Вт,Пт,Нд)

Мінськ (Біл) — Київ
04:25(кр Вт,Чт)

Мінськ (Біл) — Очаків
04:25(кр Ср,Пт)

Очаків — Мінськ (Біл)
20:20(кр Вт,Чт)

Хмельницький — Харків
21:50

Черкаси — Київ
17:35

Чернівці — Харків
00:10

Яготин — Київ
08:20 16:06

Інформація оновлена: 13.02.2014