Автовокзал Обухів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 16 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04572-53557

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:38Миронівка — Київ
07:38Миронівка — Київ
07:45Яблунівка — Київ
07:45Рокитне — Київ
07:50Красна Слобідка — Київ
07:54Кагарлик — Київ
07:58Богуслав — Київ
08:02Київ — Миронівка
08:10Тулинці — Київ
08:11Шубівка — Київ
08:15Канів — Київ
08:23Киданівка — Київ
08:48Ржищів — Київ
08:55Київ — Красна Слобідка
09:03Біла Церква — Київ
09:05Київ — Яблунівка
09:08Миронівка — Київ
09:20Медвин — Київ
09:28Київ — Олександрівка
09:41Київ — Біла Церква
09:45Миронівка — Київ
09:57Боярка — Київ
09:57Київ — Миронівка
10:00Київ — Красна Слобідка
10:02Київ — Кагарлик
10:03Яхни — Київ
10:08Миронівка — Київ
10:12Київ — Кагарлик
10:15Красна Слобідка — Київ
10:34Київ — Рокитне
10:52Київ — Ржищів
11:00Канів — Київ
11:00Черкаси — Київ
11:01Київ — Маслівка
11:03Київ — Біла Церква
11:10Красна Слобідка — Київ
11:16Київ — Сущани
11:30Кіровоград — Київ
11:35Київ — Яблунівка
11:38Біла Церква — Київ
11:44Київ — Москаленки
11:55Київ — Красна Слобідка
12:00Київ — Канів
12:05Київ — Миронівка
12:18Миронівка — Київ
12:22Київ — Медвин
12:39Щербашинці — Київ
12:44Кагарлик — Київ
12:45Яблунівка — Київ
12:48Миронівка — Київ
12:54Київ — Демівщина
13:00Київ — Красна Слобідка
13:20Київ — Тулинці
13:34Київ — Шубівка
13:40Красна Слобідка — Київ
13:40Біла Церква — Київ
13:44Київ — Боярка
13:50Київ — Яхни
13:57Синиця — Київ
14:11Київ — Біла Церква
14:20Київ — Канів
14:22Київ — Миронівка
14:25Ватутіне — Київ
14:28Київ — Біла Церква
14:32Київ — Рокитне (кр Сб-Нд)
14:32Київ — Кагарлик
14:38Миронівка — Київ
15:01Біла Церква — Київ
15:05Київ — Яблунівка
15:06Звенигородка — Київ
15:10Красна Слобідка — Київ
15:12Київ — Миронівка
15:24Київ — Киданівка
15:44Київ — Миронівка
15:44Кагарлик — Київ
15:45Яблунівка — Київ
15:59Потік — Київ
16:07Москаленки — Київ
16:15Київ — Красна Слобідка
16:15Миронівка — Київ
16:23Маслівка — Київ
16:35Київ — Рокитне
16:44Київ — Щербашинці
16:56Шубівка — Київ
17:00Київ — Богуслав
17:04Київ — Демівщина
17:10Київ — Рокитне
17:15Красна Слобідка — Київ
17:15Канів — Київ
17:31Київ — Москаленки
17:37Київ — Миронівка
17:40Тулинці — Київ
17:45Київ — Красна Слобідка
17:50Київ — Звенигородка
17:55Київ — Біла Церква
18:00Київ — Миронівка
18:10Київ — Яблунівка
18:18Миронівка — Київ
18:21Київ — Біла Церква

за маршрутами автобусів

Богуслав — Київ
07:58

Боярка — Київ
09:57

Біла Церква — Київ
09:03 11:38 13:40 15:01

Ватутіне — Київ
14:25

Звенигородка — Київ
15:06

Кагарлик — Київ
07:54 12:44 15:44

Канів — Київ
08:15 11:00 17:15

Киданівка — Київ
08:23

Київ — Богуслав
17:00

Київ — Боярка
13:44

Київ — Біла Церква
09:41 11:03 14:11 14:28 17:55 18:21

Київ — Демівщина
12:54 17:04

Київ — Звенигородка
17:50

Київ — Кагарлик
10:02 10:12 14:32

Київ — Канів
12:00 14:20

Київ — Киданівка
15:24

Київ — Красна Слобідка
08:55 10:00 11:55 13:00 16:15 17:45

Київ — Маслівка
11:01

Київ — Медвин
12:22

Київ — Миронівка
08:02 09:57 12:05 14:22 15:12 15:44 17:37 18:00

Київ — Москаленки
11:44 17:31

Київ — Олександрівка
09:28

Київ — Ржищів
10:52

Київ — Рокитне
10:34 14:32(кр Сб-Нд) 16:35 17:10

Київ — Сущани
11:16

Київ — Тулинці
13:20

Київ — Шубівка
13:34

Київ — Щербашинці
16:44

Київ — Яблунівка
09:05 11:35 15:05 18:10

Київ — Яхни
13:50

Красна Слобідка — Київ
07:50 10:15 11:10 13:40 15:10 17:15

Кіровоград — Київ
11:30

Маслівка — Київ
16:23

Медвин — Київ
09:20

Миронівка — Київ
07:38 07:38 09:08 09:45 10:08 12:18 12:48 14:38 16:15 18:18

Москаленки — Київ
16:07

Потік — Київ
15:59

Ржищів — Київ
08:48

Рокитне — Київ
07:45

Синиця — Київ
13:57

Тулинці — Київ
08:10 17:40

Черкаси — Київ
11:00

Шубівка — Київ
08:11 16:56

Щербашинці — Київ
12:39

Яблунівка — Київ
07:45 12:45 15:45

Яхни — Київ
10:03

Інформація оновлена: 13.02.2014