Автовокзал Обухів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 16 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04572-53557

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:40Київ — Надлак
07:45Яблунівка — Київ
07:50Красна Слобідка — Київ
07:58Богуслав — Київ
08:02Київ — Миронівка
08:10Тулинці — Київ
08:11Шубівка — Київ
08:15Канів — Київ
08:53Київ — Яблунівка
08:55Київ — Красна Слобідка
09:03Біла Церква — Київ
09:28Київ — Олександрівка
09:36Київ — Демівщина
09:45Миронівка — Київ
09:57Київ — Миронівка
10:00Київ — Красна Слобідка
10:03Яхни — Київ
10:12Боярка — Київ
10:12Київ — Кагарлик
10:15Красна Слобідка — Київ
10:36Київ — Потік
11:00Канів — Київ
11:01Київ — Маслівка
11:10Красна Слобідка — Київ
11:23Київ — Яблунівка
11:38Біла Церква — Київ
11:55Київ — Красна Слобідка
12:00Київ — Канів
12:05Київ — Миронівка
12:45Яблунівка — Київ
13:00Київ — Красна Слобідка
13:05Черкаси — Київ
13:20Київ — Тулинці
13:21Демівщина — Київ
13:34Київ — Шубівка
13:40Красна Слобідка — Київ
13:44Київ — Боярка
13:50Київ — Яхни
14:11Київ — Біла Церква
14:20Київ — Канів
14:22Київ — Миронівка
14:53Київ — Яблунівка
15:03Кагарлик — Київ
15:10Красна Слобідка — Київ
15:12Київ — Миронівка
15:15Яблунівка — Київ
15:44Київ — Миронівка
16:15Київ — Красна Слобідка
16:15Миронівка — Київ
16:23Маслівка — Київ
16:35Київ — Рокитне
16:51Київ — Демівщина
16:56Шубівка — Київ
16:57Київ — Кагарлик
17:00Київ — Черкаси
17:00Київ — Богуслав
17:15Красна Слобідка — Київ
17:37Київ — Миронівка
17:40Тулинці — Київ
17:45Київ — Красна Слобідка
17:50Київ — Звенигородка
17:56Київ — Яблунівка
18:00Київ — Миронівка

за маршрутами автобусів

Богуслав — Київ
07:58

Боярка — Київ
10:12

Біла Церква — Київ
09:03 11:38

Демівщина — Київ
13:21

Кагарлик — Київ
15:03

Канів — Київ
08:15 11:00

Київ — Богуслав
17:00

Київ — Боярка
13:44

Київ — Біла Церква
14:11

Київ — Демівщина
09:36 16:51

Київ — Звенигородка
17:50

Київ — Кагарлик
10:12 16:57

Київ — Канів
12:00 14:20

Київ — Красна Слобідка
08:55 10:00 11:55 13:00 16:15 17:45

Київ — Маслівка
11:01

Київ — Миронівка
08:02 09:57 12:05 14:22 15:12 15:44 17:37 18:00

Київ — Надлак
07:40

Київ — Олександрівка
09:28

Київ — Потік
10:36

Київ — Рокитне
16:35

Київ — Тулинці
13:20

Київ — Черкаси
17:00

Київ — Шубівка
13:34

Київ — Яблунівка
08:53 11:23 14:53 17:56

Київ — Яхни
13:50

Красна Слобідка — Київ
07:50 10:15 11:10 13:40 15:10 17:15

Маслівка — Київ
16:23

Миронівка — Київ
09:45 16:15

Тулинці — Київ
08:10 17:40

Черкаси — Київ
13:05

Шубівка — Київ
08:11 16:56

Яблунівка — Київ
07:45 12:45 15:15

Яхни — Київ
10:03

Інформація оновлена: 25.07.2021