Автовокзал Тетіїв

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 20 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04560-52019

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Тетіїв — Київ
05:15Тетіїв — Київ
05:45Тетіїв — Київ
05:55Голодьки — Київ
06:10Степове — Київ
06:20Тетіїв — Тайниця
06:40Тетіїв — Денихівка
06:40Тетіїв — Київ
06:50Іллінці — Київ
06:50Тетіїв — Софіпіль
07:10Тетіїв — Кошів
07:15Тетіїв — Київ
07:20Тетіїв — Скибинці
07:20Тетіїв — Стадниця
07:25Тетіїв — Голодьки
07:33Іллінці — Київ
07:35Степове — Київ (кр Пт,Нд)
07:40Тетіїв — Денихівка
08:00Тетіїв — Біла Церква
08:15Тетіїв — Київ
08:20Тетіїв — Софіпіль
08:35Іллінці — Київ
08:35Іллінці — Київ
08:40Тетіїв — Денихівка
09:00Тетіїв — Київ
09:05Вінниця — Київ
09:10Іллінці — Київ
09:40Тетіїв — Денихівка
09:56Київ — Іллінці
10:15Тетіїв — Київ
10:30Тетіїв — Біла Церква
10:40Тетіїв — Денихівка
10:45Тетіїв — Софіпіль
10:55Київ — Гайсин
11:00Тетіїв — Кошів
11:00Липовець — Київ
11:16Леухи — Київ
11:20Київ — Іллінці
11:40Тетіїв — Денихівка
11:40Тетіїв — Київ
12:00Денихівка — Київ (кр Пн,Нд)
12:10Іллінці — Київ
12:20Тетіїв — Тайниця
12:40Тетіїв — Денихівка
13:00Степове — Київ
13:05Тетіїв — Стадниця
13:05Тетіїв — Софіпіль
13:30Тетіїв — Голодьки
13:40Тетіїв — Денихівка
13:40Тетіїв — Київ
13:50Денихівка — Київ
13:55Іллінці — Київ
14:10Київ — Степове
14:25Тетіїв — Київ
14:40Тетіїв — Денихівка
14:45Степове — Київ
14:50Тетіїв — Кошів
14:55Київ — Іллінці
15:00Тетіїв — Біла Церква
15:05Київ — Вінниця
15:40Тетіїв — Денихівка
15:40Тетіїв — Київ
16:15Київ — Вінниця
16:15Іллінці — Київ
16:20Київ — Іллінці
16:30Тетіїв — Біла Церква
16:40Тетіїв — Денихівка
16:40Тетіїв — Київ
16:47Голодьки — Київ
17:10Київ — Іллінці
17:15Тетіїв — Скибинці
17:17Київ — Голодьки
17:25Вінниця — Київ
17:50Гайсин — Київ
18:49Київ — Степове
18:53Іллінці — Київ
18:59Київ — Степове (Вт-Чт,Сб)
19:40Київ — Липовець
21:02Київ — Іллінці
21:47Київ — Степове

за маршрутами автобусів

Іллінці — Київ
06:50 07:33 08:35 08:35 09:10 12:10 13:55 16:15 18:53

Вінниця — Київ
09:05 17:25

Гайсин — Київ
17:50

Голодьки — Київ
05:55 16:47

Денихівка — Київ
12:00(кр Пн,Нд) 13:50

Київ — Іллінці
09:56 11:20 14:55 16:20 17:10 21:02

Київ — Вінниця
15:05 16:15

Київ — Гайсин
10:55

Київ — Голодьки
17:17

Київ — Липовець
19:40

Київ — Степове
14:10 18:49 18:59(Вт-Чт,Сб) 21:47

Леухи — Київ
11:16

Липовець — Київ
11:00

Степове — Київ
06:10 07:35(кр Пт,Нд) 13:00 14:45

Тетіїв — Біла Церква
08:00 10:30 15:00 16:30

Тетіїв — Голодьки
07:25 13:30

Тетіїв — Денихівка
06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40

Тетіїв — Київ
04:30 05:15 05:45 06:40 07:15 08:15 09:00 10:15 11:40 13:40 14:25 15:40 16:40

Тетіїв — Кошів
07:10 11:00 14:50

Тетіїв — Скибинці
07:20 17:15

Тетіїв — Софіпіль
06:50 08:20 10:45 13:05

Тетіїв — Стадниця
07:20 13:05

Тетіїв — Тайниця
06:20 12:20

Інформація оновлена: 13.02.2014