Автовокзал Любашівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 48 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04864-21262, 04864-21294

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:30Кілія — Київ
01:45Бориспіль Аеропорт — Кишинів (Мол)
01:45Київ — Рені
01:45Київ — Ізмаїл
01:55Київ — Одеса
02:39Бориспіль Аеропорт — Одеса
04:00Бориспіль Аеропорт — Кишинів (Мол)
04:20Чернівці — Одеса
04:32Балта — Одеса
04:34Піщана — Одеса
04:50Черкаси — Одеса
05:35Саврань — Одеса
05:50Рівне — Одеса
06:08Балта — Одеса
06:15Піщана — Одеса
06:48Хуст — Одеса
06:55Саврань — Одеса
07:02Балта — Одеса
07:40Гайворон — Одеса
07:45Завалля — Одеса
07:50Монастирище — Одеса
07:55Тростянець — Одеса
08:24Піщана — Одеса
08:32Обжиле — Одеса
08:35Одеса — Бершадь
08:45Оленівка — Одеса
08:45Умань — Одеса
09:10Одеса — Київ
09:40Одеса — Бориспіль Аеропорт
10:03Балта — Одеса
10:05Одеса — Житомир
10:05Первомайськ (Мол) — Одеса
10:15Голованівськ — Одеса
10:25Білгород-Дністровський — Київ
10:29Одеса — Козацьке
10:34Піщана — Одеса
11:05Тульчин — Одеса
11:10Ватутіне — Одеса
11:40Умань — Одеса
11:42Саврань — Одеса
11:45Київ — Білгород-Дністровський
11:45Одеса — Умань
11:51Одеса — Піщана
12:09Бориспіль Аеропорт — Одеса
12:20Одеса — Могилів-Подільський
12:35Одеса — Саврань
12:43Саврань — Одеса
13:05Первомайськ (Мол) — Одеса
14:03Одеса — Балта
14:05Одеса — Хмільник
14:05Одеса — Саврань
14:10Одеса — Завалля
14:35Хмільник — Одеса
14:40Балта — Одеса
14:55Одеса — Бориспіль Аеропорт
14:55Одеса — Саврань
15:15Одеса — Хуст
15:30Одеса — Черкаси
15:35Могилів-Подільський — Одеса
16:25Одеса — Полянецьке
16:25Саврань — Одеса
16:25Житомир — Одеса
16:30Одеса — Тульчин
17:00Одеса — Балта
17:05Одеса — Тростянець
17:05Одеса — Піщана
17:15Одеса — Гайворон
17:30Бориспіль Аеропорт — Одеса
17:30Одеса — Умань
17:35Київ — Кишинів (Мол)
17:35Одеса — Тульчин
17:47Козацьке — Одеса
18:10Одеса — Обжиле
18:10Саврань — Одеса
18:20Одеса — Умань
18:30Одеса — Балта
18:33Одеса — Піщана
18:35Одеса — Львів (Пн,Ср,Пт)
19:26Одеса — Піщана
19:30Одеса — Ватутіне
19:40Одеса — Оленівка
19:41Одеса — Ясенове Перше
19:50Умань — Одеса (Пт-Пн)
19:50Одеса — Бершадь
20:00Одеса — Чернівці
20:00Одеса — Саврань
20:05Київ — Одеса
20:10Одеса — Монастирище
20:20Одеса — Голованівськ
20:28Одеса — Балта
20:55Бориспіль Аеропорт — Одеса
21:05Київ — Кілія
21:30Одеса — Балта
21:50Одеса — Саврань
23:20Київ — Білгород-Дністровський
23:25Білгород-Дністровський — Київ

за маршрутами автобусів

Балта — Одеса
04:32 06:08 07:02 10:03 14:40

Бориспіль Аеропорт — Кишинів (Мол)
01:45 04:00

Бориспіль Аеропорт — Одеса
02:39 12:09 17:30 20:55

Білгород-Дністровський — Київ
10:25 23:25

Ватутіне — Одеса
11:10

Гайворон — Одеса
07:40

Голованівськ — Одеса
10:15

Житомир — Одеса
16:25

Завалля — Одеса
07:45

Київ — Ізмаїл
01:45

Київ — Білгород-Дністровський
11:45 23:20

Київ — Кишинів (Мол)
17:35

Київ — Кілія
21:05

Київ — Одеса
01:55 20:05

Київ — Рені
01:45

Козацьке — Одеса
17:47

Кілія — Київ
01:30

Могилів-Подільський — Одеса
15:35

Монастирище — Одеса
07:50

Обжиле — Одеса
08:32

Одеса — Балта
14:03 17:00 18:30 20:28 21:30

Одеса — Бершадь
08:35 19:50

Одеса — Бориспіль Аеропорт
09:40 14:55

Одеса — Ватутіне
19:30

Одеса — Гайворон
17:15

Одеса — Голованівськ
20:20

Одеса — Житомир
10:05

Одеса — Завалля
14:10

Одеса — Київ
09:10

Одеса — Козацьке
10:29

Одеса — Львів
18:35(Пн,Ср,Пт)

Одеса — Могилів-Подільський
12:20

Одеса — Монастирище
20:10

Одеса — Обжиле
18:10

Одеса — Оленівка
19:40

Одеса — Полянецьке
16:25

Одеса — Піщана
11:51 17:05 18:33 19:26

Одеса — Саврань
12:35 14:05 14:55 20:00 21:50

Одеса — Тростянець
17:05

Одеса — Тульчин
16:30 17:35

Одеса — Умань
11:45 17:30 18:20

Одеса — Хмільник
14:05

Одеса — Хуст
15:15

Одеса — Черкаси
15:30

Одеса — Чернівці
20:00

Одеса — Ясенове Перше
19:41

Оленівка — Одеса
08:45

Первомайськ (Мол) — Одеса
10:05 13:05

Піщана — Одеса
04:34 06:15 08:24 10:34

Рівне — Одеса
05:50

Саврань — Одеса
05:35 06:55 11:42 12:43 16:25 18:10

Тростянець — Одеса
07:55

Тульчин — Одеса
11:05

Умань — Одеса
08:45 11:40 19:50(Пт-Пн)

Хмільник — Одеса
14:35

Хуст — Одеса
06:48

Черкаси — Одеса
04:50

Чернівці — Одеса
04:20

Інформація оновлена: 14.02.2014